Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selam kızlar ben 14. takımdan domination. geçen hafta da hürsultan gelmişti kaydirigubbakcemile3 bu hafta da kaptanımız 1 kilo vereceksiniz dedi ama ben 300 gr verdim :sinifsinif: ceza aldım :kedi: neyse bende şişko olabilirim ama çok sevimliyimdir(hürsultandan kopya çektim:)) zemuszemus :roflol:
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim opuyorumnanaktan
hepinize de sağlıklı kilo vermeler diliyorum...(bu da püsküüt'den kopya:)) a.s.

dingiltere kraliçesi 9. takımda yer var demişsin ben geldim alırmısınız..tam anlamıyla takıma girebilmem için bol katılım yapmam lazım galiba..
kendimi tanıtayım.
1.73 boyundayım 65 kiloyum..en azından 60 a düşmek istiyorum..kilomu görünce aaaa boyuna göre zayıfsın demeyin hiçte değilim..etim gevşekmidir nedir,bide kemikliyim biraz hiç zayıf durmuyorum ve görüntümden hoşlanmıyorum..aslında spor yapmam lazım ama bu sıcakta bide ramazan hiç yerimden bile kalkasım gelmiyor..sadece dikkat etmeye çalışıyorum..doğumdan sonra vücudum gevşedi..bütün kıyafetlerimi giyebiliyorum fakat bıngıl bıngıl işte..kıyafetler kamufle ediyor:))
bu arada 5 aylık bir kızım var 24 yaşındayım..

bende bu takımda yer olduğunu duydum bilgilerim haziranda doğum yaptım 90kilodan 75e inmeme rağmen şok diyet uyguladığım için 80.5kiloyum şuanda boyum 162 ve biran önce kilo vermem gerekiyor umarım bana yardımcı olursunuz şimdiden teşekkür ederim ve eğer gruba alınırsam bana bilgi verebilir misiniz yarışın nasıl işlediğii konusunda

zeynep sen de takıma gelebilirsin
her gün ne yaptığını, neler yediğini yazman gerekiyor
her cuma öğlene kadar kilonu buraya yazman gerekli
ve eğer internete girmene engel bir durum varsa bize önceden bildirmen gerekli
bunları kabul ediyorsan takıma hoş geldin a.s.

aiiyyy çok mutlu oldum canım saol..haftasonları ve akşamları pek katılamam eşimde olur laptop..onun dışında sizinleyim...

yoo hayır şuanda pek engelim yok okula döndüğümde belki giremem fakat her seferinde size bu sayfadan ulaşmam mümkün değil mi şimdiden teşekkür ediyorum

aiiyyy çok mutlu oldum canım saol..haftasonları ve akşamları pek katılamam eşimde olur laptop..onun dışında sizinleyim...

yoo hayır şuanda pek engelim yok okula döndüğümde belki giremem fakat her seferinde size bu sayfadan ulaşmam mümkün değil mi şimdiden teşekkür ediyorum
hoş gelmişiniz kızlar 9. takıma ....:1hug:a.s.
paylaşımı çogaltalım bakalım ....vereliniortak
neler yiyip içiyorsunuz spor yapıyormusunuz ......
ramazanda nelere dikkat ediyorsunuz ....a.s.

hecerim . ilk 3 rakam yuvarlanıyor güzelim ..kırmızılı olan ...

fıstıgım listeye yetişemeyecegin zaman 6.takıma bi not bırakman yeterli ...Şeniz

elvancım ben yarın sabah işe başlıyorum
internete bir süre girebileceğimi sanmıyorum
nilgün abla (lacey) ilgilenecek takımla artık
gelenler onunla iletişime geçebilir

slm aeben yani aslında yeni diyetten çıktığım için metebolizmam aç kalmaya alışık isveç dieti yapmıştım 2 hafta önce bıraktım fakat bir hafta kadar abattım ve birazcık aldım ama hayatımda artık ekmek hiç yok sabahları yağ yakıcı olduğu için sakkarinli kahve tüketiorum sonra öğlene doğru acıkıorum şu an bi diette olmadığım için bugün salatalık domates galete yedim mesela bi de bol kavun şimdi akşam yemeğinde fırıda sebzeli tavuk var bu biraz korkutuo beniböyle işte aslında okull başlamadan vermem lazım çünkü düzenim çok bozuluo ama artık abartmayı kesiem tabi sizinde yardımlarınızlahihoyyyt

bide bu arada deniz kenarında oturduğum için denize giriorum bugün baya yüzdüm evdede şu abrocket mekik aletinden var bugün 10dakka çekebildim inş işe yarar

aslında ben normalde spor yapmayı çok severim ama aksadı bayağı doğumdan sonra..annem yanımdayken güzel yapıyorum çünkü çocuğu ona bırakıp yürüyüşe gidiyordum...
şimdi bide yeni taşındım düzenimi oturtmaya çalışıyorum..spora başlıcam inşallah..

neler yiyip içtiğime gelirsek,ramazanın ilk 2 günü oruç tuttum ama çok dehşet susadım..sütüm azaldı..çok kararsız kaldım tutup tutmamakta..geçen seneyide tutmadım zaten hamilelikte..neyse artık ek gıdaya tam geçiş yaptığımda telafi ederim..şimdilik emziriyorum sadece..
bol bol su içiyorum,meyve yiyorum ama sınırlı..fazlası kilo aldırır diye..
salata yoğurt hafif sebze yemekleri yiyorum.çok nadirde olsa kaçamak yapıyorum..amacım 60 veya altına düşmek...

zeynepcim ekmegi hayatımdan çıkardım demişim ama hata yapmışın ekmegi kavaltıda tüketmen gerekki gün boyu açıkmayasın ....cokacimcoook özellikle tam bugday ekmegi yada kepekli ekmek ....

sebzelitavuktan niye korktun anlamadım yyiye bilirsin abartmadan .....zemuszemus
bide bu arada deniz kenarında oturduğum için denize giriorum bugün baya yüzdüm evdede şu abrocket mekik aletinden var bugün 10dakka çekebildim inş işe yarar
bu süper işte :lepi:yüzmek çok kl. harcatan bir spordur ...a.s

:ecrin_bebek:bebişimiz var ha ALLAH bagışlasın bende 3 tane tabi ben büyüttüm en küçügü 10 yaşında . ama kimse inanmaz boyumdan uzun kızım var ...kaydirigubbakcemile314 yaşında .

beslenmnen güzel canım meyveyi yiyebilirsin çok yediginde üstüne yarım bardak süt iç bu şeker oranını dengeler ....zemuszemus
kaçamak arada bir yapılmaliki vucud kıtlıga alişmasın ...:icecream:

bu arada kıslar ben 6. takımın kaptanıyım . hecerime size yardım için geliyorum 9. takım canlansın diye malum rakibemizsiniz ...:jeyyar:kaydirigubbakcemile3alkisalkisalkis

ya arkadaşlar bende kaç gündr giremiorm..ama depresyondaym sormayn=( bu çok kötü oldu..ne zmn depresyona girsem ağzm durmaz bnm ve aşk acısı çekiorm..senağlama 2 dilim çikolalatalı kek yedim bugün sora meyve vs.kahvaltıda biraz kaçrdım öğlen fırında sebzeli tavuk..ama akşamada aynısını yedm üstğnede kek..mirmirmirmir uff nese..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…