Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

cnm 3ayda 11 kılo verdım ama oncesındede saatlerce yurumekle 2 ayda 2 kılo verdım 56 aydır kendımı cok sıktım artık az rahat bırakıcam ayda 3kg veremesemde 2 kg verırım kurban bayramına kılolar gıderd e kurbanlık olmaktna kurtulurum:roflol: esımle kayınpederıme takılırdım hep benı sısırdınzık urband a beleşe kesecegınız kurbanınız oluyum dıye :roflol:

selam kızlar ben de ramazan süresince ayrılma imkanım varsa ayrılmak istiyorum ama belli de olmaz konyaya gidicem annemlerin yanına imkanım olmayabilir nete girmeye. kilo almaktan da korkuyorum. ama bu hafta tamamen saldım tam sopalığım biliyorum doğru düzgün spor yapamadım.

canlarım ya bend eacayıp yeme ıstegı var ve bı karar aldım
bu haftadan sonr atakımdan ayrılcam ramazan geldı
bır ay boyunca hedefım kılo almamak ıcın spor vermek ıcın ugrasamıcam
4 aydır cok katı bısekılde spor dıyet devam ettım artık yarıtatıl yapayım ama almamak sartıyla:)

cnm ben enfazla ayda 3kg kı gunde 3saate yakın spor ile[/QUOTE]

ya ama ben 40 günde 6 kilo verdim..=)nese ramazandan sora salma kendini bence hemen geri gel..yerimseniben

essem maşşallah diyorum yaa. bunları okudukça bana da bi heves geliyo ben de verebilirim diyorum.siz bunları hep hatırlatın da biz de azmedelim

selam kızlar a.s.

özicim çok iyi anlıyorum seni hayatım ama bu durum normal değil
diyete ara vermeni öneriyorum canım, sağlığından önemli değil hiçbir şey
ve eğer imkanın varsa bir doktora görünmeni istiyorum lütfen
takımdan atılmak sorumsuzluk durumunda olur, sende öyle bir şey yok canım

lolomuz sanırım ben seni takıma aldığımı söylemiştim; ancak 17 yaş diyet için bence çok erken
açıkçası ben sorumluluk alamam seninle ilgili, çünkü genç yaşta insanların zayıflamayı nasıl bir takıntı haline getirdiğini biliyorum
üzgünüm, ama başka bir takımla görüşmeni istemek zorundayım

essem canım eğer ayrılmak istiyorsan bu hafta mezun edebiliriz seni
sen düşün, kararını bana bildir

selmay ben sana yanıt yazdığımı hatırlıyorum ama yanlış anlaşılma oldu sanırım aramızda
şartları sağlarım dediğine göre bu cuma yarışmaya başlayabilirsin
cuma öğlene kadar kilonu bana bildir lütfen

piacım mesajını okudum ama 10 dk muhabbetinden yazamadım cevabını
geri dönmek üzere ayrıldı yazacağım sana da canım merak etme
önemli olan dersler şu anda

hacercım benı mezun et dusundum kararım bu ama sıze bakmaya gelıcem merak etmeyın 9 .haftam:)
sabah yagsız melemen 1 tabak yesıl cay
arada karpuz aksama haslanmıs makarna
maden suyu 3lt su uzum 1 adet şeftalı
turbo jam cardıo calısması 43 dk
slim6 ile 24 dk mekik hareketleri
1saat açık hava yürüyüş 15 dk masaj
1 saat koşu bandında eğimde 7 km koşu 3 lt su

vayy essem demek mezun oluyosun darısı başımıza ama bizi burda bırakma olur mu

hacerim ben rahata alışırsam salarım kendimi bak tatil felan girdi araya üst üste olaylar yaşadım hepsi beni mahvetti şimdi de ara verirsem nasıl toplıcam kendimi canım benim ben çıkmak istemiyorum eğer başarabilrsem ramazanda spor yapmak istiyorum tabi becerebilrsem eğer

özicim anlıyorum bitanem ama sağlığından önemli değil hiçbir şey
bir diyetisyene gitmeni ya da sağlık ocağında kan tahlili yaptırmanı öneririm
inan ki sağlığın bozulursa gözün ne diyet görür ne başka bir şey

ah hacerim kendime bi dikkat etsem
ben sağlığıma pek dikkat etmiyorum malesef biliyorum sağlık herşeyden önemli ama işte bu konuda nedense çok önemsemiyorum

ben de takımdan çıkmak istiyorum bu hafta kilo aldım arkadaşlar memlekete gidiyorum daha fazla kilo alırım kesin en iyisi meşgul etmeyim yeni gelen arkadaşlara yol açayım. size sağlıklı zayıflamalar hoşçakalın....

orucluydum
gece sebzelı pızza kucuk boy
ıftarda corba ve 2 adet dolma 2.5 lt su ayran yesıl cay maden suyu
12 dk mekık hareketı 1saat yuruyus
ve son bıldırımım yen ıgelenler h.g .dınız guzle paylasımlar sızınle olsun

hacerim kilomu vereyim 74,3 gene 74 lerde geziyom
ne hayellerim vardı ama bunada şükür ne yapalım bu gün kendime bakıyomda sanki eski halime dönmüşüm gibi geliyom nasıl kızıyom kendime öyle değilim ama insan böyle bi dönemde 100 gram bile almış olsa sanki hiç rejim yapmamış gibi geliyo bide beni bu ara her gören hamilemisin demeye başladı inanın bu bende sinir krizi yapcak bu sözden o kadar nefret ediyorumki geniş giyersin hamile derler dar giyersin oran buran çıkıyo derler klava: vallaha delirtiyo bu mileet insanı

hepinizin ramazanı hayırlı olsun bolluk ve bereket sofralarımızdan eksik olmasın inş
kızlar ayrıca bu gün benim doğum günüm zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…