Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

merhaba arkadaşlar , ben takımın ilk kurucularından (mayıs-2007) ve ilk kaptanıyım. bu yarışma sayesinde 77 kilodan 55 kiloya kadar düştüm ve mezun oldum. (9 ay ) daha sonra yoğunluktan spora ve beslenme düzenime dikkt etmediğim için biraz kilo aldım şimdi yine 3-4 kilo fazlam var ama fazla sıkmadan ama sporumuda aksatmadan kilo veriyorum.
9. takım çok özel bir takımdır. en çok mezun bu takımdan çıkmıştır fakat son dönemde motivasyon eksikliğinden fazlaca katılım olmadıından takımda çok az kişi kaldı. sağolsun hacerciğim takımın bütün yükünü sırtladıŞeniz bende bundan sonra hacerin yükünü hafifletmek için burada olacağm ,yarışmada olmasamda dışardan sizlere destek vereceğim.
dilerim bu yarışmadan mezun olarak ayrılırsınız ,görüşmek üzereopuyorumnanaktan

Slm kizlar, burda yer varmi?

Benim icin :kedi:

Ben 2haftadir yer bo$alsin da gireyim diye bekliyorum, umarim burda yer vardin a.s.

günaydın arkadaşlar cumartesiden beri giriyorum ama pek kimseler gelmiyor buraya galiba..hani takımlar motivasyonla yürüyordumafoldumben ben yalnızmı kaldım şimdi

merhaba hanımlar ben 14. takımdan usarem iki haftadır çok az kilo verdiğim için kaptanım tarafından cezalandırıldım.ceza olarakta bütün takımlara gidip şöyle yazmamı söyledi.
utanarak söylüyorum ama "ben çok şişko biriyim":kedi:ayrıcada arkadaşlarım hürsultan ve domination gibi sevimliyim.

merhaba arkadaşlar , takımımızın neredeyse tamamı yeni üye paylaşım için hepimizin gayreti ile takımı canlandırıp motivasyonu arttırabilirizkaydirigubbakcemile5

ya arkadaşlar bende kaç gündr giremiorm..ama depresyondaym sormayn=( bu çok kötü oldu..ne zmn depresyona girsem ağzm durmaz bnm ve aşk acısı çekiorm..senağlama 2 dilim çikolalatalı kek yedim bugün sora meyve vs.kahvaltıda biraz kaçrdım öğlen fırında sebzeli tavuk..ama akşamada aynısını yedm üstğnede kek..mirmirmirmir uff nese..
malesef canım hayat bu herzaman istediğimiz gibi güzellikler sunmuyor bize ,ama bunlar bizi yıldırmasın daha güzel günler için topalanma zamanı
Slm kizlar, burda yer varmi?

Benim icin :kedi:

Ben 2haftadir yer bo$alsin da gireyim diye bekliyorum, umarim burda yer vardin a.s.

merhaba canım, evet yerimiz var ,bundan sonrası size kalmış mutlaka düzenli paylaım yapalım ,gün içerisinde yediklerimiz ve yaptığımız porları burada paylaşacağız,deneme süren başlamıştıryerimseniben

günaydın arkadaşlar cumartesiden beri giriyorum ama pek kimseler gelmiyor buraya galiba..hani takımlar motivasyonla yürüyordumafoldumben ben yalnızmı kaldım şimdi

canım malesef bu günlerde takım biraz pasifleşti ama mutlaka her girdiğinde diyet için neler yaptığını veya yapmadığını yazki ona göre yorum yapabilelim:teytey:

merhaba hanımlar ben 14. takımdan usarem iki haftadır çok az kilo verdiğim için kaptanım tarafından cezalandırıldım.ceza olarakta bütün takımlara gidip şöyle yazmamı söyledi.
utanarak söylüyorum ama "ben çok şişko biriyim":kedi:ayrıcada arkadaşlarım hürsultan ve domination gibi sevimliyim.

:roflol::roflol::roflol:

tamam yenilerden ben başlayayım o zaman..emzirdiğim için dün oruç tutmadım ilk 2 gün denemiştim susuzluktan azaldı..ama eşimle sahura kalıyorum azda olsa kahvaltı yapıyorum yada çorba içiyorum..sabah kalkıncada 1 tane meyve yiyorum..armut yada şeftali gibi..bol bol su içiyorum...birazdan 1 bardak süt içeceğim..spor yooooook..çok sıcak ve kızdan vakit bulamıyorum doğrusu..ama şu sıcaklar geçince gayretleneceğim..şimdi kız uslu dururken birkaç yeri derleyip toplamam lazım..inşallah katılım olur yaaamafoldumben

slm laceyim ....kaydirigubbakcemile5 hoş geldin ...

selam canım kaydirigubbakcemile5 eski yuvama döndümbu sefer yarışmacı olarak değil ,takıma canlandırmak için yerimseniben bu arada senden bu zaman zarfında yardım bekliyorum sistemdeki değişiklikler beni zorlayabilir:kedi:

tamam yenilerden ben başlayayım o zaman..emzirdiğim için dün oruç tutmadım ilk 2 gün denemiştim susuzluktan azaldı..ama eşimle sahura kalıyorum azda olsa kahvaltı yapıyorum yada çorba içiyorum..sabah kalkıncada 1 tane meyve yiyorum..armut yada şeftali gibi..bol bol su içiyorum...birazdan 1 bardak süt içeceğim..spor yooooook..çok sıcak ve kızdan vakit bulamıyorum doğrusu..ama şu sıcaklar geçince gayretleneceğim..şimdi kız uslu dururken birkaç yeri derleyip toplamam lazım..inşallah katılım olur yaaamafoldumben

merhaba canım, resimdeki senin bebeğinmi çok tatlı :1hug::nazar: sen şu and emzirdiğin için daha avantajlısın çünkü kalori yakma oranın çok fazla gün içerisinde 3 ana öğün3 ara öğün olarak beslenip abatmadan devam edersen ve tabiki bol suyunu aksatmazsan kilo verme hızın artacaktır

özi16
zemus
insirah
SeYnePP
ohcanımadeğsin
zeynepebru
lolomuz
ela52

evet arkadaşlar listemizin son hali bu gibi ama paylaşım malesef 0 .
yarışmamızın kurallarından biride mutlaka paylaşımdır arkadaşlar . lütfen nete giremediğiniz zaman mazeretinizi belirtiniz . 1 hafta boyunca yeterince katılımı sağlamayan arkadaşlar diskalifiye edilecektir.
ayrıca yeni yarışmacılarımız 1 hafta deneme süresi içinde tam katılım sağlarlarsa
takımda kalmaya hak kazanacaktırlar

arkadaşlar merhaba anca girme imkanı buldum ama hergün girmeye gayret ediyorum.bugün malesef çok kaçırdım yemek konusunda anneanneme götürmek üzere yaptığım kekten ve sarmalardan götürdüm ama bunun dışında pek yok gibi ama şunu belirtmeliyim şok diyet yapmaktan metabolizmam dumura uğramış en ufak bişeyi depo edio bu konuda yardımlarınızı bekliyorum bu arada yeni doğum yaptığımı belirtmiştim katıldığımda 80.5ti bakalım cumaya kadar ne olacak hepinize sevgilerrrrrropuyorumnanaktan

vuvv katı kurallar gelmişş=) ama çokda ii olmuş yoksa biz adam olmazdk..:-) bnde kendimi toparladm artk.. bgn baya bi az yedim bu hafta 53.5 olsam süper oluck=)

SLM KIZLAR, ve LIDERLER.

BEN 3. takima kancayi attim valla opuyorumnanaktan

Herkeze nasip olur inschallah, hadi ben takimima gidim biraz paylasim yapim sengözlerimebaksanab

X