Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

haklısın hayatım ama vücut da hamur değil ki istediğin gibi şekillendirebilesin
bak 5 kilo verdin, dur bir vücut ona alışsın ki daha da verebilsin
önemli olan hızlı kilo vermek değil ki, sağlıklı kilo vermek
sen yine sporuna devam et, yemene dikkat et, bak nasıl gidecek o kilolar

ay hamur olsa ne güzel olurdu kuuzm
yoğur yoğur dur incecik bi bel yapardım kendime göbek hiç olmazdı hihoyyyt
allahım ne güzel olurdu

gunaydin kizlarr nasilsiniz ,ozur dilerim yazamadim
ben suan isteyim evde bilgisayar yoktu ancak burdan yazabiliyorum esimden azar yemeden:mymeka: yazip cikcam hep diyo sen buraya nete girmeyemi geliyosun diyekaydirigubbakcemile3
dun ne yedim unuttum bile dermisimkaydirigubbakcemile3
du aklima gelenleri yazim bariCADIARZU

sabah:biraz normal ekmek,mantarli omler domates salatlik, bahcemizden
oglen:bikac kasik pirinc pilavi,bikac kasik haslanmis asurelik bugday uzerine yogurt kattim yedim
aksam:iste malum 2 lahmacun yaninda yesillik,sonrasinda bikac dilim karpuz
he bide aksam 1 bardak kola

kola icmeseydim iyi olcakti malumgundeyim acayip canim istedi ,ama aksam yemegi erken yedik saat 5 te yedik 1 de yattimo arada bikac dilm karpuz sadee okadar
dun karnim felaketti, spor yapadim ,insallah bugun agrimazsa yaparim ,aslinda bugunlerde cok yapamiyorum fazla kan kaybi oluyo

şu günlerin çabuk geçsin ,inş
ay keşke bunlarda izin günü olsaydı kaydirigubbakcemile3
biz rejimdeyiz de rejimimize ters etki yapmaması için rejim sonuna kadar bize müsade desek :roflol:

aynen valla bende kendimi soyle maken gibi yaradim:kedi:kaydirigubbakcemile3

fırsat bu fırsat demi :roflol::roflol::roflol:
ben sıfır beden istemem manken vucutlarını sevmiyom ben 40 bedene razıyım ama göbeğim olmasın yetr

kız özge kayıpsın bu gün san gönderdiğim pastalar için insan bi gelir de teşk eder
bakıyomda biizm öküzle ii anlaştınız yeri çok rahat herlade baksana yediniz çşiştiniz şimdide uyanamıyonuz oh oh cumaya kadar uyuyun siz :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

ozicim ben suan zaten 38 -40 falan giyiyorum ,az gobegim var kalcam bacagim falan iyide
benim sikayetim ust bolgemde bel kalin gogusler buyuk omuzlar genis anla iste

özgeciğimin işi var bugün selocanlarla ilgileniyor .naniknaniksizin öküz bizim özgeye takılıp yeşillik tüketiyormuş özgemide inanılmaz derecede motive etmiş cumaya sizin öküzü sıfır beden olarak geri iade edeceğiz şekerim laelaelaelaelae

hacer yazdigini kopyalamiyorum..sacmalamissin hayatim...

kizanlar eve yeni geldim..henuz spor yapmadim.. ama onemli bi isim yok.. yapicam ins..
yediklerime gelince..6. takimdaki arkadaslarimin yaptigi kiraz diyetimi detoksumu artik bilemiycimm ondan yapiyorum
bugun 2. gün kendimi gayet iyi hissediyorum
sabah bir buyuk bardak yesil cayimi ictim kiraz yedim ..evden cikarken yine bir kese kagidi kirazimi aldim ..eve geldim hala ac degilim yesil cayimi iciyorum .. birazdanda kirazlarimi yerim..toksin attiriyormus.. bakalim sonuc ne olucak..bu ayranli diyetide bir sonraki hafta deniyebilirim

pia canim sendemi yapiyosun kiraz diyetini ,heralde 2 gun yapiliyodu o
anam bizim burda kiraz pe pahali gereci gunde ne kadar kiraz tuketiyosunuz bilmiyorum
insallah faydasini gorursun

3 gün yapiliyor malesef :)
burdada baya pahali fisfisfis
ins bakalim hic tartiya cikmadim .. cikmiycamda :1ninca:
ya persembede biyere davetliyim tam cuma arefesi..
ayranli diyeti yapan arkadaslar olursa paylassin lüttttffeeeennnnnn

ben made in germany-tatlicadiarzu-

hi hi birde ayran asi var zemus denemis galiba onceden.. sadece yagdan yakiyormus.. bu hafta esse uyguliycak galiba.. anlatirlar :)
aha hacerim link vermis bakalim kaydirigubbakcemile

hacercim evetya hic haberimiz yok ,olmus ve simdi iyiymis cok sevindim ,ne zor dimi ayri yerde olmak

pia canim bende fransadayim sen almanya nerdensin ,2 hafta sonra almanyaya gitcem annemin yanina 10 gun falan kalirim
ayran asini bende cok seviyorum aslinda bende yapsam iyi olur

evet uzuldum bununla gecmis olsun... zemusa.s.

bende kizimda sezeryanla olmustu ve cok sorunlar yasamistim.. ve gercekten dillendirmekten hoslanmiyorum ama 2000 yilindan beri cok aci seyler yasadim.. ölümler kayiplar hastalar kazalar... hhhhhhhhhhh neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…