Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bu arada özgeciğim 71 kilo çıtı pıtı taş gibim bir hatun. şimdi biz 1. Olucaz zaten onun için siz fazla yormayın kendinizi takımıza uğrayın size tatlı neyim ısmarlayalım.

hlülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülü
siz mi birinci olcaksınız haha güleyim bari özge nerde bi arayın bakayım haberiniz mi varmı sizin :uhm::uhm:
cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook özge yaptıklarım karşısında sizlere söylemem şartı ile oturmuş mamaları afiyetle yiyo çıtır hatun cumaya ne olur bilmem siz düşünün artık hehehe :jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar: (benden duymadınız ona göre ben bişey söylemedim :jeyyar::jeyyar::jeyyar:)

evet birinciliğinize katılıyorum ama bu hatun sayesinde sondad birinci :lepi::lepi::lepi:

kurban ol bi kere sen bana:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

ben takımımı yarı yolda bırakmam bak içim dışım kiraz oldu :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

kız kim haber verdi de geldin
ne kirazı kimi yutturuyon sen he doğru kirazlı pastalarımı yiyodun az önce demi :roflol:

kız kim haber verdi de geldin
ne kirazı kimi yutturuyon sen he doğru kirazlı pastalarımı yiyodun az önce demi :roflol:

HIIIIHHH BENİM ÖZGECİĞİM ÖYLE YEMEZ KİRAZLI PASTALAR FALAN . SEN YEMİŞ OLMAYASIN O PASTALARI. BAKALIM KİM SONDAN BİRİNCİ OLACAK :mymeka::jeyyar:

yicektim yicektimde özge sağolsun bitirdiği için bende yememiş oldum
adıma çok teşekür özgeye zemuszemus

kızlar ya ben nasıl kilo vericem
bu aralar fena tıkandım dün o kadar sevinmiştim ki 74 ,4 felan görüdm baskülde dedimki he ii veriyom ama bu sabah bi çıktım salak bask,l 75,5 gösterdi ay kafayı yicem sanki kendimi kilo almış gibi hissettim sanki gene heryerim şiş gibi geldi -tatlicadiarzu-

laelaelaelaelae bak şans bizden yana ....:jeyyar:

özim üzülme şişliktir iner bazan oluyor hepimizde ..Şeniz

hadi gine iyisiniz ben gidiyorum yokum hafta sonuna kadar ....a.s. birbirinize iyi bakın ha ...:1hug:

ozi ben cikolatra soslu dondurmamdan vazgectiysem sende simitinden vaz gecebilirsin :)
bir simit 3 dilim ekmek yerine geciyormus

slm kizlarya kusura bakmayin bugun yaamadim en sonunda regl oldum ,ama sbah bi tartildim kilo 58 geldi iyice moralim bozuldu sismistim
simdide belim karnim ,yani heryerim felaket agriyo
gezezrek kkye bakiniyorum ,canim bi yere yazmak istmedi
insallah bu haftayi guzel atlatirimda aldigimi veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…