Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ben her ay cekmem sükür 5 defada birinde agrilarim olur.. ama 3 defada birinde de inanilmaz agresiv olurum deliririm cildiririm kafayi yer yediririm
sen simdi bu reglle atarsin baya biiii heyooooo

bugün neyedim aslına bugün kayda değer bişi yemedim..senağlama

sabah bir iki çatal domates ve peynir..
akşam ise bir parça ekmek ,bir iki çatal hemen dolaptan peynir...
sigara içemesem hiç yiyesim yok aslında..
bitki çayım var ona başladım ondan içtim..
kahve içtim..bol bol şekersiz çay ve su içtim..
kafamı dağıtmak için 3 saat durmadan hızlı hızlı yürüdüm..taa nerelere gitmişim

Sevgili takım arkadaşlarım,

Bugünkü hareketlilikten şunu anladım ki, ben pek de başarılı bir kaptan değilim.
Sadece günde birkaç kez gelip, arada sohbete katılan; cuma günleri kiloları toplayıp liste hazırlamaktan ibaret yaptıklarım.
Önemli olan hatanın farkına varmak değil mi ?
Ben de birkaç haftadır takım kaptanlığı yapıyorum sonuçta, ben de sizler gibi acemiyim.
Sizi gaza getirecek, hareketlendirecek, paylaşımı ve kilo kaybını arttıracak neler yapabileceğimi bilmiyorum.
Hele de tam şu özel hayatımın berbat olduğu, ameliyatıma sayılı günler kaldığı zamanlarda lütfen mazur görün beni.

Elvancım çok teşekkür ederim sana, takımı canlandırdığın, paylaşımı arttırdığın için.

Takımdaki tüm arkadaşlarıma da teşekkür ederim kilo vermeye çabalayıp, paylaşımı aksatmadıkları için a.s.

ozi ben cikolatra soslu dondurmamdan vazgectiysem sende simitinden vaz gecebilirsin :)
bir simit 3 dilim ekmek yerine geciyormus

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

dün itibariyle kuno kepekli ekmeklerden aldım arkadslar ,bu sabah itibariyle simit kahvaltılarıma son bi dilim kepek ekmek yanına domates peynir ve yeşil çaylı kahvaltılar yapıcam ama hafta da bir simit günü yapmak istiyorum cokacimcoookcokacimcoook

Sevgili takım arkadaşlarım,

Bugünkü hareketlilikten şunu anladım ki, ben pek de başarılı bir kaptan değilim.
Sadece günde birkaç kez gelip, arada sohbete katılan; cuma günleri kiloları toplayıp liste hazırlamaktan ibaret yaptıklarım.
Önemli olan hatanın farkına varmak değil mi ?
Ben de birkaç haftadır takım kaptanlığı yapıyorum sonuçta, ben de sizler gibi acemiyim.
Sizi gaza getirecek, hareketlendirecek, paylaşımı ve kilo kaybını arttıracak neler yapabileceğimi bilmiyorum.
Hele de tam şu özel hayatımın berbat olduğu, ameliyatıma sayılı günler kaldığı zamanlarda lütfen mazur görün beni.

Elvancım çok teşekkür ederim sana, takımı canlandırdığın, paylaşımı arttırdığın için.

Takımdaki tüm arkadaşlarıma da teşekkür ederim kilo vermeye çabalayıp, paylaşımı aksatmadıkları için a.s.

sevgili hacercim canım kaptancım bence üzülme sen alkışa değer bişey bile yapıyon bence kendini suçlaman hata sen değilmiisn sınava gire3cekken bile buraya yazamadna gitmeyen doktora giderken bile buraya uğrayan hem kilonu vermişsin bana ne diyip girmeyebilrdin ama bu kadar insanın sorumluluğunu alabilecek cesaretin var demi ya cuma günleri burda olmasna bunlar ıyapmasan ne olcak 9 takım yok olcak ama sen 9 takımı kurdun haksızlık etme ,kendi deyiminle buda senin ilk kaptanlığın elbetteki acemiliğin olucak

şimdi gelelim asıl mevzuya kızlar ben kendimdeki belirtelere bakarak adet olacağımı sanıyorum ,ama delirmek üzereyim sinir gerginlik hat safhada bel ağrısı ayak ağrısı deseniz inanışmaz derecede hadi bunlar olması normak diceksiniz ama hatırlarsanız ben daha 15 gün oldu adet olalaı bu nasıl iş ama yanılmıyosam sabaha akşama gelir belirtilerden yada benim başka bi sorunum var :uhm::uhm::uhm:
sabah spor yapıyorum ama sanki ömrümde ilk kez yapıyormuşum gibi geldi vallaha her yerim dökülcek ağrıdan benneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımkikafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

yok yok aman şükür yok
ama her yerim dökülüyo az öncede dedim ya adet belirtileri var ama çok erken ,elim kolum tutmuyo

kızlar bugünümü şimdidien yazam
sabah sirkeli su ,40 dakka streçli spor,30 dakka streçli yürüyüş
ve nihayet kahvaltım da bi dilim kepek ekmek, domates peynir yeşil çay ama en kötüsü zehir bir biber her yerim yandı laelaelaelaelae
gene her zmaanki gibi 3 lt ye yakın su içerim ,öğlene salata yemeyi düşünüyorum varsa sevze yemeği alabilirm ıspanak mesela yoğurtlu akşama da barbunya yicem yemeğim hazır a.s
ondna sonrası meyvelerimi yerim herhal

hacer suan senın calkantılı donemın bu donemde bızı dusunme rahat olsen
bız duse kalka ılerlıyoruz ama saglıgın herseyden onemlı:))

kızlar dun bıldırım yapamadım evde yoktum
sımdıde cıkcam hemn yazıyım orucluydum
5 kasık pılav bır avuc fırın patates ve 2 cok ufak tavuk fırında
ayran yesıl cay 2.5 lt su 5 adet kıraz 2 kayısı yarım seftali ve soda
spor fazla yapamadı evde olmadıgm orucluolmamdan:KK43:
40 dk çeşitli hareketler 20 dk yuruyus 500 adım ve 100 mekık

Son düzenleyen: Moderatör:
ay bende denemek istiyorum şunu hazır ayranlardan nalayım diyom
bi günmü yapcaz iki günmü bide söyleyin bakem kahvaltı normal yapcaz bunu yemicez demi sonra her iki saatte bir bundan yicez
kilo vermem ciddi anlamda durdu gram gram bile ilerleyemiyorum delirlicem bir aydır nerdeyse 75 de kaldık kira y,iyince saplarınıda kaynatcam maydonozda kaynatcam belki biri yarar işe :lepi:
başka bildiğiniz varsa bi sizde deyin bakem bana onları deniyem ama lapa demeyin ne olur :bbo:

şimdi gelelim asıl mevzuya kızlar ben kendimdeki belirtelere bakarak adet olacağımı sanıyorum ,ama delirmek üzereyim sinir gerginlik hat safhada bel ağrısı ayak ağrısı deseniz inanışmaz derecede hadi bunlar olması normak diceksiniz ama hatırlarsanız ben daha 15 gün oldu adet olalaı bu nasıl iş ama yanılmıyosam sabaha akşama gelir belirtilerden yada benim başka bi sorunum var :uhm::uhm::uhm:
sabah spor yapıyorum ama sanki ömrümde ilk kez yapıyormuşum gibi geldi vallaha her yerim dökülcek ağrıdan benneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımkikafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

canım bence yumurtlama dönemindesin
benim de bazen öyle oluyor
umarım ciddi bir şey yoktur :Saruboceq:

insan kilo verince azmi daha çok oluyo be hacerim
morali düzeliyo ne bileyim yemesini kesiyo ama böyle zatene veremiyom diyip kaçırmadğım olmuyo desem yalan olur
inan sabahları streçle yürüyorum diyorum ya iş yerimde lavoya zor yetişiyom abartmıyom ama ben o streçi acınca şıpır şıpır sannki musluktan su akıyo :sm_confused: gibi
bu sıcakta o streçle yürümek bi eziyet bari diyom bi kilo gitse nerdeyse bir aydır bu kiloda kaldım 74,9 oluyom ama gene 75 e çıkıym

X