Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

canim nasil yapaksin banada yazarmisin ,birlikte yapalim ,bide kac guluk yapcaksin

canım az önce yazılanı okudum burayada kopyalayayım

ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdürYALNIZCA YAGDAN 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR)
1. ve 2. gün beslenme ayı sekıldedır.
sabah saat 10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 22:00
2 lıtre yagsız ayranın ıcıne;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı mercımek(yesıl-) ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.cay-su serbest sınırsız...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler sadece yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.ıdrarınızdan yagların cıktığını goreceksınız(2.gun)
kolay gelsınnnnnnnnnn :)

bunu yazan arkadsın yazılarını takip ettim mercimek kesinlikle yeşil olcak diyor

kısmetse bu akşamdna hazırlıcam yarında işe gelirken bi şişe yanımda getirirm yumurta biraz sorun ama onuda haleldicem inş ,bire bir uymak istiyorum umarım başarılı olurum olmıcak gibi değil çünkü normaldede işte 10 da kahvaltı ediyom tadı nasıl bilmiyorum ama her iki saate bir yenceği için açda kalınmaz sanırım su serbest

himmmml guzelmis, bende yapabilirim bunu
yarin bende basliyorum zaten 2 gunlukmus
yogurdu evden kullancam ,fazla yagli olmuyo zaten
ben zaten cok severim asurek bugdayla bu sekilde yemeyi nohut guzel olurda mercimek hic duymamistim onuda yapariz
insallah cumaya sonuc guzel olurda bide reglimya oyuzden insallah verebilirim bilmiyorum bakcaz sonuclara

bugün bol meyv3e yedim ben..kavun,kayısı şeftali..
akşamda eşime yaptığım paates sosis kızatmadan bir sosis bir kaç dilim patti aldım..
su çok içemedim bugün..
adetim de hala devam ediyor..
yaşasın gitsin şişkinlikler..

kızlar buugn cok mutluyum bana aılem manken oldun dedı
su gobek duzlendı ya allahım):)))
bugn saba h 1 avuc kıraz yarım seftalı
arada haşhaşlı ekmek cok az
aksama sadece taze fasulye zeytınyaglı ufak bı tabak
aksama az meyve bır avuc yas fındık 2.6 lt su
mıdem kuculduu artık eskısı gıbı yemıyorum):)
200 mekık 500 adım 15 dk masaj 1saat açık hava yürüyüş
1saat koşu bandında 7 km koşu

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar ben kırmızı mercımek aldım offf yarın gıdıp yesıl alııym ozaman bende yapcam buarada 8. takım da yarın dıger gun yapıyokı cumaya kazanmak ıcn ben ajan 007 kk:)
hadı kızlar hemn baslıyoruz bızde:))

günaydın kızlar nasılsınız bakalım bgu gün hazırladım şuu ayran çorbasını tadı bence mükemmel pirinç lapası yanından bi,le geçemez bunun :)) işe yararsa yencek bişey yumurtamıda haşladım yanımda getirdim yanlız bi nokta var ben ayranı hazır aldım daha doğrusu eşime al dedim oda gitmiş yağlı ayran almış inş bi şey olmaz
yanlız benim anladığım kadarıyla bu hazırlanan 2 lt 2 günlük çünkü bir günde bitmesi imkansız tam bi tencere oluyo sabah gelirken 4 kase yanımda getirdim burda 4 kere ieçbilicem şu akşam 6 kafamı karıştırıyo ben tam altıda çıkıyom ama içip çıkıcam sanırım onu diyorum yani akşamda eve gidince 2 kase kalıyo ee bu bi tencere
şunu yazan arkadsa bi sorayım ama benim anladığım kadarıyla bi daha yapmıcaz bu hazırladığımızı 2 gün içicez, ben nohutu biraz az haşlamışım kızlar ağza sert gelebiliyo siz biraz çok haşlayın aızda ezilcek kıvama gelsin
10 da kahvaltımı edicem 12 de bunu içicem ,ya cacık bu cacık a.s öyle yapılmıcak ve içilmicek bişey değil

selam ozı ya benım kafama takıldı mercımek yesılmı olcak omzan bugn gıdıp alacam
ben de cumartesı baslarım

canım arkads sonra düzeltme yapmış ille yeşil olcak demiş
ama ben hala bunu 2 günmü uygulucaz yoksa yarın için tekrarmı yapıcaz bunu anlayamadım

gunaydin kizlar bende ayran asini yapcam bufgunde ,sanirim 2 litre ayran ancak yeter cunku her 2 satte bi icilcek 22 ye kadar ancak olur diye dusunuyorum
icine bulgurmu konuluyodu ,ben asurelik bugday zannediyodum ,bende kahvaltimi yaptim,artik gun boyuènca onu yerimyada icerim :)[/

kızlar evt 2 lt bu gün biticekmiş yarın için yenisini hazırlıcakmışız ,meyve bile yenmicekmiş
sadece su yeşil çay serbes istenildiği kadar içilebilr ve birde sade soda bir kere içilebilrmiş ama özellikle sade olucak yapan arkadsa sordum oda söyledi ama ben hazır ayranla yaptım inş işe yarar

ben dıyet yogurt alcam onunla denerım
sagol bılgılerın ıcn cnmm kım bu arkadas kkdanmı?
nasıl sonuc almıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…