Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

9. TAKIM 112. ETAP

pokahontas (58 / / &#37
özi16 (74,9 / / %)
Pia ( 62,2 / / %)
es_se (74 / / %)
zemus (64,8 / / % )
Sympathique (56,8 / / %)
DILEK1 ( 69,4 / /%)
Saruboceq (70 // %)
estel (72

9. TAKIM TOPLAM KıLO ( / %)
]

Son düzenleme:
kizlar gunaydin malesefki buun cok uzgunum felaket sistim:gitme:
ve kilom 57.5 olmus ,700 gr almisim ,ya regl olcam oyuzden yada benim hormonlar yukseldi oyuzden:çok üzgünüm:
cunku bundan bikac ay oncesinde her ay 6-8 arasi gunlerde regl olurken bugun ayyin 17 si oldu hala olmadim ve zannediyorumki hormon seviyem yukseldi,
cunku bu hfata her gun en az 1 saat spor yaptim cok fazla yemedim ,hadi yedim desem ,sonucta sporla eritiyodum
anlamadim ben kendimi ,bu hafta regl olcam diyorum ,haftayada vermezsem demkki gercekten sorun var demekktir bende:çok üzgünüm:

cnm sakın takma kafana
sen benım topıkte neler yaptıgım bı okusan
3saat full spor hergun ve nerdeyse yemek yemeden
kılo veremedıgım haftalar oldu
kılolar eskıdıkce vermezı zor oluyo cnm

senin yazilarini falan cok gormedim canim ,amabu siralar sen yine guzel kilo veriyosun masallah
takma kafanada iste takiyorum artik bu kili bende baya bi takinti oldu ne kadar takarsam okadar veremiyorum
insallah onumuzdeki hafta umudum

hacercim benim kiloda da sorun var ben geçen hafta 74,9 dum sen geçen haftadeğil önceki haftayı yazmışsın

Kızlar tatılden dÖndÜm amaaaaa 76.5 ten 77.3 ÇıkmıŞ bııı haldeyım canım Çoook sıkkın allahtan annemlerle beraber geldık o bana bıraz destek oluyor ama yınede nasıl aldım bu kıloyu Çook dıkkat etmeme raĞmen anlamadım bu arada 2 haftada oldu galıba kılomu bıldırmeyelı Şu anda 77.3 kıloyum benı cezalandıra bılırsınız tatıle Çıkmayın kılo alıyorsunuzzzzhaberınız olsun haaaa

Neyse yokluğumu kimse fark etmemiş galiba :umursamaz:yinede söyleyimdedim 2 hafta yoktum şimdi geldim artık evimde ve antalyadayım:sm_cool::enbuyukkk:

KAS hoş geldin canım. maalesef tatile çıkınca kilo alınıo(

kızlar resimlerim henüz elime geçmedi. ama şimdi arkadaş 3 tane mail attı bende yeni gördüm. albüme
ekledim:)

9. TAKIM 112. ETAP

pokahontas (58 / / &#37
özi16 (74,9 / 74,8 / 0,1 / 0,13%)
Pia ( 62,2 / 61,5 / 0,7 / 1,13%)
es_se (74 / / %)
zemus (64,8 / / % )
Sympathique (56,8 / 57,5 / -0,7 / -1,23%)
DILEK1 ( 69,4 / /%)
Saruboceq (70 // %)
estel (72

9. TAKIM TOPLAM KıLO ( 602,1/ %)
]

Son düzenleme:
kızlar kiloları düzelttim, herkes kendi kilosunu kontrol etsin lütfen hata varsa bildirin

KAS malesef bildirim yapmadığın için takımdan diskalifiye edildin

cok tesekkur ettim canim ekldigin icin ,gordum resimleri masallah canim cok guzel olmusun ,
iste o gelinlige giren herkes bi prenses gibi oluyo
onemli olan ,bundan sonrasi, insallah bi omur boyu mutlu mesut olursunuz
bu arada hic fazla kilon yok canim ,sen kilo vermesende dikkat et bence, oellikle dgunden sonra :)

BENDE GÖREMEDıM RESıMLERı
HACERCıM ŞıMDı KAS BU TAKIMA GıREMıCEKMı Bı DAHA :çok üzgünüm:
BU SEFERLıK AFFETSEK OLMAZMI ZATEN KıLO ALMIŞ ŞıMDı O KıLOYU BıZıMLE VERMESı DAHA KOLAY OLACAK BENıM FıKRıM TABı

özicim takıma girerken herkese tek kural söyledik
o da paylaşımı aksatmamak ve her cuma kiloyu bildirmek
eğer tatile çıkacaksa, bize tatile çıkıyorum, 2 hafta yokum, izinli yazar mısınız der
biz de ona göre yazarız
ama böyle kafasına göre tatile çıkıp, sonra ben geldim yokluğumu farketmediniz mi demekle olmaz
üzgünüm ama aynı hafta 4 kişi diskalifiye oldu
paylaşım istedik sadece, bu kural da cuma zayıflama yarışmasının tek kuralıdır
üzgünüm a.s.

herkese yeniden merhabaaa hayirli cumalariniz olsun innnnsssss

günaydın hayırlı cumalar...
hayalgözlü tsk ederiz hosgeldinnn sanada hayirli cumalaryerimseniben

zemusum .. ben bir aydir ihmal etmeden sirkeli yada limonlu ve yesil cayimi hic ihmal etmeden iciyorum.. istikrarli icmelerde faydasi geliyor.. etkisini1 ay sonra da gösterebilir..ama bir sekilde gram gram verdiyor kilo..ve cogu haftalar farkli diyet mönüleri uyguluyorum..onunda faydasi oluyor..mesela son iki hafta mönü uygulamadim ilk ay kendimi cok siktigim icin.. bir hafta daha okulum var bir hafta sonra siki mönüleri yine uyguluycam...uygulamadigim haftalardada daha cok kiloyu korumaya yönelik cabaliyorum,, ki yinede gram gram gidiyor... ama ozellikle ictigim sularinda SICAK olmasina cok dikkat ediyorum

cnm sakın takma kafana
sen benım topıkte neler yaptıgım bı okusan
3saat full spor hergun ve nerdeyse yemek yemeden
kılo veremedıgım haftalar oldu
kılolar eskıdıkce vermezı zor oluyo cnm

cok haklisin essem yaaa....ama suna inaniyorum ben kilo verilmedigi haftalardan sonra bir anda bikac kiloda gidebiliyor... sabirla devam edilince .. karsiligi aliniyor.. bir kac yilda alinan kilolar deforma olan vucudlar..dogal olarak bir kac ayda toparlanmiyo yada kilolar verilmiyo.. sabir sabir sabir..saglam guzel bi vucud icin sabir

hosgeldin kas..nasildi tatilin? neler yedin?delikafadulden
sisliktir o canim .. ozellikle dikkat ettiysen sisliktir

ben sabah müsli yedim

ama harbi müsli yiyorum esimde musliyi sever ama onun yedigi müsli DRoetker varya ondan .. onlar cok tatliki cikolata tanecikleri var bisuru tatlandirici fln .. cocuklar bile kendi kellegslarindan cok o muslileri seviyor.. benim yedigim tahili cok birde meyveli musli aliyorum cikolatali degil.. bol tahilli... bazen sütle.. bazende minik meyveler dograyip evde ne varsa yogurtla yiyorum.. ozellikle yogur ve meyveyle yedigimde sindirim sistemlerim akort calisiyorkaydirigubbakcemile3

bugun misafirim gelicek..tantuni yapicam.. pratik bir tantuni tarifi ögrendim deniycem .. hem adi var hem goruntüsü ama yapimi pratik anladigim kadariyla

benim bu haftadan umidim yoktu sabah tartiyi görünce cok sevindimreglim yeni bitti..
ve arkadaslar tartiniz digitalse sonup öyle tartilin üstünüzde ince sey dahi varsa etliyo..esyalarin hareketinden vs herseyden ama .. hatta bir sabah deneyin ..50 gr gelir dediginiz esyalar bile nekadar fark ediyo

haydiiii hapiciniziii minciriyoruuummmm muc muc muc muckuyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…