Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

haklisin... ama kesinlikle sunu söylemen bile "kım actıysa cok ıyı yapmıs ıcımızı bosaltalımda haftaya bırıncı olalımm " süpper bisiiiiiiii
bunun uzerine ben ne derim..bu takimda oldugum icin sansli hissttim kendimikaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

bu konuda bende esseye katiliyorum..strecle ugrasicagina ozicim sauna espfman al.. tüm bacak fayda gorur hem..vakit kaybi strec

ben dün bugun biraz kacirdim:kedi::kedi:
simdi söyle..birbucuk aydir 2 aydir diyetteyim..kendime hic tenefüs vermemistim..bu iki günü böyle sayiyorum artik..ayda bir normal yeme gunu olsun
oyuzden bugun yediklerimi yazmiycam
zaten yazamamda liste okadar uzun kimafoldumben:kedi:
yarin SPORla birlikte yeni bir gün basliyooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

estel aramiza hosgeldinnna.s.

offff yeni ticket yaptim kendime bir turlu alamadim buraya

Sympathique canim ticket7910dan yapmistim ..nerden nereye kopyaliyoruz sen biliyormusun?her türlü denedim ://

herkese selamlar.............Şeniz
sabah:domates, salatalık ,peynir ,bir dilim ekmek....

akşam :3 tane küçük dolma biber,çorba ,bolca salata
yeşil çay içtim..elma sireksi yanında sandoloz sakızımıda çiğnedim...
bol bol su içtim..
dizimden dolayı spor askıda şuan....
hihoyyyt

ins estelcimkaydirigubbakcemile5

yaa varya arkadaslar ben kendime bir gun tatil vermekle cok buyuk hata yapmisim
aksamdan beri tirnaklarimi yiyorum elimi birseye uzatmamak icin

halbuki dune kadar donup bakmiyordum ,, canim hic istemiyordu
simdi dün uzun süredir araliksiz yapiyorum diye misafirlerime eslik ettim yemekte.. normal diyet disindaki gibi yedim
ve bugun bütün gün canim yemek istedi..hatta sabahta yedim
sakin sakin iki gun fln tatil yapmayin ..caniniz istersede hafifi az yiyin gecin .. bugun tatil olsun diyip götürmeyin mali ...beni sadece burasi engelledi..bunu göze alamadim
ama cokta zorlandim
nacizane uyari

canım ben öyle zamanlarda gidiyorum dolabımı açıp zayıfladığım takdirde bana yakışacak olan şeyleri deniyorum yada bakıyorum:))

iştah miştah kalmıyo hehee bende işe yarıyo inşallah sendede yarar..opuyorumnanaktan

evet evet bende yapiyorum..keyfim yerine geliyor..ama iste bu cume cumartesi böyle bi hata yaptim..yoksa iyiydim.. birdaha ayni hatayi aslaaaaa

cunku normalde yemek konusunda zaafim var.. daha cok tatli konusunda

ama o eski kiyafetlerime giricem... bazilarinida cat cat cat la ti cammmmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet hacercim deniyerek tecrübe etmek zorunda kaldim:)
olsun.. asil benim zor zamanlarim simdi..bi daha ayni hatayi yapmam
bir güzel saldirdim ya caktirmadan

estel blog yazilarini okudum cok guzellerdi
sahi hacercim seninde yemek tariflerine baktimistim..ama sonra bir daha yemek tariflerini tiklamaya karar verdim :) malum aseriyoruz ozaman :)

ya okan baslamis..hayko da varmis isin fln..sezon finalinde okani yalniz birakmamliyim:lepi:

iyi geceler guzeller

kızlar bugun ıslerım coktu gec bıldırımde bulundım 11de yazıcakıtm esım geldı
yemektı falan anca iş bitti oglene dogum gunu yapcaz bende
tum gun hazırlıklar yaptım ayaklarım agrıyo:)

yarım kepek ekmek tost yagsız yesıl cay
fırında kırmızı carl bıber yagsız tuzsuz
makarna hasladım co kaz ozel sos yaptım osmanlıdan kalorısız:) tavuk sınıtsel 1 tane
2.8 lt su zencefıllı cay kıraz kayısı
30 dk leslıe ıle 3.6 km yuruyus 30dk yer egsersızı
300 mekık 1saat 7 km koşu
kabaklıfı yosun sabunu plıng dus jelı fınısh:)
4 5 saatte ev temızlıgı tamam cok yazdım susuyorumm tıp:)

essecim kimin doğum günü bilmiyorum ama kutlu olsun

dün tv.de bir haber izledim
doktor dedi ki yaz aylarında meyveyi bol bol tüketin
ama tek tip meyve tüketin ki faydalarını göresiniz dedi
mesela 1 gün sadece kiraz, 1 gün sadece kayısı,... gibi

iyi pazarlar kzilar nasilsiniz, of cok yoruldumya pazara gittik ordan baska bi yere ugradik sicakti, bide araba tuttu yazmayi canim hic istemiyo, basim felaket agriyoda yine yazim dedim
dunku lapanin sonucu guzeldi, 2 gundur 1 saati geckin spor yapiyorum,insallah kilo veririm
birazdanda aksam yemegi ycez erken yicez, tabi yine sporumu yaparim coktan eritirim bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…