Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

du bu oklavayi sen simdi indir ,yarin sabahtan itibaren kaldirkaydirigubbakcemile3
simdi zaten koca gelir bana yaptirmaz oklava degil tekme tokat:mymeka: olsa bile yapamam artik
yarin insallah lapa ondan sonra sporum bide yesil caylar
ya bide burda neyin ne cay oldugunu bilmiyorum o sinir ,istene denk gelirse iciyorum:içelim:

anlaşıldı
oklavamı elime almanın zamanı geldi klava:

oklava spor ile kilolara sonn klava: :roflol:

evet hacerim bence sen disipline sok herkesi kötükedihüso
hitler devri başlasın ...hahaa
paylaşımda bulunmayını ayandan tavana asalım...
yada paylaşımda bulunmayan inşallah kilo alır diyelim
bu çok ürkütücü olur...:roflol:

bu sözden sonra sıkıyorsa paylaşmasınlar kaydirigubbakcemile3

herkese iyi geceler
soyle bir okudumda sitemler var lakin anlamiyorum..paylasim olmadigindan bahsetmissiniz..alindigimdan degil..kendi rahatsizligim oldugundan bu konuya deginmek istiyorum...

sayfalari geriye alirsaniz*ama bence bana inanin zahmet edip bakmayin* bi cok sorumun havada asili kaldigini gorursunuz..paylasimlarimin hicbirine bir kez yorum almadim
yorum yaptim cvp almadim..biseyden bahsettim merak edip soran olmadi..ben sordum cvp veren olmadi...birkez hacercim alindi..halbuki genel bir sitemdi..asla ona bir sitem degildi..evet paylasim yok!!!! herkez zaptigini yaziyor sadece..heralde olay budur dedim:uhm:
hatta bazen umursamadan icimden geldigi gibide yazdim..sonra garip hissettim kendimi..yani arkadaslar l[tfen sitem ediyoruzda...ben malesef sitem eden arkadaslarimiylada hicbir paylasimda bulunamadim..en azindan bir sorumu farkedebilirlerdi..bir yazima yorum getirebilirlerdi

ornegin sabah buraya kilomu yazabilmek icin verdigim zahmeti tahmin bile edemezssiniz
sabah 6dan 7 30 kadar neti baglmaya calistim..kilomu bildirmeden evden cikmak istemedim..saat 8 de otobusum kalkiyor...aksamda yine net baglatisini yukledim
sadece kacinci olmusuz ogreneyim diye..sitemleri okuyunca fikrimi s;ylemeden gecemedim.. dilerim kendimi guyel ifade etmisimdir yanlisanlasilip kimseyi rencide etmek istemem..netice her yol ayni!!! paylasim paylasim paylasim

not.bilgisayarim kendi kendini sifirliyo esim yarinpc yi tamire g;t[rebilir bu s[rede olmiyabilirim.. klawyemde dil degidtirdi sanirim harflerde farkli yerlerde hatalarim olduysa af ola...herkese iyi haftasonlaria.s.

anlaşıldı
oklavamı elime almanın zamanı geldi klava:

oklava spor ile kilolara sonn klava: :roflol:

ıste buu bak benım spor topıgm var orda duzenlı spor yapıyoruz
lakabım nazı komutanı :jeyyar:
bu yontem denenmıs ve basarıya ulasılmıstır:)))
vet az yıyorum farkındayım ama canım cekmıyo bu aralar ıyı degılım
ve kımse yazmas abıle ben yazıyorum baskalrı yazmıyo dıye kendımızı salmıyalım canlarım devam devam devam:))
zemus buarada saanda gecmıs olsun cnm:sinifsinif:

bu sözden sonra sıkıyorsa paylaşmasınlar kaydirigubbakcemile3

görücez bakalım hacerim..:1ninca:.paylaşmayan inşallah vereceği kilo kaddar alsın diyelim emi..:jeyyar:

zemus canim cok dogru soyluyon ,dediklerinden sonra biraza or paylasimda bulunmamak
tabi bu yazini gormeyenler icin bilemem

inşallah canım haftaya tam takım hergün yazışır paylaşımda bulunuruz..hihoyyyt

Piacım haklısın, ben kendi adıma düşen açıklamayı yapayım.
Farkındayım bir süredir, 2 hafta kadardır ben buradan çok uzak kaldım.
Hem internete giremedim, çünkü ameliyat olacağım, doktor arama peşindeyim, hem de internete girdiğimde de kk'ya girmek istemiyorum bazı tatsız olaylar yüzünden.
inan ki benim de kırıldığım noktalar var, ben o kadar kısıtlı zaman diliminde bile nete girdim hastaneye gidiyorum dedim; ama Allah'ın bir kulu bile hayırdır hasta mısın, hastan mı var demedi. Her şeyi görmemek lazım. Hepimizin hataları oldu. Önemli olan bunlardan ders çıkarıp ileride daha başarılı olmak bence.

Kendi adıma farkında olarak ya da olmayarak kırdığım herkesten özür diliyorum. Umarım bundan sonra bu şekilde sorunları daha az yaşarız. a.s.

sağol bidenem..
biz paylaşımda bulunmayan derken genelleme yaparak herkesi diyoruz
merak etme canım hepimizi kapsıyo bu sözler ayrım yok...yerimseniben

sağol bidenem..
biz paylaşımda bulunmayan derken genelleme yaparak herkesi diyoruz
merak etme canım hepimizi kapsıyo bu sözler ayrım yok...yerimseniben

cnm genelleme oldugunu bılıyorum
benım demek ıstedıgm ne olursa olsun rahatsız olanalr paylaısmdan vazgecmemelı
zamamn zaman dıslandıgımı hıssettıgım oldu benımde yazılarım gormezden gelındı gelınıyoda ama takmıyorum amac bellıı amaca gıdıyosa herkes varsın paylasımsız olsun

haklisin hacer..ins oyle olur..basariya ulasirizŞeniz

esse, zemus*suan siyi online gordugum icin* ve sitem eden diger arkadaslarim eger sami iseniz l[tfen sizde biraz yakinlik g;sterin

herkes sadece tanidigi kimselerle sohbet edip selamlasmasin..sitem edip sonra tek kelime yorum yapmamak:uhm: soyut bi varlikmisiz gibi burda...

cnm benım burda tanıdııgm hıc kımse yokk bende gruplara katılabılırmıyım dedııgmde hacer gordu buyur bu gruba dedı geldım
ve hıc bı gun aksatmadım burayı burda spor topıgmınde lınkını verdım diye hatırlıyorum ısteyene ordan yardımcı olurm dıye
mesgul olanlar harıc mesela ben genellıle gece burda oluyorum
bırbırımize dedıgin gıbı dahada kaynasalım
herturlu fıkre eleştırıye acıgım

regl gunumdeyim diye agresivim diycem ama ;yle degil ...neyse.. dilerim pcm duzelene kadar ortamda duzelir

herkese iyi geceler..laelaelaelaelae laelaelaelaelae laelaelaelaelae

pc ııcn gecmıs olsun cnm ben cok cektım bır sende 5kere arızadaydı dogru durust kullanamdım
cnm hepımızn sorunları var nete geldıgmde aglıyodum kayınpererım cok hasta
ama burda yazılanları gorunce hemen geldım gormemezlıkten gelmıym dıye yanı anımız anımıza uymaz kım bılır herkesın ne sorunu var
konuyu kım actıysa cok ıyı yapmıs ıcımızı bosaltalımda haftaya bırıncı olalımm inşş

selaam tartıldım geldim 72 kgkafamçokkarıştı aramızda kalsın yaa ben ne zman aldım bunları öff...

65 olsam yeter..

kahvaltıda karpuz kavun yiycem bugün..

misafir gelicek onlara yaptığım zeytinyağlılardan yiycem sadece..

bide vaktim olsa biraz hareket..

es se canım linki bi daha verebilirmisin .zahmet olucak ama...

görüşürüüüz...:))

günaydınn herkeseee..
dün hiç giremedim misafirim gelecek diye hazırlık yaptım kızlar..
dn akşam ben biraz fazla kaçırdım ama bunun acısı olarak bir kaç gün hiç bir şey yememekle cezalandırıcam kendimi..
esse maşallah canım ya senin şu spor azmine hayranım ben inanki..

kızlar günaydın dün yazdıklarınııza bi baktım ama genel anlamda kimse kimseyi tanımadığından bahsetmiş yada arkads olunduğu söylenmiş ben mesele hiç kimseyi tanımam burda hacercim takıma aldı sağolsun onuda burda tanıdım
ben akşamları evimde net olmadığı için giremiyorum sadece hafta içi ve cumartesi yarım gün çalışırken nete girebiliyorum sizlerle bu zamanlarda birlikte oluyorum malum çalıştığım için elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum ama sizler genellikle akşamları toplanabiliyorsunuz bu sebeble akşamları neden olmadığımı ve sohbetlerinizde bulunamadığımı bilmeniiz istiyorum
burda tek amacım kilo vermek belki ama bundna daha önemli bişey varsa sizin samimiyetiniz siizn dostluğunuz bence sizin dostluğunuzla bu kiloları vereceğimize inanıyorum bakın ilk haftalarda o kadar azimliydimki her sabah sporumu yapıyordum çünkü kızlarla bu durumu paylaşmalıyım diyordum ama paylaşımlar azaldıkça iananın şevkim kırılıyo
tamam hepimiz zayıflamak için burdayız ama ne bileyim bildirimlerimiz sadece bu yönde olmamalı hani tanımaktan bahsediyorsunuz ya ben karşımdakini ne yiyo ne içiyo ne kadar hareket yapıyo bunlarla nasıl tanıyabilirm ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…