Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selamlarrr.

sabah:bir dilim kepek ekmegi..bir dilim AZ yagli peynir,domates ve salatalik
arda 2litre su..bir litresi elma sirkesi ile
ögleden sonra:zeytinyagli patlican (bergamanin cilbiri, bilenler bilircokacimcoook)

aksamda yesil cay icicem ve suya devam

spor simdi buraya yazdiktan sonra kalkip en az 45 dakika crosstrainere binicem vucudum isindiktan sonra devam mekik ve kalca hareketlirimi yapicam ..minumum 30 dk

bu arada limonun kabiz yaptigini duydum? dogru mu? bilen var mi? ben gun icinde limonlu suyu cok severim..dinlendirir sakralarimi acar
tuvaletede az gittigim icin..acaba dogrumu dedim ?

hacercimbak bilmiyordum ben tek tip olayiniCADIARZU

sempatik bakalim ne kadar vericeksin lapayla..gecen hafta denedim ben basaramadim.. eger verirsen bu carsamba yeniden deniyebilirim
öptüm kuzulaaarrrr

pia canim ben her lapa yapmamda en az 300 gr veriyorum ,bundada biraz fazla verdim
yapmak gereckten zor oluyo, ben iyi yapiyorum daha oncede demistim benim yaptigim pirinc fransiz piinci ona ne kadar su koyarsan koy lapa degil tane tane oluyo,turk pirinciyle bende cok zro yapiyorum
bilmiyorum canim istersen bi daha dene yapamzsan zorlama kendini

bakalim kiloma göre hareket ederim artik canim yerimseniben

spora basladim
yarim saat cross
100 mekik
100 ip atlama (cift ayak tek ziplama)
ve 3 farkli kalca hareketi
3er seri halinde 15er kere

oh ne guzel sporunda yaptin geldin
ben daha yapmadim yemek yedik yemekten sonra hareket etmiyorum
biraz durum sonra yaparim artik sporumu

merhaba kızlar temizlik yapıyorum giremedim pek ...
sabah:domates ,salatalık ,peynir,haşlanmış yumurta ,bir dilim ekmek...

akşam : fırında yağsız sebzeli tavuk ..
elma sirkeli sandoloz sakızımı çiğnedim..
yeşil çay içtim....
bugün full temizlik yaptım özellikle koltukları yıkamak saatlerce yürümüşten beter etti beni....
şuan için spor askıda dizimden dolayı korkuyorum..
:çok üzgünüm:

essecim kimin doğum günü bilmiyorum ama kutlu olsun

dün tv.de bir haber izledim
doktor dedi ki yaz aylarında meyveyi bol bol tüketin
ama tek tip meyve tüketin ki faydalarını göresiniz dedi
mesela 1 gün sadece kiraz, 1 gün sadece kayısı,... gibi

ablamın dogum gunuydu yenı dagıldık of cok yoruldum ama degdı:))
ve kesınlıkle katılıyorum hergun bol kıraz 4 adet kayısı tuketıyorum
sadece bugn yapamadım

lımon gund eenaz saf bır tane sıkar ıcerım sasırdım sımdı
zemus cnm temızlık nasıl yorucu yenı bııtrmıs olarak ben bılırm cok kolay gele:)
sempatık lapa dıyetındede sana kolay gele ben bugn malum evde mısafır olunca
sabah yagsız 2 ınce dılım borek fırnda kozledım kırmızız bıbıer 1 tane yarım kıbrıt kutusu peynır 7 8 adet patates kızartması ve ınce dılım ufak bır kendı yaptııgm pastadan yedım cok az kıraz 1tane kayısı ve 4 tane cıg kofte 68 dk leslie ıle 8 km yol katettım zencefıllı cay 2 lt su):

ve kızlar ne cok ac ıken ne de cok tokken spor dogru degıl en cok sabah aksam 6 9 arası metobolızma calısır ama doktordan aldıgm tavsıye aksma 6 9 kalp krızı enaz oldugu zman buzamanlarda spor yapmaya calısın yemekten 1bucuk 2 saat sonra yapıyorum bne sporumu
hadı ben uykuya co kyoruldum opuyorum herkesı

lımon gund eenaz saf bır tane sıkar ıcerım sasırdım sımdı
zemus cnm temızlık nasıl yorucu yenı bııtrmıs olarak ben bılırm cok kolay gele:)
sempatık lapa dıyetındede sana kolay gele ben bugn malum evde mısafır olunca
sabah yagsız 2 ınce dılım borek fırnda kozledım kırmızız bıbıer 1 tane yarım kıbrıt kutusu peynır 7 8 adet patates kızartması ve ınce dılım ufak bır kendı yaptııgm pastadan yedım cok az kıraz 1tane kayısı ve 4 tane cıg kofte 68 dk leslie ıle 8 km yol katettım zencefıllı cay 2 lt su):

essecim temizliğin kolayı olurmu..mafoldumben
bugün biter yarın gene başlar
çok nankördür ev işleri
sen temizlersin o inatla gene eski haline dönmeye çalışır.:a015:.
bide iki çocukla zorki ne zor..:çok üzgünüm:

aa essecim teşekkürler spor saati ile ilgili bilgi için a.s.

faydası olursa ne ala arkadaslara:)))

essecim temizliğin kolayı olurmu..mafoldumben
bugün biter yarın gene başlar
çok nankördür ev işleri
sen temizlersin o inatla gene eski haline dönmeye çalışır.:a015:.
bide iki çocukla zorki ne zor..:çok üzgünüm:

ah ahhh ahh dıyorum baska bısey demıyorum):)

slm kizlarrr nasilsiniz
temizlik demisken bende sabahtan beridir temizlik yaptim, dun disarda acayip bocek vardi burayi bocekler basti yani buyuk degin mini mini, hep camlara yapisti disari cikamadik ,uzerimiz felan hemen bocek doluyodu
bugun tum camlari simdim, bide camlar tum boydan oldugu icin onlu arkali tabi taaa cercevelerin icine kadar bocek girmis ne kadar temizlesemde hala vardi

bugun ise gitmedim evdeyim bakim bi ne yaptiniz dedim
ha 3 gundur en az 1 saat evde kendi kendime spor yapiyorum ,heryerim agriyo hamlamism heralde :)

es se canim spora gelince ben genelde sporumu aksam 10 dan sonra yapiyorum yapipo yorgunlukla yatiyorum ,cuunku ancak o zaman vakit bulabiliyorum

cnm gecmıs ola
eve bocek basması gırıs katta olduugm ıcn
cok cekıyorum bu hafta ılaclıcaz evi
vakıt bulabılen 6 9 arası yapsın
ama vaktım yok dıyosun olsun spor sonucta
ben ıısm oldugunda bazen gunduz bazende senın gıbı 10dan sonra yapıyorum

bugunun bıldırımını aksam verırm kızlar baş baş

özi cnm lımonlu tarıfı hemn alııym):))
ben zencefıllı cay ıcıyorum ama bıtnce ara vercem
bıde strec alıcagına bne kulandım cunku ayda enaz 10 ytl gıdıyo
be sauna esof aldım 36 ytl yanınd aadımsaayrda hedıyelıydı
ha kılo verdırıyom o yada strec hayır bne senelerdır denedım
bu sıcakalrda kosu bandına cıkarken sadece altını kulanıyorum
toksıt atıym dıye ama onlada onsuzda kılo verdım
strecle ugrasma cnm heryerı kapamıyo sauna esof al omur boyu kullan bence:)
regl ıkende ben spromu yanı bu gorduklerıızle yaptım
ve sancısız bı adet donemı gecırdım:)

canım limonlu tarifi 15 tane limonu iyice yıkayacaksın sonra kabuklu çekirdekli robottan geçirip suyunu çıkaracaksın bu elde ettiğin suyu içtiğin sulara çorbalara yemeklere katıp içeceksin günde ne kadar içebilrsen.aslı böyle ama benim robot suyunu sıkmadı malesef bende rondodan limonları geçirdim kabuklu bi şekjilde onları içtiği suya bi kaşık koyup içiyorum ben böyle yapıyorum ama nur ertürk asıl tarifinde robottan suyu çıkacak diyo

selamlarrr.

sabah:bir dilim kepek ekmegi..bir dilim AZ yagli peynir,domates ve salatalik
arda 2litre su..bir litresi elma sirkesi ile
ögleden sonra:zeytinyagli patlican (bergamanin cilbiri, bilenler bilircokacimcoook)

aksamda yesil cay icicem ve suya devam

spor simdi buraya yazdiktan sonra kalkip en az 45 dakika crosstrainere binicem vucudum isindiktan sonra devam mekik ve kalca hareketlirimi yapicam ..minumum 30 dk

bu arada limonun kabiz yaptigini duydum? dogru mu? bilen var mi? ben gun icinde limonlu suyu cok severim..dinlendirir sakralarimi acar
tuvaletede az gittigim icin..acaba dogrumu dedim ?

hacercimbak bilmiyordum ben tek tip olayiniCADIARZU

sempatik bakalim ne kadar vericeksin lapayla..gecen hafta denedim ben basaramadim.. eger verirsen bu carsamba yeniden deniyebilirim
öptüm kuzulaaarrrr

canım ben limonu geçtiğimiz haftalarda sürekli kullandım ama bendde hiç yapmadı kabızlık ,yanlız ben hafta sonu bi hamburger yedim o beni mahvetti :umursamaz::umursamaz: ölüyodum kabızlıktan :gitme:

limon kabız mı yapıyormuş
Allah Allah ilk defa duydum canım

bende ilk defa duydum ama ben inanmıyorum :1no2:

bu arada neden bu kadar geç yazdığıma gelince bu sabah yiğenim ameliyat oldu onun yanındaydık öğlen işe geldim malum işler masanın üstündeydi onlara daldık hemen

sabah sirkeli su streçli yürüyüş yaptım ,2 lt su içtim sabah bi poğca yedim az öncede öğlen yemeğimde kabak yemeği yedim şimdide limonlu suyumu içiyorum ama midemde inanılmaz bi rahatszılık var

cnm hem yegenıne hem sana cok gecmıs olsun
lımonları yıkıyıp bıldııgmız robota atıyoruz dımı katı meyve sıkıcagına degıl bne narancıye ıle sıkıp gunde enaz 2 lımon suyu ıcerım yesıl cayıma zencefıllı cayıma katıp

canım yanlış anlamadıysam katı meyve sıkacağına atılıyo zaten bitek ordan suyu çıkıyo diğer türlü benim yaptığım gibi oluyo limonları parçalamış gibi oluyo diğerini içmesi daha kolay limon ciddi anlamda kilo verdirici özelliğe sahipmiş ama kabukları daha fazla bu özelliğe sahipmiş bunu duyduğumda nette çok araştırmıştım o zmanlar öğrendimki limon kabukları zayıflamaya yardımcı ,süt ve süt ürünleride ciddi anlamda kilo vermeye yardımcı bu tür gıdalar kas oluşmasına daha müsait olduğu için vuct yağ depolaıyormuş

cnm katı meyve sıkıcagım yok:KK43:
off neyse kızlar bugn kayınoedere gıdyorum dıye sporumu erkenden bıtırdım
buugn yagsız 1 adet kucuk yufkadan tavad a borek tarzı bısey yedım
yesıl cay zencefıllı cay 2.5 lt su kıraz kayısı
aksmaa dolma yıcem
300 mekık 30 dk yer egsersızı
1saat kosu 7 km 15 dk masaj kabak lıfı ıle yosun sabunu veplıng etkılı dus jelı ıle dus
aksam gorusurz kızlar vee selulııtm yok artıkkkkkkkkkkk

X