Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

estel saruboceg sagolun cnlarm
gecen hafta pazar gunu 74 oldum gram oynama yok hala:KK43:
ah dırenc noktam 74de asagı ındımmı gerısı gelırr eskımıs kıloları vermek daha zor:KK43:(
stel cnm hangı lınkı ıstdedın verıyım hemen
özi cnm sanad a katılıyorum paylasım oldukca ınsan dahada spor yapası gelıyo
ben eger sppor ıle ılgılı topık acmasaydım bu kadar yogun yapamazdım
kackere kaytarmayı dusundum topık aklıma geldı:)):
seınd eaklına ben gelııym emıı yakalarsam :eek:klava: soNRA OPERIM):))

gunaydin kizlarrr nasilsiniz,
ben bugun lapa yapcam simdi ocaga koydum pisiyo, sonra ev temizligi ise gitcem insallah aksam gelincede sporumu yapcam

merhaba cnm
ben bıraz spor yapı yer egsersızı falan
sonrasında bır tost yerım
ve ful ev temızlıgı:KK43:
yarın ablamın dogum gunu ona suprız yapcam
ama bennasıl yemeden durcam):)
lapa ile deneyımın hayırlı olsun:)

ben gunduzleri hic ypamiyorum spor, cunku evde olmuiyorum birazdanda ise gitcem ancak aksamlari yapiyorum
dogum gunune gelince simdi ne cesit seyler yapilir, sende pasta borek degilde daha hafif seylerde ye ,yada k
fazla kacirirsan spor yap
zaten masallah baya kilo vermisin azimlisin ,nasil yapcagini sen daha iyi bilirsin :)

estel saruboceg sagolun cnlarm
gecen hafta pazar gunu 74 oldum gram oynama yok hala:KK43:
ah dırenc noktam 74de asagı ındımmı gerısı gelırr eskımıs kıloları vermek daha zor:KK43:(
stel cnm hangı lınkı ıstdedın verıyım hemen
özi cnm sanad a katılıyorum paylasım oldukca ınsan dahada spor yapası gelıyo
ben eger sppor ıle ılgılı topık acmasaydım bu kadar yogun yapamazdım
kackere kaytarmayı dusundum topık aklıma geldı:)):
seınd eaklına ben gelııym emıı yakalarsam :eek:klava: soNRA OPERIM):))

vallaha sen aklıma gelmezsen tamamen durcma zaten mafoldumben şu regl dönemeim girmemiş olsaydı bırakmıcaktımda o dönemde salalyınca i,yice sallandı işte ama şükür geçen ayki maaşımı daha bu gün alabildim bu gün allah nasip ederse streç filmimi alayım şöyle bi 10 paket felan kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3bulabilrsem ki halaalamadım şu mecit efendi yağınıda alayım sporumada belki düzenli başlamak nasip olur bu hafta limonuda muhakak eksik etmemeliyim bu hafta ben limonun kabukları ile robotanm veya rondodan geçirip suyuma karıştırıyorum kızlar nur ertük tüm kiloların böyle vermiş sirkemde bitti onuda layım 2 şişe bu ay stok yapayım bi daha ne zaman maaş alırım belli olmaz ne me lazım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben bugun lapa yapcam simdi ocaga koydum pisiyo, sonra ev temizligi ise gitcem insallah aksam gelincede sporumu yapcam

umarım lapanı güzelce yaparsın canım ben başarılı olamadım çok istedim ama akşama kadar zor dayandım laelaelaelaelae

ben lapada basarili oluyorum cunku hem yogurla yiyorumde ,hemde fransiz pirinci yapiyorum turk pirinci cok zor yeniliyo, fransiz pirincine bir cay bardagina 6 cay bardagi su kattim yine lapa degil tane tane oluyo ,oyuzden yiyebiliyorum canim
tabi sizin turkiyede bulma sansiniz yyok ,yiyemiyosan yapma, sonucta kenmize iskence etmiyoruz,diyet yapiyoruz

ben gunduzleri hic ypamiyorum spor, cunku evde olmuiyorum birazdanda ise gitcem ancak aksamlari yapiyorum
dogum gunune gelince simdi ne cesit seyler yapilir, sende pasta borek degilde daha hafif seylerde ye ,yada k
fazla kacirirsan spor yap
zaten masallah baya kilo vermisin azimlisin ,nasil yapcagini sen daha iyi bilirsin :)

yapsamda yemıcem mesela benım yıyebılcegım kırmızı ve carlı bıberı fırına vercem ah aklınızdabulunsun dıyelım acıktınız gece vaktı yada o gun cok yedınız kalorısız bı tarıf:)

fıırnımızn tel ızgara bolumune yanmaz fırın posetı serın
kırmızı carlı sıvrı bıber hangısını seversenız kı ben kırmızı bıbere bayılıyorum
domates buyuk etlı olanı ıkıye bolun ıstedıgnız kadar ızgara telıne ıızn fırnın en ust rafına koyun ust tarafını sadece acın fırının pişşin:) afıyetle yee
yarına bunu ve yagsız tavada borek yaparım yumurta falan surmem ustune pastada yapcam ama frenlıcem kendımı aklıma sız gelıceksınız:))

günaydınn herkeseee..
dün hiç giremedim misafirim gelecek diye hazırlık yaptım kızlar..
dn akşam ben biraz fazla kaçırdım ama bunun acısı olarak bir kaç gün hiç bir şey yememekle cezalandırıcam kendimi..
esse maşallah canım ya senin şu spor azmine hayranım ben inanki..

cnm emziriyosun ya zor olmuyo mu..
nasıl takviye yapıyosun..

özi cnm lımonlu tarıfı hemn alııym):))
ben zencefıllı cay ıcıyorum ama bıtnce ara vercem
bıde strec alıcagına bne kulandım cunku ayda enaz 10 ytl gıdıyo
be sauna esof aldım 36 ytl yanınd aadımsaayrda hedıyelıydı
ha kılo verdırıyom o yada strec hayır bne senelerdır denedım
bu sıcakalrda kosu bandına cıkarken sadece altını kulanıyorum
toksıt atıym dıye ama onlada onsuzda kılo verdım
strecle ugrasma cnm heryerı kapamıyo sauna esof al omur boyu kullan bence:)
regl ıkende ben spromu yanı bu gorduklerıızle yaptım
ve sancısız bı adet donemı gecırdım:)

cnm o topık benım dönüm noktam oldu benı bayagı gaza getırıyo
katılım bı yukske bı az oluyo ama yınede ful moral:)
herzman beklerım cnm

yapsamda yemıcem mesela benım yıyebılcegım kırmızı ve carlı bıberı fırına vercem ah aklınızdabulunsun dıyelım acıktınız gece vaktı yada o gun cok yedınız kalorısız bı tarıf:)

fıırnımızn tel ızgara bolumune yanmaz fırın posetı serın
kırmızı carlı sıvrı bıber hangısını seversenız kı ben kırmızı bıbere bayılıyorum
domates buyuk etlı olanı ıkıye bolun ıstedıgnız kadar ızgara telıne ıızn fırnın en ust rafına koyun ust tarafını sadece acın fırının pişşin:) afıyetle yee
yarına bunu ve yagsız tavada borek yaparım yumurta falan surmem ustune pastada yapcam ama frenlıcem kendımı aklıma sız gelıceksınız:))

bende bayliyorum valla kirmizi bibere, mangal yaptigimizda mutlaka bulunduruyorum
bide ben beyaz tatli biberlerin icine biraz beyaz peynir doldururum ,mangalda yada firinda falanda cok guzel olur
ben firinda degilde masa ustu tefal barbukumuz vvar ben onda yapiyorum
iyi iste dogum gununde biz aklina gelelim hatta :eek:klava: aklina gelsin yemezsin ozamankaydirigubbakcemile3

[

bende bayliyorum valla kirmizi bibere, mangal yaptigimizda mutlaka bulunduruyorum
bide ben beyaz tatli biberlerin icine biraz beyaz peynir doldururum ,mangalda yada firinda falanda cok guzel olur
ben firinda degilde masa ustu tefal barbukumuz vvar ben onda yapiyorum
iyi iste dogum gununde biz aklina gelelim hatta :eek:klava: aklina gelsin yemezsin ozamankaydirigubbakcemile3

cnm kırmız bıberın arasına peynır cevız super oluyo bendede ızgara var ayrıyetende onu temızlemesı kurması faalan ugrasmıym dıye fırında yapıyorum yarı nbol bol onu yerım:))
tmm dovme ya:KK43:( duygu somurusu yapan uye smıleyı yemem yeterkı dovme:))
bana musadee spor işler benı bekler:KK43:(

Merhabalarr a.s.

Ne güzel paylaşımlar olmuş çok sevindim :1hug:
Bu yarışmanın en sevdiğim tarafı disiplinli ve kurallı olması.
Sizin gibi iyi insanlarla aynı takımda olduğum için çok mutluyum.

Siz biliyor musunuz ki, 9. takımın lakabı TAKIMLARIN TAKIMI :lepi:
Bu ünvanı kaybetmeyelim olmaz mı, haklı gururunu yaşayalım :lepi:

canım lapa bitince bizede bildir kilonu bakalım nekadar verebileceksin..
Merhabalarr a.s.

Ne güzel paylaşımlar olmuş çok sevindim :1hug:
Bu yarışmanın en sevdiğim tarafı disiplinli ve kurallı olması.
Sizin gibi iyi insanlarla aynı takımda olduğum için çok mutluyum.

Siz biliyor musunuz ki, 9. takımın lakabı TAKIMLARIN TAKIMI :lepi:
Bu ünvanı kaybetmeyelim olmaz mı, haklı gururunu yaşayalım :lepi:

hacerim dünki yazdıklarımızdan korktular ..:kötükedihüso
özellikle kilo alırsınız dedikya ..kaydirigubbakcemile3
bu arada 6 takıma nolmuş kapatılıyormu..
:1ninca:

hacer kiz demekki bu takimin lakabi takimlarin takimi mi
ozaman kendimizden gurur duymaliyiz boyle bi takimda oldugumuzdan dolayi
iyiki sende takim kamtanimizsin ,bizde cok mutluyuz :)

X