Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bende istanbulda yasasam ozlerim oralari :umursamaz: Istanbulu cok seviyorum ve sizi kiskaniyorum:umursamaz:
Nereye gelmistiniz? Ve yine nereye geliceksiniz?

canım stutgart a gelmiştik oradan hamburg a geçtik.
şimdi stutgart a gelicez yine. Sen neredesin

Selamlarrr
Niyetlilerin oruçlarını Allah kabul etsin a.s.
Hayırlı kandiller herkese, duanızda beni de eksik etmeyin emi, şu sıralar çok ihtiyacım var duaya :gitme:
Ben ders başına dönüyorum yine, öperim herkesi opuyorumnanaktan

merhaba kızlar hepinizin regaib kandili mübarek olsun bu 3aylar başlangıçı hepimize hayırlara vesile olacak işlerle geçirmek umudunun kapılarını acsın .allah bu gecede duası ve niyetleri kabul olanlardan eylesin hepimizi..... cümleten AMıN .....yürekten ŞÜKÜR......kalpten ıTıKATLE ......

amin canım..:Saruboceq:

amin amin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

vallaha kızlar insan demekki bişey yemeden de durabiliyomuş ,başka zaman durulurmu diyoruz ya ama duruluyo işte allah rızası için yapılan her şey kolay oluyo işte
rabbim tutulan oruçları edilen duları kabul etsin inş
hepimizi bir daha kandile kadar zayıf hatunlar etsin inş :lepi::Saruboceq::Saruboceq:

herkese slm hayırlı kandilller...

DUADIR İNSANI RABBİYLE KONUŞTURAN,
DUADIR İNSANI RAHMETLE BULUŞTURAN,
DUADIR İNSANI HUZURA KAVUŞTURAN,
DUALARINIZ KABUL KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN...

herkese slm hayırlı kandilller...

DUADIR İNSANI RABBİYLE KONUŞTURAN,
DUADIR İNSANI RAHMETLE BULUŞTURAN,
DUADIR İNSANI HUZURA KAVUŞTURAN,
DUALARINIZ KABUL KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN...
allah sabrını veruyo ben bıde sporumudu yaptımm oruclu halımle aksa ıftarsan sonrada 1sat kosumnu yapcam ınss bolcak ılo verırızz:))

canım stutgart a gelmiştik oradan hamburg a geçtik.
şimdi stutgart a gelicez yine. Sen neredesin
hmm biz kuzeydeyiz NRW köln taraflari
yakin olsaydi keske.. gorusurduk kimbilir dimi?
gecen haftalarda carsida dolasiyorum bi grup genc dikkatimi cekti..guzel turkce konusuyorlardi carsi boyunca girdigim magazalara girince onlarda dayanamayip sordum ..turkiyeden gelmisler..ayyy ne yapicagimi sasirdim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 resmen heycanlandim..esimin haberi olsaydi eve cagiricaktim israrla:)turkiyenin ab üyeligiyle yani adayligi ile bile aslinda bicok seyden faydanlamaya basladi turkiye..o cocuklar ab ye bir proje sunmuslar ve ucretsiz olarak avrupa seyahatine gelmisler..bi yakinim turkiyenin euromed sorumlusu.. gencler öyle guzel projeler hazirliyorlarmiski..projeleri kapsaminda okullarina arkadaslarina köylerine maddi ve lojistik destekler aliyolar.. neyse hayirlisi olsun guzel türkiye icinzemuszemus zemuszemus

pia cım ben cvp verene kadar vermişler sende öğrenmişsin çok sevindim canım
hacerim dularımız seninle
tskler ozicim olsun vermis kadar oldun

Zemus,esse,kas,hayalgözlü hayir dualariniz icin tskler.. sizlerinde kandili mübarek olsun ...

Hacercim ya simdi düsünüyorumda ben bu gece sana edicem ismini söyliyerek..ne kadar garip birbirini hic görmeyen insanlar bibeklenti icinde olmadan birbirleri icin dua ediyor.. ne kadar guzel diymi.. gaibin gaibe duasi kabul olur mus hemkaydirigubbakcemile5 bugece herkes birbirine dua etsin zayifliyalimkaydirigubbakcemile3
hayirli evledlarimiz olsun ,mutlu yuvalarimiz olsun , saglikli yasamlarimiz olsunopuyorumnanaktan

tamam edicema.s cooook guzel bir dügünün olur ins
kimin duasi kabul olur bilemeyiz de hani birbirimizi tanimiyoruz ya..allah böyle dualari kabul edermis.. ona inanarak dua edicem..edelim birbirimize:1hug:

sağol canım..en makbul dua birbiri için yapılan duadır..
insan bana hep bana dememeli her duasına başlarken kardeşlerimle banada ver demeli ..yerimseniben
Rabbim kabul eder inşallah..:Saruboceq:

kızlar gercekten başkalarının ettiği dua kendi ettiğimiz duadan daha etkilidir...

inşallah hepimiz hayırlı olan tüm arzularımıza kavuşuruz

amin pia cım amin.. benim içinde dua et olurmu:)

bende hepimiz için dua edicem...

bende edicem canım inş çok güzel bir düğünün çok güzel bir yuvan hayırklıda evlatların olur inlş

tamam edicema.s cooook guzel bir dügünün olur ins
kimin duasi kabul olur bilemeyiz de hani birbirimizi tanimiyoruz ya..allah böyle dualari kabul edermis.. ona inanarak dua edicem..edelim birbirimize:1hug:

kesinlikle katılıyorum ,müminin mümine duası kabul olurmul hem bizler hiç bir çıkar göz etmeden dua edicez bu gece
vallaha isimleri bilmediğimden nnicklerinizle geçerim artık sizlerikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ,kabul olur herhalde ee maksak niyet demi

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

çok teşekkür ederim özi cim.. bende sizler için açıcam ellerimi..

nicklerle olur bence önemli olan niyet dediğin gibi:))) ay cok yasa emi çok güldümmmmm:))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…