Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

slm kizlar kac gundur ugramadim buraya nasilsiniz, aslinda cokta tanismadik
diyetler nasil gidiyo, ben aksamlari fazla yemmeye dikkat ediyorum
insallah yarinda pirinc lapasi yapcam ,bakalim sonuc ne olcak

Canlarım canım arkadaşlarım benim Allah razı olsun hepinizden
Şimdi namaz kılacağım ve hepiniz için dua edeceğim, buna kilo vermeniz de dahil :kedi:
Allah bu gecede dualarımızı geri çevirmesin inşallah :Saruboceq:

bugün yediklerim:
sabah:yumurta ,domates,salatalık,bir dilim ekmek........

öğlen: salata.........bir dilim ekmek........meyvalı soda...

akşam: üç tane minik dolma biber..........

bol bol su içtim ve 1 saate yakın sporumu yaptım...hihoyyyt

Canlarım canım arkadaşlarım benim Allah razı olsun hepinizden
Şimdi namaz kılacağım ve hepiniz için dua edeceğim, buna kilo vermeniz de dahil :kedi:
Allah bu gecede dualarımızı geri çevirmesin inşallah :Saruboceq:

Allah kabul etsin hacercim....Şeniz
bende duama kilolaramızı vermeyi en önemlisi nefsimize hakim olmayı eksik etmicem..:Saruboceq:

günaydin kizlar

cuma kilomu bildiriyorum 64,00
aslinda 64,200 cikti ama bende hep sabahlari sislik oluyor ..birazdan dersim var cikicam.. oyuzden erken girip yazmak zorunda kaldim..10-11 de yazssaydim o sislik giderdi:)
oyuzden 64,00
ama dilerseniz 64,200 yazin ben söyliyeyimde siz dilediginizi yazin
hepinizi öpüyorum ins sizler benden iyi performans gostermisssinizdir

günaydın öncelikle hepinize..
dün babamlardaydım babamların evi çok sıcak olduğundan yediğim sadece bir domates biraz peynir ve zytin oldu.
yaklaşık 4 litreye yakın su içtim dün 3 tanede limonlu soda..
ve bugünki kilom 71,500
özetlemem gerekirse ilk hafta tamamen aç kalarak 5 kilo vermiştim.bu haftada 1.5 kilo verdim.toplamda 6500 kilo vermiş bulunuyorum..
57 de hedefim..

günaydın hanımlar bende cuma kilomu bildireyim sabah eşimin yanıında çıkıyom allahım vermiş olayım diyom ::)) çok şükür bu haftada başarılı oldum kızlar çok mutluyum o yüzden sabah sporumdan sonra tartıldıldım ve kilom 75,3 acaba mı doğrumu gördüm diye bi kaç dakka sonra gene çıktım ondada aynıydı
insan kilo verince çok mutlu oluyo ya,inş herkesler vermiştir

kızlar günaydınnn

hepinize hayırlı cumalarrrrrr olsunnnn

kilom 58 benim..

bende şimdi klasik kahvaltımı yapıom

ben de kilo bildirimimi yapayım yine 61 malesef
ben bugün de oruçluyum bu yüzden yine sohbetlere katılamam ama takipteyim:1ninca:

bende gerçekten sizleri iyki tanıdım diyorum gerçekten çok motive ediyorsunuz buna emin olun mesela dün akşam eve gittim kandil diye tatlı yaptım ,bide oruçlu olduğumdna canım her şey istedi o dakika masaya ne var ne yok koydum gözüm doymıcak gibiydi ama son dakikalarda oa kadar susadımki orucumu bi hurma 3 bardak su ile açınca tıknadım tabi azıcık yemek yedim sonra tatlı yerim diye düşündüm ama yemedim eşimle kayınvalideme cayınn yanındada tatlı koydum ben gene yemedim evime çıktım artık yediklerim sinmişti hemen sirkeli su içtim iki bardak tatlıda önümdeydi yesem mi yemesemmi diye düşünürken yarın cuma özlem ya kilo alırsan yeme dedim ve doloba koydım tekrardan yani ne kadar etkilisniz üzerimde anlayın:) bende bi kaç kiraz ve şefteli yedim uyudum sabah kalkıp tartılırken eşim yanımda bu gün kilo bildirim günm diyom inşallah vermişimdir takımdaki kızlara ayıp olmasın dedim ne takımı diyo bana :))
sonra sanki gelip senimi ölçüyolar dedi bende bi kızdım onlar içinmi zayıflıyom onlarımı kandırcma dedim ya kendimi tabi bunları konusurken baskülüme çıktım ve kilo vermiştim en büyük mutlulukta burda bunu yazabilmekti bi hızla işe geldim ve yazdım inş her hafta böyle mutlu olabilirm

günaydın 9.takım güzellerihihoyyyt ben daha önce söylediğim gibi bu hafta pek dikkat edemedim oğluşum rahatsızdı ama nedendir bilmem koşuşturmadan mı yoksa stresten mi kilo vermişim azda olsakaydirigubbakcemile2 bu yüzden mutluyum :sm_cool:benim kilom 77.2 herkese hayırlı cumalar öpüldünüz şekerlerkaydirigubbakcemile3

günaydın 9. takım afeti devranları ,vede hayırlı cumalar cümlenize,
hacerciğim dükkan komşumun netinden geldim buraya valla ,ev taşıma telaşı mahvetti beni,
inşallah haftaya rahatlarım, kilomu yazıp çıkıyorum ,hepiniz ALLAHA emanet olun

77 kilo olmuşum yavaş ilerliyor ama ,inşallah geri dönüşümü olmaz ,

X