Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

günaydin
ben dün denedim oruc tutmayi..cok zorlandim..yasadigim yerde aksam cok gec oluyor
ama diyetim icin ertelemiycem.her yil bi aksilik oluyor ben busene cok istiyorum

saniyorum buhafta performansim düsük olucak..
halbuki sporumu diyetimi hic aksatmadim
ama arada olur böyle diymi?

Aleysencim sorma yaaa. bende inanamıyorum resme tek haneli sayılara düştü takvim:)
bakalım neler olucak. heyecandan cok merak var. :))) bide tatillllllll isteğiii:))))
özledim sizleri valla...

reca ederrim canım beni herzaman )

hacercim kolay gelsin valla Allah zihin açıklığı versin...

KIZLAR GÜNAYDIN .. HEPİNİNİZE MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI Bİ GÜN DİLERİM.
SİMİTİMLE BİRLİKTE ÇAYIMI İÇİYORUM:)

OLUR CANIM BENİM OLUR MERAK ETME.
METOBOLİZMA BAZI ZAMANLAR ÇOK ÇALIŞIO BAZI ZAMANLAR AZ..
BÖLE DÖNEMLER OLABİLİO.

SEN MORALİNİ BOZMA .. AYNEN DEVAM:))))):lepi:

günaydın kısçeler..
ben bugün oruçlu olduğum için çok katılmam heralde sohbetlere ama takipteyim..

bu arada herkesin kandili mubarek olsun...

tsklerr sizlerinde kandili mübarek olsun
pokahostas pes etmeye hic niyetim yok ama uzerinde bi hüzünümsü bisey var bi gariplik cöktü.. yarin cuma .. ins 800 grmi vermis olurumda cizelgemdede bi oynama yaparim

birde ben yarin ölcülerime bakicam daha once almistim ölculerimi bakalim fark var mi :)

pia sen incelmek için yağ filan kullanıyomuydun

hepinize kocaman günaydın herkese hayırlı kandiller ben bu gün niyetliyim arkadslar bu sebebten sporda yürüyüşde yamadım malum gün uzun hava sıcak susamamak için muaf kaldım bu gün ,dün netim yoku vallaha çok sinir oldum hafta sonu yaklaşıyo ama bu hafta benim kaçamaklarım vardı umarım kilo almadan geçirebilrim

iyi kandiller ozi..

ya okuyorum bende pokocumda ne bileyim..ben yapmiyorum bikac kez dusundum yururken strecliyim kendimi diye ama eminim en fazla iki hadi üc kere yaparim
biliyorum kendimi tecrübeyle sabitim :) test etmistim kendimi
ama biraz toparlaniyim belki yürüslerde sterc yaparim
ayrica beni lahana yagi bulmam neredeyse imkansiz

dügüne kalmis 9 gün delikafadulden
heyecanlimisin?
yasaminda degisiklikler olucak mi ..yasmaya alistigin yerlerdemi yasiycaksin yine? evin fln.. ayy ne degisiktir simdi.. bende mi tasinsam -tatlicadiarzu- degisiklikler istiyor canim (esim duymasin)beni nankörlükle suclayabilir-tatlicadiarzu-

ay cok yasa emi pia öldüm gülmekten :))))))

ben yaşadığım yerde yaşamaya devam edicem canım benim. arada 1 durak sadece . yürüyerek 10 dk :) o yüzden mutluyum. eğer çok uzağa gitsem kötü olurdum biliyorum..

heycan aşırı yok bende ala ala ya:)))) ama en çok tatili bekliom valla sekerim:):dance:

canım bende senin gibi derdim bi şeyi en fazla iki gün yaparım diyodum ama bu sfeer öyle olmadı niyet çok önemli benim için streç sarmak artık el yüz yıkamak gibi bişey oldu unutulmuyo bile hemen iki dakka dasarıyon hop giyinip yürüyüşe kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 umarım sende başarırısın
bu arada benim yağ bulunamıyo dün iki aktara sormuşlar yok nerde bulunurki bu mecitefendi yağı hacerim ya nette 25 diyo ama arkadslar 12.5 aldık diyolar :uhm::uhm:

canım gerçekten az kalmış ya ben de amma heycan vardı sositosositovallaha tatil başka bişey herkes tatile çıkabilr inş sırnaşık şey benim yatıcak gibi bu sene
c

arkadaslar coklu alintiyi nasil yapiyorsunuz?ben sadece bi alinti yapabiliyorum..

deniycem ozicim deniycemde..biraz daha kilo veriyim islerim biraz durgunlassin
kiloda verdikten sonra benim puddingleri biraz sarip sarmalayip siklastirmam gerekicek..tutarsakaydirigubbakcemile3

pococum ayy ne sanslisinnnn annen baban yakin olucak ..cok sevindim buna
isleriniz demek sakin sakin yolunda ilerliyor oyuzden heycan yoktur ..ama allah bozmasin nazar degirmsin

muthis olur ilk tatil..of of of guzel günler seni bekliyor

canım hani alıntı yap yazısının yanında NO yazıo ya. kaç kişiye alıntı yapıcaksan ona bas. en son yazma karar verince alıntı yapa bas.. umarım anlatabilmişimdir:)

bu arada benim kardeşim de evlenip almanyaya gitti. gurbetlik cok zor valla:1no2:

evet cok guzel anlattin :)) tskler ya ben burda dogdum aslinda annemler suanda trde..ben gidiyorum onlar geliyor..benim melankolik bi tarafim var ..dunyanin neresinde olursam olayim hep bi gariplik hissederim ..heryer gurbet benim icin ..senağlama
bak görüyomusun haziran dogumlu olmanin gelgitleri iste bunlar..ansizin hüzün sarar her yanimi ardindan nese sacarim..bian ciddilesip, arkasindan muzip bi cehreye bürünürüm.. can babanin dedigi gibi "napalim haziran dogumluyum" tek sucumuz haziran dogumlu olmak :)

HERKESİN KANDİLİ KUTLU OLSUN KIZLAR
a.s.a.s.a.s.
tskler dilek seninde kandilin kutlu olsun

Evet pıa cım Çok haklısın:) hazıran doĞumlu olmak bÖle bıŞı :=)
ben geÇen sene almanya ya gıttım. Ama acaıp Özledım yaw buraları:)
aralıkta eŞımle yıne gıdıcez ınŞallah:)

bende istanbulda yasasam ozlerim oralari :umursamaz: istanbulu cok seviyorum ve sizi kiskaniyorum:umursamaz:
nereye gelmistiniz? ve yine nereye geliceksiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…