Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selülit yağını bilmem de ben lahana yağı aldım..hatta bu sabah işe gelirken sürdüm üsüne de korse giydim çünkü ben spor özürlüyüm aslında hacer spordan önce sürünün diyo ter atalım diye ama işte spor yapamadığım için ben de sabah süründüm bakalaım bir süre böle deneyim diyom ama ofise gelir gelmez korseye çıkardım valla:1ninca:

günaydın kızlar akşam yamek yemedim kendimi çok hafif hissediyorum şimdi spor yapıcam herkese kolay gelsin

ahh şu akşam yemek yememeyi bir becersem:gitme:

ben dün sipariş veridm hala gelen giden yok şu yağdan umarım unutmamışlarda gelir yağım bende sürerim ben evde spordan önce süreyim diyorum

efettt şakerler kahvaltımı yaptım

1 tomates(14cal) 1 patates (100cal)1 dilim kepekli ekmek(21cal)=135 cal

iyi bir başlangıç dimi

ama karnım şişti amma doydum ha patates tıkıyo dıgandım valla!!!!!

efettt şakerler kahvaltımı yaptım

1 tomates(14cal) 1 patates (100cal)1 dilim kepekli ekmek(21cal)=135 cal

iyi bir başlangıç dimi

ama karnım şişti amma doydum ha patates tıkıyo dıgandım valla!!!!!

süper başlangıç yasakkelime

kızlar siz ne yağı bekliyorsunuz

canım ben mecitefendi lahana yağı aldırıyorum da onu bekliyorum

bende kahvaltımı nihayet yaptım bi açık çay bi poğca 1 lt su şimdilik sırnaşık şey

kızlar size bişi danışıcam;

ben sabah kahvaltıda bi gün simit , bi gün kelogs, bi gün kepek ekmeği peynir domates yiyorum.. bu
şekilde devam ediyor... sizde bu şekilde değişken olmak mı metobolizmayı daha cok hızlandırır.
yoksa tek düze klasik yemek yemek mi ?

bence iyi yapıyosun şekerimbuyrunnnnnnnnn

selam kizlarrr
harikasinizkaydirigubbakcemile5

iste bende tam sebebden dün cok yorgun oldugum halde aksam 9 dan sonra yürüyüse ciktim bir saat yürüdüm..bu hissi ben önceden yasamistim :) o yuzdenyerimseniben

ya benim heryerim wackelpudding gibi oldukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

slm kızlar ben bugun hıc bır sey yemedım sadece ıkı kere meyve suyu ıctım uc bardak sekersız lımonlu cay ve bol bol su suanda kendımı ıyı hıssedıyorum bakalım ne kadar dayanacagım

ben bugun kendımı cok ıyı hıssedıyorum arkadaslar sankı dopınk almıs gıbı bır de sabah baktım uc yuz gram gıtmıs daha bır hırslandım dogrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…