Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

eğer unutmazsa burdan bi arkads çarşıya çıkıyodu aktardan şu mecit efendi yağındna aldırcaktım söyledim ama bakalım inş alır gelirken
ben ne yedim dicek olusanız sabah kahvaltısa güzel simit ve çay 2 lt su iki barda limon lapası ile karıştırılmış ılık su + gene limon kabuğu karıştırılmış yeşil çay 2 tana bisküvi başka bişey şimcik yok suya devam
hehe kızlar diyorumki şöyle güzel bi cd yapayım akşma ev gidince koyayaım vcd ye güzlece çalığ oynayım :):)
oynamak aslında hem çok kalori yaktırıyo hemdeçok zevkli vallaha başlayabilsem ne güzel olur

özi cim aynı fikirdeyim bencede dans etmek en güsel spor.
ben bi ara aynanın karşısına geçip ne döktürürdüm be:):teytey:

kızlar benim cumartesi günü kpss.ye gireceğimi bilenler biliyor
bugüne kadar hiç çalışmadım
bugün başlıyorum çalışmaya
yeni mi aklına dank etti derseniz, evet
bilgisayarı kapatıyorum
akşam gelir miyim bilmiyorum
nolur dua edin benim için nolur
çok ihtiyacım var duaya

hepinizi öpüyorum :gitme:

oh maşallah
evet cuma sabahı herkes kilosunu yazıyor ona göre opuyorumnanaktan
sgl cnm:)):

cnm macıd efendı yagı ne oluyo ne ye yarıyo?

Allah yardımcın olsun Hacer cim. Dualarımız seninle:Saruboceq:

tm dualarımız seninle canım her şey hakkında hayırlısı olsun inş,ben hep derim senin içinde inş gönlünden geçeni hakkında hayırlı, hakkında hayırlı olanınıda gönlünden geçen eylesin inş
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

sgl cnm:)):

cnm macıd efendı yagı ne oluyo ne ye yarıyo?

canım bu yağ selülit giderici ve sıkılaştırıcıymıi ,hacerimde kullanmış zaten spor yada yürüyüşden önce sürcekmişizdelikafadulden

hacercim kolay gelsin.inşallah başaracaksın.moal bozmak yok.
bu sefer olmasada bi dahakine mutlaka olacaktır..
ben öğlen öğününü atladım bu arada.sadece geçiştirmek için eti formun portakallı biküvisini yedim..

slm kizlar nasilsiniz, bikac gundur ugramaz oldum buraya
diyetler ne alemde bu hafta vercez insallah azda olsa:Saruboceq:

hacercim canim iyi calis ,bak dualarimiz seninle:Saruboceq:, koskoca kk arkanda hadi gorum seni kazanda gel hep beraber sevinelim insallahhihoyyythihoyyyt

vallaha ben yağı bi alayım nasıl uygulayacağımı o zmaan söylicem şimdi nasıl etkisi var bilmiyomki o yüzden bişey diyemem ama ben iişe gelirken yürüyorum o zmana sürüp streçlesem temzilik kolay olurmu kokuyomyu nasıl bişey bilmediğim için yorum yok

bu zayıflma korseleri streçle aynı işi yapıyomuş canım
bende duyduklarımın yalancısıyım sadee birinde vucut hava alıyomuş birinde almıyo ama zaten streçte koca gün üstümüzde değilki değilmi ama altı üstü sporda yürüyüşte sengözlerimebaksanab

ay canım nasıl dondurma çektiii:icecream:buyrunnnnnnnnn:icecream:
şimdik burdakiyle idare edeyim eve gidince kociş akşama alsın :dance::dance:

vallaha kızlar benim yediklerimde listeden çıkaramadığı tek şey dondurma :mymeka:

bende 200 ye yakın mekık cektım step twıs yaptım bırazdanda 7 km yakın kosucam kosu bandındaa hayatım spor sonra eşim olmus:))
heyy masallahhhh ben 50.de kaliyorum

ya birden fazla alinti nasil yapiliyor arkadaslar??? yardimci olurmusunuz?

hacercimins basarili olursun.. sana kolay gelsin..iyi calismalar

bugun sabah keci peyniri ve domates esliginde iki kücük dilim ekmek yedim
calistigim catinin piknigi vardi oraya gittim ordada malesef biraz izgara tarzi bisiler ve meyve yedim ..saniyorum baska birsey yemem bugun icin ..
kizim icin erken döndüm(okul yoktu) ben eve girdim beni ekti disari cikti:umursamaz::çok üzgünüm:

cnm alıntı yapmak ıstedıklerın alt kısmında NO var ona tıkla dıyelım 3kısıden alıntı yapcan ıkı kısıye no yap 3.cüde alıntı yap cnm
ve mekık kesınlıkle tavsıye edıyorum bugun

15 dk masaj 5 dk step 2 dk twis 250 mekik 1 saat koşu bandında 6.8 km 3 lt su
bunları yaptım ve gobegım 2 cm totalde 14 cm ınceldıı mekık kabaklıfı yosun sabunu olmazsa olmazım
ısteyen topıgıme baksınn her gun neler yapıyoruz arkadaslarla
http://www.kadinlarkulubu.com/spor-saglikli-yasam/278154-kosu-bandi-spor-forma-kavusmak.html

maşallah esse sana yağlar karşında duramaz senin gayrı..hihoyyytalkisalkisalkis
bende kabak lifi ve yosun sabunundan vazgeçemem asla ..vereliniortak

selam kızlar ben eskilerdenim bi uğrayım dedim
benimde d,yet tam gaz devam ediyor
hepimize kolay gelsin şekerler

oh oh bravo valla çok azimlisin
belli zaten 83den 76 ya düşmüşsün
ben çok fazla spor yapamıyorum malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…