Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ayy Allah razı olsun kızlar vallahi desteğinize çok sevindim :asigim:

Mucize gibi bir haber geldi bana. Önümüzdeki yıl yapılacak KPSS'yi, bu sene eylül ya da ekim ayında yapacaklarmış. Bu seneki sınavdan çok ümitsizim, seneye olacak sınava sıkıca çalışırım diyordum ki bu haber geldi. Yani önümde çalışmak için 3-4 ay var. Olumlu-olumsuz bir ton yorum okudum bununla ilgili. Kafam çok karıştı... Umarım benim için iyi olur bu gelişme.

kızlar aklıma gelmişken söyleyeyim
formsante dergisi hediye dvd veriyor
bikini vücudu egzersizleri
ben aldım denedim
bacak ve basen bölgesini acayip çalıştırıyor
valla dvd deki hareketleri yaptığımın ertesi günü
acıdan oturup kalkamadım
hamlamışım

valla ben tartılmasam çatlarım
yemekten önce sonra tuvaletten sonra
banyodan sonra egzersizden sonra
ve böyleee devam ediyokaydirigubbakcemile2

valla ben tartılmasam çatlarım
yemekten önce sonra tuvaletten sonra
banyodan sonra egzersizden sonra
ve böyleee devam ediyokaydirigubbakcemile2

ayy bende aynı yapıyordum biliyomusun...
aç,tok..
tuvalete girmeden,çıktıktan sonra...
giysili,giysisiz...
ter attığımda falan...
ama gerçekten çok etkiliyor insanıııı...
son 3-4 ay haftada 1 tartıldım daha iyi oldu,kilo verdiğimi gördükçe heveslendiimm yerimseniben
ama gün içinde çok sık tartılmak çok yanıltıyor yerimseniben

evet doğru söylüyorsun canım
haftada 1 tartılmak en iyisi
ama işte ben dayanamıyom

hacerciğim dualarımız seninle canım eminim bunuda başaracaksın. kocaman öpücükler tatlımŞeniz

yettim gariiiiiii :roflol:
laceyimm bitanem benim Allah razı olsun, iyi dileklerini yollayan herkesten Allah razı olsun, yağlarınız erisin gitsin, 0 beden olun inşallahhh delikafadulden

hacer allah yardımcın olsun kpss cıle ya dort yıl oku sonra bırde boyle bır sınav cıksın karsına allah herkese yardımcı olsun neysekı ben atlattım canım ne mezunusun bu arada merak ettım

selam kızlar ...

bugün yediklerim.. saat 6 dan sonra bişi yemedim ..

sabah:domates ,salatalık,peynir ,bir dilim ekmek, yumurta..

öğlen: menemen yağsız ..bir dilim ekmek...
meyvalı maden suyu..

akşam . fasulye ,4 kaşık pilav ,yoğurt..

bol su içtim ..
1 saat yürüdüm ....
45 dakika evde sporumu yaptım...
hihoyyyt

hacercim bende zamanında girmiştim bu sınava
inşallah güzel bi puan alırsın canım
kolay gelsin iyi çalışmalar sana

herkese günaydın bende dün akşam yürüyüş yapamadım malesef içim i.çimi yiyor buy üzden.
akşam yemeğinde 7 tane chicken ıxgara yedim bir bardak ta ayran içtim.biraz da mercimek çorbası.
3 litreyi aşkın su.
limonlu soda ile günü kapattım..

gözün aydın canım sıkı çalışırsın sen bu sınavı laırısn :Saruboceq:

yettim gariiiiiii :roflol:
laceyimm bitanem benim Allah razı olsun, iyi dileklerini yollayan herkesten Allah razı olsun, yağlarınız erisin gitsin, 0 beden olun inşallahhh delikafadulden

herkeslere kocaman günaydın şu akşam yemeyenler grubundan olmayı isterim ama benim evde zaten en erken 8,30 da yemek yeniyo ee topla tıka felan fıtık meyve yş daha geç saatte yiyom
sabah kalktım sporumu yaptım ama hava ço k sıcak evimde hamam gibi zaten inanın hiç çekilmiyo bu sıcaklarda hele bide streçle yürümek inanın tam bi eziyet temizlenene kadar akla karayı seçtim vallaha şu kilolarda gitsede normal hayatımıza dönsek sıcak zaten kolumu kaldırmaya bile izin vermiyo offfffffffffffff:umursamaz::umursamaz:
her sbaah kalkınca bu gün spor yapmıyayım diyom ama nasıl olur özlem bu yolda gitmiyomuyuz bırakırsan ne olcak kızlara ne dicen ya cuma günü kilo almış olursna diyom tekrar devam kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
burası gerçekten motive ediyo arkadslar ,kimse sanal felan demezsin diyenler buyursun takımımıza :enbuyukkk::enbuyukkk:
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

günaydın kızlar;

ben pek katılamadım sohbetlere ama bugünden itibaren daha aktif olcam inşallah
katılamama sebebim bir türlü tam bir diyet psikolojisine girememiş olmam nedense koptum bir süredir ama bu sabahtan itibaren daha disiplinli olucam

hepimize kolay gelsin...

kızlar günaydınnnnn

hepinize mutlu huzurlu bi gün dilerim.
ben bugün bağırsakları çalıştırmak amacı ile hani üzerinde tahıllar olan ekmekler var ya ( çekirdek vs..)
onlardan yedim kahvaltıda. peynir domates salata biber falan...

akşam yosun sabunu birde kabak lifi alıcam. adam 2si 8 tl dedi. bide selülit yağı var dedi. kullanan varmı aranızada kızlar ?

günaydın kızlar akşam yamek yemedim kendimi çok hafif hissediyorum şimdi spor yapıcam herkese kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…