Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selam aeben
hirsli ve gayretliyiz:dance:

kizlar aksam balik icin usendim bende ton balikli salata yaptim ayni yere gecmez sanirim ama ..napiyim..
birde leblebi aldim bi kac kucuk avuc ta leblebi yedim .. yesil cayimda demleniyor simdi fincaninda:lepi:

bende size katılabilirmiyim boy 1.73 kilo 73.5

canım merhaba sanırım katılablirsin. amaaa takım kaptanımız onaylasın öncelikle.
hacerrrr nerdesinnn:))))

KIZLAR GÜNAYDINLAR UMARIM HEPİMİZ İÇİN GÜSEL BİR SALI GÜNÜ OLUR:)
BENDE ŞİMDİ SABAH KAHVALTIMI YAPIORUM KEPEK EKMEĞİ BEYAZPEYNİR DOMATES SALATALIK BİBER VE CAY:)

özi sen varken ben yokum ben varken senkaydirigubbakcemile3
he canım ya bi buluşamadık ,ama buluşuruz daha bu kilolar gidene kadar ooooo

sanada günaydın canım ama benim günğüm güzel balşamıyo ya neden olaki moralim bozuk göbeğim şiş sanki kilolar almışım da patlıcak gibi ama inanın bişey yapmadım her zmaanki gibi sabah iki erik bi bardak su sonra sabah sporu novea cd ile sonra ballı sirkeli elmalı su içtim streç filmi sardım yürüyerek işe geldim iş yerimide güzelce temizledim yarım lt su içtim ama gelin görünki daha kahvaltı bile edemedim göbeğim patlıcak ya neden ki mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
ofofofofofsenağlamasenağlamasenağlama
allahım ne olur kötü bişey olmasın ben kilo vermek istiyorum günlerdir o kadar rahattımkş bugün ne oldu ki bana ya CADIARZU

Canım bence takma kafana zaman zaman böle oluo banada anlamsız şişkinlikler. belkide regl in yakındır olabilir mi?

9 takım size bir soru nur ertük le sabah programını izleyen varmı
orda 10 tene limonu rondodan geçirin bi kapa koyun demiş sonra içtiğiniz suya yediğiniz yemeğe bi kaşık koyup yemeğe devam edin demiş ,izleyen varmı

günaydin fit& guzel hanimlarrrr

ozi ac karnina fazla su mu iciyorsun ki? yani emin olmamakla beraber böyle birsey geldi aklima suyunu icerken hizlimi iciyorsun yudum yudum zaman icindemi iciyorsun..sabahki programini okudum o tempoya hic birseyin dayanmamasi lazim ama kahvalti oncesi epey su icmissin yada sivi diyim balli sirken fln
bende dun yeni regl oldum bir haftayi tamamliycam diyetimde .. iyi gidiyor bakalim
ama benim ilk haftalar böyle olur sonrasinda tikanirim
ins bukez öyle olmiycak:)

ozi,, hem gercekten dusunuyorumda arada olyuor böyle .. benimde olmustu suyuna biraz dikkat edip sabirla bekle bakalim canim

author canim o 10 gun ailenden biri bakar heralde diymi couga? cok ozlersin cildirma derecesinde :))) ama eger babanne yada anneanne bakicaksa özlemin disinda hicbir sorun olmaz canim.. benceyerimseniben

dün sabah tartildigimda 65,800 göstermisti
bu sabah 65,300 gösterdihihoyyythihoyyyt

bu arada şimdi öğlen yemeğimi yedim bir ayran bi dilim ekmek ve bi tane köfte bu günlükte bu kadar
sanki biraz birazda kendime geliyorum şişliğim biraz daha hafifledi ,aslında yemek yeme isteğim yoktuda sadece suda beni şişiriyo sanırım onun için azıcık atıştırdım

bende gunde 3lt yakin su iciyorum herzaman.. ama ac karnina okadar fazla su icince bendede oluyor .. aksam flnda icincede oluyor yani fazla icince tabi .. nekadar su icmek onemliysede onuda dengelemek lazim

bende aksam yemegimi yedim
bugun usenmeyim baligimi hazirladim cokta lezzetliymis levrekgillerden bir cins
ve yaninda az yagli yesil salata
ve günü bitirdik bu sekilde, agzimiz suyun disindakilere mühürlü:çok üzgünüm:

azminize bravo benim evimde akşam yemeği 8,30 da yeniyo bulaşığı yıkaçocğu doyur altını aç saat inanın 9,30 10 a geliyo ee azıcık oturup meyve yada bi dondurma muhakak canım istiyo oda benimkendime ödülüm koca gün inanın çok yoruluyorum evde de kızla uğrasmak daha yorucu oluyo
yani akşam ağzımı mühürlüyemiyorum

valla bende mühürleyemiyorum kızlar:) okadar sıkı olunca ister istemez diyeti
daha beter bozuyorum:) yasaklar yıkılmak içindir psikolojisi:)

evet yazilarinizdan anladigim kadariyla gununuz cok yogun ve yorucu geciyor.. benim haftamin 3 yada 4 gunu yogun geciyor.. cocuklarimda epey buyudu
ama aksam ki ufak atismalar butun gununuzu bosa cikarmasin fisfisfis

ah canım ne yapayım bende diyorum şunları akşam yiyeceğine gündüz ye ama olmuyo ille
benim kızım çok hareketli bi çocuk inanın en çok yapmak istediğim sey sessiz bi ortamda ayaklarımı uzatıp dinlenmek ben azıcık uzanayım diyorum kızım hop tepemde anne anne diye bağırıyo onuda kıramıyosunuz koca gün sizi görmemş sizinle olmak istiyo ama sizide sınırlı zamanınızda işmi yapayım dinleneyimmi derdindesiniz ve inanınki akşamları rejim hatırlayamıyorum bile
akşam yemeğimde ekmek yemiyorum yersemde çok az kenardındna koparıyorumki gözüm kalmasın diye

anliyorum..tahminde edebiliyorum :) 1 yavrunuz mu var?
umuyorum yavas yavas vericeksiniz.. öylesi daha guzel.. kalici..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…