Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

vallaha ben elimden geldiğince yediğimi içtiğimi yaptığımı o dakika yazıyorum
ben bu gün sabah sütte içtim arkadslar spordan sonra kıza hazırlarken bi çay bardağıda ben içtim ama yarından itibaren bi bardak içicem karar verdim ileriye yatırım :) olur burdai şe yaramasada sevmiyorum ama

kızlar sanırım en sessiz takım bu. sanki bir grup değilmişiz gibi geliyor. hACER de sadece ilk gün göründü kayboldu.
neden böyle?

evet cunku cogumuz ilk defa katiliyoruz.. öyle saniyorum.. mesela ben ilk defa cuma yarismasina katildim.. bu durumdanda hosnut degilim:umursamaz:

bende ilk kez katılıyorum

merhaba arkadaşlar, ben 9. takımın emekli takım lideriyimkaydirigubbakcemile3 cuma yarışmasının ilk kurulduğu dönem olan mayıs -2007 yılında takımımız 10 kişi başladı ve takım arkadaşlarımızın büyük çoğunluğu ideal kilolalarına ulaşarak mezun oldular. ama inanın burada kurduğumuz dostluklar, arkadaşlıklar hala devam ediyor. belki sanal ortam diyeceksiniz ama birçok gerçek ortamdamdaki arkadaşlarımızdan daha samimi buradaki arkadaşlıklar. size tavsiyem mutlaka paylaşımlarınızı arttrın. hepinizin sürekli burada olması gerekmiyor ama mutlaka her giren arkadaş geçmişi okuyarak ,arkadaşlarının sohbetlerine katılsın.duygularınızda samimi olun. Hacer arkadaşımızın mutlaka bir sebebi olduğunu düşünüyordum çünkü paylaşım konusunda oldukça hassasdır elimden geldiğince sizlere burada yardımcı olmaya çalışacağım. seve seve sorularınızı cevaplayabilirim . bugünlerde yoğunluk yüzünden takıma fazla uğrayamıyorum ama18Temmuzdan sonra bende aranızda olacağım. sağlıcakla kalınopuyorumnanaktan

paylaşım önemli arkadaşlar ..
kesinlikle haklısın vereliniortak

mrb kızlar a.s.
bende 9. takımın önceki liderlenindenim yerimseniben
Hacerin okulla ilgili bi durumu vardır ya da başka bişey...yoksa buradan mezun olduğu halde bizleri hiç yalnız bırakmadı..yani işi olmasa muhakkak buralardadır...

sizler bu takıma katıldığınızdaki başlangıç kilolarınızı ve şimdiki kilolarınızı yazarsanız çok iyi olur..yarın bildirim var malum,öğlene kadar listemizi hazırlamalıyız...

Hacer yarına kadar gelmezse ona göre ayarlarız listemizi..bende yeni kimler var bilmiyorum ona göre parmaklarınızı kaldırın yaniiii yerimseniben

Son düzenleme:
:lepi: ilk ben parmak kaldıram bari sırnaşık şeysırnaşık şey ben özi 77 kilo ile takıma girdim
yarışmacı arkadslara başarılar:::::))

:lepi: ilk ben parmak kaldıram bari sırnaşık şeysırnaşık şey ben özi 77 kilo ile takıma girdim
yarışmacı arkadslara başarılar:::::))

canım takıma girdiğindeki kilonu yazmışsında şimdiki kilonu yazmamışsın...öğlene kadar takıma girebilceksen yarın yaz ama giremiceksen bu akşamdan yaz olurmua.s.
hepimiz öyle yapalım arkadaşlar,aynı şekilde...

takıma geçen hafta girdimki canım yani 77 ile başaldım yarın ilk bildirimim olucak
ben sabah en geç 9 da yazarım kilomu akşamları giremiyorum çünkü nette

ay sorma alleysen cim yaaaa:)) şaka gibi:)
sen nasılsın:1hug:

ben de aynı şekilde günleri sayıyodum :) çabucakta geçiyoooo inşallah çok eğlenirsiniz,gönlünüzce bi düğün olur opuyorumnanaktan

ben de iyiyim,oğlanla uğraşıyom işte...65 le mezun oldum ama şu an 63,5 olduuummmkaydirigubbakcemile2

ay ne güzel şu mezunlarrahayranım bizde mezun olabilcezmiki acep

ayyy inanmıyorum süpersin yaaaaaaa:))) cok cok tebrik ediyorum seni yaa:)

hadi bakalım allah nice nice kilolar vermeyi nasip etsin

aşağıdaki yazıyı daha önce Berith arkadaşımız yazmıştı,ondan alıntı yaptım....

Tamamı KK'nın çeşitli bölümlerinden alıntıdır. Kendim için toparlamıştım.

Midem ve ben:

- Kes sesini! Madem o kadar açsın depoya git güzelim.. Depolarda sana bir yıl yetecek malzeme var :)

- Sen ne yaptın da bugün yemek istiyon benden? Ne yaptın yani? Yük mü taşıdın? Dünyayı mı kurtardın? Utanmadan gurulduyosun..

- Yüzün olsa sesin çıkmazdı, di mi? Utancından konuşamazdın.. Saklandın içime, bar bar bağırıyon.. Sıkıysa karşıma çık!

Ben ve ben: Ne açlık hissetmeliyim, ne tokluk. Ancak o zaman miktar açısından doğru hareket ettiğimi anlamış olurum.

** Sanırım püsküüüt'ün bir yazısıydı bu..

--------------------------------------------------------------------------------

Bu da galiba "Başarı Öyküleri" başlığından...

Gerçek : Bedenim beynimin kontrolünde.
Sorun: Bedenimi zayıflatmayı beynim reddediyor.
Nedeni: Beynime öyle hatalı şeyleri yüklemişim ki o çaresiz kalıyor.
Çözüm: Beynime bedenimi zayıflatması için ihtiyacı olan doğru bilgileri yüklemeliyim.

Beynime Öğreteceklerim

1. Ben de zayıf olabilirim. Benim iskeletim de incecik bir insanınkinden farksız. Neden onunki düzgün kaslar ve yeterli miktarda yağla kaplıyken benimki katman katman yağla çevrili olsun?

2. Zayıflamak için kendimi kısıtlamam gerekmeyecek. Zaten doğal olarak olmasını bu kadar istediğim bir şey için niye kısıtlamalara ve zorlamalara ihtiyacım olsun?

3. Aşırı yemek yemekten aldığım haz gerçek bir haz değil. O, yaşayamadığım bütün o şeylerin yerini dolduruyor sadece.

4. Yemeklere niye sırt çevireyim ki? Onların ne suçu var? Bugün şişmansam suç yediklerimde değil, miktarlarında!

bakın kızlar hacer ayın 14 ünde profiline yazmış birkaç gün yokum diyeee,oradan alıntı yaptııımmm...

14-06-2009 16:29 - Mesaj Linki hcr35
arkdişler birkaç gün yokum haberiniz ola

mck mck

canım merhaba ,yarın lsteleri hazırlama işi galiba sana kaldı:kedi: sabahtan okulda olacağım ,öğleden snrada il milli eğitiminde seminerim var. hacer gelene kadar durumu idare edebiliriz kaydirigubbakcemile3
bu arada kutlarım fıstığım 63.5 kg çok güzel bende nihayet 64 oldum. aylardan beri 66 larda geziyordum. dikkat etmeyince kilolar hopppp geri dönüyorkaydirigubbakcemile

alperenede kocaman öpücükler

evet bildirimler eksiksiz olursa listeleri ben hazırlamaya çalışıcam...tebrik ederim ablacııımmm 64 e inmişsin ya devamı gelir artık:teytey:

selamlar herkeseeee
leyloşum, aybenim ve laceyim çok teşekkür ederim yazılarınız için. ay lav yu anacım opuyorumnanaktan

takımımızın sevgili üyeleri herkesten özür diliyorum birkaç gündür yoktum.
Çünkü artık ben Üniversite MEZUNUYUMMMMM zemuszemus
mezuniyet telaşı ile giremedim affedin beni nolur
ama şimdi okudum yazdıklarınızı süpersiniz, paylaşımlar muhteşem

bende herkesin başlangıç kilosu var
bu gece ve yarın sabah herkes yeni kilolarını yazarsa çok mutlu olurum
öpücüklerrrr a.s.

hihoyyythihoyyythihoyyytsitem ise yaramis mahzun topicimizi kidemli arkadaslarimiz ziyaret etmisler a.s.

hacercim affetmek ne demek tabiki anliyoruz herkesin mutlaka onemli isleri olabilir..ama iste garip hissettik biraz, birde ustune diyet malum..bu arada mezunuyitin icin tebriklera.s. Hayata hosgeldin...

sabah bir dilim balli kepek ekmek
öglen bir dilim kepek ekmek uzerine ton baligi koyup yedim
aksamda bir tabak kuru fasulye yedim
ilerleyen saatlerde elme yahut yogurt yiycemcokacimcoook

tartiya cikmiyorum en son tartildigimda net 65 göstermisti.. korkuyorum bi gr almaya bile tahammülüm yok..bakalim sabah kac göstericek... erkenden burdayim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…