Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selamlar kıslar .. hacer olmadıgıgı zaman ben yardımcı olabilirim sizlere bi seslenmeniz yeterli 6. takımdaydın izindeyim şu an.. yardım edecegim takıldıgınız bir konu olursa . 6. takıma yazabilirsiniz .....

aksam yemegimi biraz erken yediydim ..5 gibi
saat 8 ve 9 arasida bir saat tempolu yürüyüs yaptim acik havada
yorgun hissediyorum ama .. biraz kitap okuyup yatarim herkese iyi istirahatlerrr

sahi özlemcim yok öyle arada kacirmak.. unuttun mu yaristayiz:eek:lmaz::teselli:zemuszemus

anliyorum..tahminde edebiliyorum :) 1 yavrunuz mu var?
umuyorum yavas yavas vericeksiniz.. öylesi daha guzel.. kalici..

evt canım bi kızım var sadece zaten bu kiloda onun hatırası bana :) sezeryanla doğum yaptım dikişli olduğu için göbeği saramadım doğum kilolarını bi ara 10 k,lo verdim ama bu bana yetmedi ilaç kullanayım dedim sonra durum ortada ilaçlarla şiştimde şiştim şimdi sadece dikkat ederek boğazıma tutmaya çalışarak sporla ve yürüyüşle vermeye çalışıyorum

akşam yemeğinde bi dilim karpuz bi dilim ekmek yedim ,sonra eşim geç gelince onunlada 11,30 gibi iki susamlı çubuk bi bardakta fanta içtim uyudum:kedi::kedi:
sabahta 6 gibi kızımla beraber kalktık iki kuru kayısı yedim bi bardak su içtim bu gün spor yapamıcam diye korktum ama sağolsun o bu gün oyuncakları ile oynadı bende spor yaptım gene sirkeli suyumu içtim streçli yürüyüşümü yaptım ama dündne sonra korktum bu gün şimdilik bi bardak su içtim kahvaltıya kadar ara ara içicem dünkü şişlik ço k fenaydı

selamlar kıslar .. hacer olmadıgıgı zaman ben yardımcı olabilirim sizlere bi seslenmeniz yeterli 6. takımdaydın izindeyim şu an.. yardım edecegim takıldıgınız bir konu olursa . 6. takıma yazabilirsiniz .....
kızlar günaydınnnnnnnnn

çok çok teşekkürler aeben.:)

bende şimdi klaisk sabah kahvaltımı yapıorum:)

ben acıktım kızlar kahvaltılık aldırmak istiyoruım canım simit istiyor çok falza
bu arada spor yapan arkasdlar varsa sorum onlara ben iki gündür spor yaparken aşırı derecede midem bulanıyo başım dönüyo neden olaki ama mide bulantısı gerçekten çok kötü işe gelcek gücüm kalmıyo
sabah spordan spnra düştüm nerdeyse kızım yavrum anne anne diyo eşim kalktı ne oluyo dedi dedim bişey yok ama midem gerçekten çok bulanıyo

ozi korkutuyosun dikkar et canim:nazar:

bende spor yaparken bazen midem bulaniyor..bikac kere duymustum bunu bazi hareketlerde mide bulantisinin olabilicegini
normal yürürken degil tabi
ben tibetin genclik sirri bes hareketi yapiyorum ardinda 50 mekik ve 50 bi kalca hareketi var onu yapiyorum
evde bikac spor aletim var bazen onlara biniyorum bazen disarda yürüyorum ama genelde disarda yürümeyi tercih ediyorum
ve bu tibetin genclik sirri denilen 5 harekette benimde midem bulaniyor
ama ebru salli hanimda pilates yaptirirken "basiniz donebilir midenizde hafif bunalti hissedebilirsiniz" diye söyledigini hatirliyorum sen yinede dikkat ozicim diyet programinda gunluk alman gereken gidalardan eksik birakma vucudunu

ama aksam ki fanta gereksizdi bence :)
achhhh dedim fanta icmisss :):eek:lmaz:

uyguladigim diyetin son gunu
bugun sabah yine meyve salatasi
ögle haslanmis patates yasil sogan eslik edebilir
aksam yumurta ve yine yesil salata

yarin icin baska yeni bi program ayarladim bile kendime :)

kızlar günaydınnnnnnnnn

çok çok teşekkürler aeben.:)

bende şimdi klaisk sabah kahvaltımı yapıorum:)
:1hug:

kıslar bizim takımda yedikleriniz günlük menü olrak yazılır yani ya akşam topluca yada ertesi gün tüm liste olarak yazıyoruzki herkes 1. günde ne yemiş biliyoruz ve yorumumuzu yapıyoruz ......
ben acıktım kızlar kahvaltılık aldırmak istiyoruım canım simit istiyor çok falza
bu arada spor yapan arkasdlar varsa sorum onlara ben iki gündür spor yaparken aşırı derecede midem bulanıyo başım dönüyo neden olaki ama mide bulantısı gerçekten çok kötü işe gelcek gücüm kalmıyo
sabah spordan spnra düştüm nerdeyse kızım yavrum anne anne diyo eşim kalktı ne oluyo dedi dedim bişey yok ama midem gerçekten çok bulanıyo
canım okadar çok canın çekiyorsa 1. simit yiye bilirsin .... 1. simit . 4 dl. ekmek demektir . diger ögünlerde ekmak yemessin olur biter .....:eek:

ayrıca eger sabah spor yapıyorsanız ve kötü olyorsanız . aç oldugunuz içindir ve şekeriniz düşüyordur bunu yapmayın en azından atıştırın .....

spordan önce yeşil çay içerseniz . daha fazla kl. yakarsınız ... spordan sonrada . az yaglı süt içmeye gayret edin . kas gelişimi için çok faydalı . unutmayınki kaslarınız geliştikçe gece bile yaglarınızı yerler .....zemuszemus:enbuyukkk:
sakın kas yapıyorum diyede korkmayın . 1. kilokas tenis topu haçminde 1. kilo yag ise putbol tapu büyüklügünde ...delikafadulden

kac futbol topu tasyoruz acaba vucudumuzdakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben gummi sekerleri cok severim
eskiden yeryer kilo almazdim ..arkadasimda o sekerlerin bacaklarindan poposundan ciktigini hayal edermis kaydirigubbakcemile3 öylelikle yemezmis
o zamanlar etkilenmezdim bu benzetmedende simdi bende o sekerlerin pit pit oramdan buramdan disri ciktigini hayal ediyorum ve yemiyorum asla kaydirigubbakcemile3

:1hug:

kıslar bizim takımda yedikleriniz günlük menü olrak yazılır yani ya akşam topluca yada ertesi gün tüm liste olarak yazıyoruzki herkes 1. günde ne yemiş biliyoruz ve yorumumuzu yapıyoruz ......

canım okadar çok canın çekiyorsa 1. simit yiye bilirsin .... 1. simit . 4 dl. ekmek demektir . diger ögünlerde ekmak yemessin olur biter .....:eek:

ayrıca eger sabah spor yapıyorsanız ve kötü olyorsanız . aç oldugunuz içindir ve şekeriniz düşüyordur bunu yapmayın en azından atıştırın .....

spordan önce yeşil çay içerseniz . daha fazla kl. yakarsınız ... spordan sonrada . az yaglı süt içmeye gayret edin . kas gelişimi için çok faydalı . unutmayınki kaslarınız geliştikçe gece bile yaglarınızı yerler .....zemuszemus:enbuyukkk:
sakın kas yapıyorum diyede korkmayın . 1. kilokas tenis topu haçminde 1. kilo yag ise putbol tapu büyüklügünde ...delikafadulden

listeyi bir kere yazıcakmışız bunu öğrendik ,her dakika ne yiyoruz yazmıcaz yani yerimseniben su süt olayını yapmak lazım daha öncede okumuştum bi yerde ama hiç içmiyorum süt

kac futbol topu tasyoruz acaba vucudumuzdakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol::roflol:

c

günaydın kızlar. herkese süper bi gün dilerim..

bende şimdi kepek ekmeği peynir domates salata biber yiyorum ayrıca şekersiz çayımı içiyorum..

kahvaltımı yaptım

dünkü listemi yazıyorum

6,00 kalkış 2 erik bi bardak su
6,30-7,15 sabah sporu nıvea cd ile
bi bardak ballı sirkeli limonlu su
8,00-8,30 yürüyüş
10,,30 bi simit bi bardak çay
12,00 4-5 kaık dondurma
15,30 patlıcan musakka bi dilim ekmek salata
16,00 bi bardak şekersiz yeşil çay
18,00 mesai bitimi bu zmana kadar sadece 2 lt su içtim
eve gittim kızımla markete gittik biraz yürüyüş sayılırsa ,sonraeve döndüm yemek hazırlığı
20,30 bi dilim ekmek yarım tabak taze fasulye,5 adet marul,2 dilim karpuz , ve salata
evde de sanırım 1 lt yakın su içmişimdir

ya sizlerde oluyomu bilmiyorum ben gece kalkınca canım bişey istiyo evim çok sıcak mesela dün gecede 12 de kiraz yedim su içtim inş problem olmaz

dünki listem burda arkadslar

Son düzenleme:
gunaydin ozi, pokahostaszemuszemus

ozi listen cok guzel gorunuyo:nazar:

bende sabah oglumla okula gittim normalde kendisi gidiyor ama yurus bahanesiyle onunla ciktim ve bir saat yurudum girdigim gibi daha önce bahsettigim 5 hareketimi yaptim
var bi dilim balli kepekli ekmek yedim
simdi sirkeli ilik suyumu iciyorum

kızlar sanırım en sessiz takım bu. sanki bir grup değilmişiz gibi geliyor. hACER de sadece ilk gün göründü kayboldu.
neden böyle?

evet cunku cogumuz ilk defa katiliyoruz.. öyle saniyorum.. mesela ben ilk defa cuma yarismasina katildim.. bu durumdanda hosnut degilim:umursamaz:

X