Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

hangi filme gidiyorsun merak ettim :p ben izin verdim ye şekerimmm:)sırnaşık şey

tesekkur ederim hayatim:) ama bisi diyim mii yemedimmmmmmmmhihoyyyt
sabah tartiya ciktigimda yememekle nasil guzel bisey yaptigimida gördüm:)
aldim ustunden bi iki yedim sonra esime verdim
termonator gittik .. ben pek begenmedim.. bilim kurgu severim aslinda ama artik effectlerle kurtardiklari icin hic senaryo yoktu nerdeyse yani eski serilerin devami iste.. surekli uyku modundaydim bi ara dalmisim esim" hiii uyuyomusun senn" dedi ben " yo yo hayir " ciktigimizda filmi anlattim uyumadigimi ispatlamak icin :) ama zor dayandimmirmirmirmir

bugun sabah tartildim arkidessleeee 65, 800sositososito
ya bogazi tutunca oluyomus
eskiden 58 kiloydum hep yani evlendikten cocuklarim dunyaya geldikten sonra
bikac gram gecsem bile hemen bikac gun diyet yapar kilomu korurdum
gecirdigim bi kazadan sonra 68 ciktim..canim okadar yanmistiki
o canimi birdaha diyetle fln bozmuyordum.. biraz ehlikeyif biri olup ciktim
ama artik toparlanma zamani..yakismiyor böyle banasengözlerimebaksanab

pokohantas, ayhhh neguzel 2 gun bile olsa bi tatil..afiyet seker olsun sana da iyi haftalar

author, yaziyoruz ya hayatim:dilcikar: bak dün sizler icin en sevdigim cipsi yeme fikrini bile aklima getirmedim ve popcornsuz bi film izledima.s.

ozi16, harikasin canimya.. ne kadar yogun baslamissin gune tebrik ederim.. hep öyle mi olur.. bu tempoyla zaten zayiflarsin.. yani ben olsam cöp olurum ..bende kuru uzum aldim cok guzel gorunuyorlardi.. birde antiaksidan etkisi cok yuksek bi kuru yemismis.. arada agzima atiyorum..
bu anlamda turkiye cennetturkbayragi..burda öyle guzel seyleri bulmak cok zor..bulsanda bayat oluyor..ahhh ahhh

[
ozi16, harikasin canimya.. ne kadar yogun baslamissin gune tebrik ederim.. hep öyle mi olur.. bu tempoyla zaten zayiflarsin.. yani ben olsam cöp olurum ..bende kuru uzum aldim cok guzel gorunuyorlardi.. birde antiaksidan etkisi cok yuksek bi kuru yemismis.. arada agzima atiyorum..
bu anlamda turkiye cennetturkbayragi..burda öyle guzel seyleri bulmak cok zor..bulsanda bayat oluyor..ahhh ahhh[/QUOTE]

:1no2::1no2::1no2: ah ah ah keşke bende çöp olabilsem inanki hayatım hergün bu kadar yoğun bu gün ütü ile başlkadım ama sabhları zaten spor yapıyorum oda 40 dakka sürüyo bide yürüyüş inan nefesim kesiliyo ama kakrlıyım vericem sositosositosositosositosositososito
kuru üzüm gerçekten çok faydalı imiş rejimde hem tatlı isteğini gideriyomuş hemde hatırlayamadığım bişey var onu dengede tuyomuş leblebide yiyebilrsiniz arkadslar oda midenin suyunu alıyo güzel bi şekilde rejimde üzüm ve leblebi gerçekten destekleyici ürünler

bu tempoyla kesinlikle zayiflarsin canim.. onemli olan sureklilik.. yillarca aldigimiz kilolari bikac haftada , ayda vericegimizi umamayiz diymi:)
leblebi hic aklima gelmemisti.. eskiler ne kadar guzel seyler biliyor aslinda yaaa
annem benim uzumu hep leblebiyle karistirip koyar.. hic duymamistim leblebinin midenin suyunu aldigini .. tskler bilgilerin icin a.s.

Kızlarr selammm

bende şimdi öğle yemeğinden geldim. iş yerinde biraz daha zor b rejim işi yap. tamda
istediği yemekler cıkınca insan kötü oluo:KK43:

bende şimdi corba içtim. bi kaç patates kızartması bide salata yedim:)

Sarı Leblebi
Çok az miktarda yağ içerir.Açlık hissini giderir. Diyet yapanların tercih ettiği bir kuruyemiş çeşididir.Diyet yapanlar için tokluk hissi vererek kilo kaybını önler.Midede Asit fazlasını alarak mideyi rahatlatır. Anne sütünde de etkileyerek anne sütünü arttırır.

Beyaz Leblebi
Ham maddesi nohuttur.Açlık hissini bastırarak kilo vermek isteyenlerin yardımına koşar.Mide suyunu çekerek mideyi rahatlatır.

bu tempoyla kesinlikle zayiflarsin canim.. onemli olan sureklilik.. yillarca aldigimiz kilolari bikac haftada , ayda vericegimizi umamayiz diymi:)
leblebi hic aklima gelmemisti.. eskiler ne kadar guzel seyler biliyor aslinda yaaa
annem benim uzumu hep leblebiyle karistirip koyar.. hic duymamistim leblebinin midenin suyunu aldigini .. tskler bilgilerin icin a.s.

inş canım inş dedin gibi olurda veririz bu kiloları gerçekten doğru biz hemen olsun bitsin istiyoruz ama hemen bu kiloyamı geldik bunu hiç düşünmüyoruz yaklaşık 3 sene içinde bu kiloya geldimm daha doğrusu doğum ile birlikte bu hale geldim doğum sonrasıda sezeryan malum hareketlere dikkat edince yani hareketsiz kalınca bu halde oluyoruz işte
:kedi::kedi::kedi:
şimdilik 3 kilo verdim ama bu bununla kalmıcak sizlerle birlikte motive ile inanın dahada azmim artıyo :sm_cool:

Sarı Leblebi
Çok az miktarda yağ içerir.Açlık hissini giderir. Diyet yapanların tercih ettiği bir kuruyemiş çeşididir.Diyet yapanlar için tokluk hissi vererek kilo kaybını önler.Midede Asit fazlasını alarak mideyi rahatlatır. Anne sütünde de etkileyerek anne sütünü arttırır.

Beyaz Leblebi
Ham maddesi nohuttur.Açlık hissini bastırarak kilo vermek isteyenlerin yardımına koşar.Mide suyunu çekerek mideyi rahatlatır.

saol şeker vereliniortak
buarada benim leblebiler bitti üzüm varda leblebimi alayım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bu arada canım babam erik getirmiş o kendine getirmiş ama ben hemen kendimede yürüttüm zemuszemuszemuszemuszemuszemus

bilgiler icin cok saolll pokahostass.. birazdan cikicaktim ugrayip alicam
beyazmi aliyim sari mi aliyim simdi bilemedim ama CADIARZU

özicim bende kesinlikle burda cok motive oldum benim 5. gunum hic bukadar kendimi neseli enerji dolu hissetmemistim.. tamaman kk sayisinde:enbuyukkk:

bilgiler icin cok saolll pokahostass.. birazdan cikicaktim ugrayip alicam
beyazmi aliyim sari mi aliyim simdi bilemedim ama CADIARZU

özicim bende kesinlikle burda cok motive oldum benim 5. gunum hic bukadar kendimi neseli enerji dolu hissetmemistim.. tamaman kk sayisinde:enbuyukkk:

oferhano burası gercekten cok motive edio insanı:) kazanılan dostlarda cabasıa.s.
ben beya leblebi diye düşünüyorum ama yinede sen bilirsinCADIARZU

Kavrulmuş Sarı Leblebi

Kavrulmuş leblebi zayıflamak isteyenler için tam bir ilaçtır.Sarı leblebi gibi az oranda yağ içerir.Anne sütünü arttırır.Mideyi rahatlatır.Tokluk hissi verir.

Çıtır Leblebi

Leblebinin dış yüz yüzeyinin, un ve şekerli suyla kaplanmasıyla elde edilir.Katkısı un olduğu için doyurucudur.Çok az miktarda yağ içerir.ıçerdiği yağlar da vücut için yararlı yağlardır.

Leblebi Şekeri

Şeker içerdiği için vücudun enerjisini artırır.Halsiz kalan vücudun direncini arttırır.Kilo almak isteyenler için bir seçenektir.

kızlar unutmadan bunlarıda yazim dedim fikriniz olsun:)

tamam beyazda karar kilinmistir o zamansengözlerimebaksanab

Oferhano cum bak yukarda diğer leblebi çeşitlerinide yazdım. kavrulmuş sarı leblebidede
güsel bilgiler var. ama bence her ikiside işini görür. beyaz olanda yağ pek olmadığı için o daha caip geldi bana. eve giderken alim bari bende:)

beyaz çok sert değilmi kızlar ben sarı leblebi ile üzümün lezzet bi başka oluyo derim ama tabi zevke bakmıyoz şuan hangisi işimizi görürse onu alcaz demi aama
buarada oferhano 5 gündemi 2 kilo verdin vallaha alkışlıyom benim kilo kaplumbağa ile yarışıyo sanki hangisi önce gidemeyiz diye birbirine motive veriyor sanki alla alla :))

kızlar 2 köfte yarım dilim ekmek ve salatalık az önce yedim öğlen yemeği oldu ama akşamada bişey yemem bu saattten şimdide yeşil çay içiyorum
ama eşimi yanlız bırakmamak için sofrayada otururum sanırım ama yemnekten önce sirkeli suyumu içicem gene

X