Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

günaydın kızlarr

dün akşam iş çıkışı yürüyelim dedik ama yağmur bastırdı bizde dooğru eve gittik
eşim yoğurtlu köfte istedi
yoğurtlu köfte yaptım bende
yani 5 köfte yoğurt ve 1 dilimde ekmek yemiş oldum
ha bide salçalı sosu vardı işte :))

bu sabah kahvaltım 1 dilim uno light
1 salatalık,1 domates
kk peynir

günaydın kızlar nasılsınız zeynepcim bence yeni başlayan arkadaşlar katılabilir paylaşımları güzel akşam yarım kase mercimek çorbasını zorla içtim 1 çatal çiğköfte yedim ara olarak erik ve çagla yeyip yattım sabah ise ılık su içip evden çıktım

şükür sonuna toparlayabildim evi
birazdan öğle yemeğimi yiycem arada 5 tane çilek yedim
ne yesem bilmiyorum biraz mücver var ondann yiyebilirim yoğurtla
bu günde salata yemek istemedi canım

kızlar yardımcı için gönüllü aramıştıom ama pek gönüllü olan yok galiba neyse pekte kimse girmemiş bu gün ama bu işi bu gün karara bağlayalım giren ve mesajımı gören arkadaşlar lütfen cevap yazsın

Merhabalar a.s.
Nasılsınız bakalım canlarım:1hug:
Okuldan yeni geldim bendeyerimsenibenBugün hava biraz kötü yürüyüş yapamıcam gibi ama bende kondisyon bisikletine binerim a.s Bide ben spor yapmaya pek vakit bulamıyorum malum dersler okul dershane derken pek vakit kalmıyor ama yine elimden geldiği kadar yapmaya çalışıyorum.
Bugünkü yediklerimi yazayım.
Sabah:Klasik kahvaltım
Öğlenatates yemeği,yarım dilim ekmek.

AFİYET OLSUN TATLIM ÇOK GÜZEL BESLENME ŞEKLİN a.s.

Arkadaşlar birşey sorucam.Diyetimi bozmamaya çok özen gösteriyorum fakat bazı zamanlar bozabilme potansiyelimiz artıyor.İşte bu zamanlar neler yapıyorsunuz?Şimdiye kadar bozmadım fakat bazen çok zorlandığım zamanlar olabiliyor.Sizce ne yapmalıyım o zamanlar?a.s.

elifcim yarın listeye ekliyorum senide
bildirim yapmayı sakın unutma
ama bildirimini öğleden önce yapman gerekiyor
çinkü öğleden sonraları genelde çıkmak zorunda kaldığımdam bitirmemiz gerekiyor
öğleye kadar giremeyecek olduğunda perşembe akşam listeleri ekliyorum hep zaten
bu akşamda ekliycem o zaman kilonu bildirebilirsin

şu şekilde yapacaksın
( geçen haftaki kilon ) / (şimdiki kilon) / (fark) / (yüzde&#37

misal (60,2) / ( 59,5) / (0,7) / (1,16%) şeklinde

bolca su iç elifcim etkisi oluyor insanı tıkıyor
eğer motivasyon eksikiği yaşıyorsan kilo veren kişilerin fotoraflarına bak müthiş motive ediyor insanı

Tamam Zeynep Ablacım çok teşekkürler :1hug:
Ben yarın bildiririmyerimseniben Fakat yüzdeleri nasıl hesaplıyoruz birde bildirimi takımın sayfasından mı yoksa özel mesajlamı bildiriyoruz?Bende pek kilo verebildiğimi sanmıyorum çünkü bende regl dönemindeydim inş. yinede iyi kilo vermişimdir yaaa.s.

serapcım yarım kilo hiç az değil buna şükret bide regl dönemindesin
çok iyi bence

canım ben yardımcı olmak isterim canım
ama cuma 5 e kadar okuldayım
perşembeden bildirim olursa
seve seve yaparım

bildirimi buraya yapacaksın canıma.s

hesaplama şu şekilde elifcim

geçen haftaki kilon - şimdiki kilon = fark,

fark / geçn haftaki kilon = % olur
çıkan küsüratlı sonuç yukarı yuvarlanır

listeye ekler kende enson bildirim yapan arkadaştan alıntı yapacaksın ilk parantezli bölümü sonrada en sondaki parantesli bölümü sileceksin

yanlız dikket et başka yeri silme liste birbirine giriyor sonnra -tatlicadiarzu-sadece ilk ve son parantezi silmen yeterli
sonra isminin karşısına kilonu yukarda belirttiğim lşekilde işliyceksin bu kadar canım

eğer hesaplayamazsan sen kilonu yaz sadece ben listeye eklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…