Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

iyi akşamlar kızlar a.s.
dün kk ya bu saatlerde uğradım ama aniden elektrikler kesilince tekrar giripte yazamadım...
eve yeni geldim..
bugün yediklerim:
sabah 1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynir ve salata..
öğlen kurstaydım bişey yemedim.
ikindide 1 tane simit yedim..
bu saatten sonrada bişey yemeyi düşünmüyorum...
yarın 12 de alperenin öğretmeni ziyaretimize gelicek ve verdiği ödevlerden birini öğretmenin yanında alperenle beraber yapıcaz..
öğleden sonra huzur evine ziyarete gidicez..
akşamda kursum var..böyle yaniii..lütfen anlayışla karşılayın.elimden geldiğince uğramaya çalışıyorum

iyi geceler arkadaşlar...

jale gelmiş, hoş gelmiş...

zeynepcim sanada geçmiş olsun...

bugün takımdaki arkadaşlar çok güzel ve faydalı yazılar eklemişler...hepisine çok

teşekkürler...

öğlenden sonra gündeydim, az az ikramlardan tattım..

akşamda tavuklu patates yemeği yedim...

günaydın kızlarr
kursa gitmeden gireyim dedim
fatma ablacım hoşbuldumŞeniz
dün akşam üstü yürüyüş yapmak üzere dışarı çıkmıştım ama görümcemlerle karşılaştım hasta ziyaretleri yaptık akşam yemeği olaarakta 1 kase yoğurtlu şehriye çorbası, çok az patates yemeği ve yine 2 kaşık kadarda erişte yedim gecede 2 tane hurma
sabah tartıldığımda 500 gr daha az görünüyordum çok mutlu oldum:)
uyandığımda 1 bardak limonlu ılık su , bir bardak ılık su içtim 2 kayısı yedim
kahvaltıda 1 tane çeri domates, peynir ve 2 zeytin, 1 dilimde uno light ekmek
hepinizi öpüyorum görüşmek üzeree

günaydınlar sekerlerim..

sabah klasik kepek ekmeği b.peynir domates biber çay...

hepinize hayırlı ve güzel günler dilerim...:)

günaydınlarr takımcım
huzurlu mutlu bir gün diliyorum
sabah klasik kahvaltı yaptım yürüyüşüme gidiyorum şimdi

Günaydın şekerler nasılsınız ben kendimi çok şiş hissediyorum (regli den dolayı)
akşam mercimek çorbası ve salata yedim yatmadan da erik ve çagla yedim bugün pilates günüm spora kaldığım yerden tam gaz devam edecegim kahvaltım klasik

günaydın arkadaşlar...

1 dilim çavdar ekmeği, biraz peynir, 5 zeytin 1 domates ve şekersiz çayla kahvaltımı yapıyorum şimdi....

hadi sizde gelin, birlikte yapalım...

yüryüşümü yaptım geldim kızlar
80 dakika yürüdüm sonra kaapıyıo açacam açılmıyor
meğer bu seferde eski evin anahtarını almışım dalgınlıkla kapıda kaldım tabi yine çilingire düştük
çilingiri ararken yanlışlıkla talsiyi aramamışmıyım kaydirigubbakcemile3
çilingirmi diye sorduydum aslında he abla dedi
sonuçta çilingir beklerken taksi geldi:roflol:
bide adama laf anlattım sonunda sinir etti beni madem öyle çilingirmi dediğimde he abla dmeseydin dedim döndüm arkamı gittim
neyse sonra çilingiri ardım tekrar geldi ama bayada oğukmuş çok üşüdük

canım ya aksiliklerde senin peşini bırakmıyor dikkat et bu aralar. Senin sebzeler ne alemde büyüdüler mi

canım ya aksiliklerde senin peşini bırakmıyor dikkat et bu aralar. Senin sebzeler ne alemde büyüdüler mi

gerçektende öyle serapcım bu ara durmadan bir aksilikler içinde yoğruluyorum
dahaberinde korusun inşallah
sebzelerim büyüyor ablası maydanozlar çimlendi domates salatlıklar boy attı
çileklerdem 3. yü aldım bu sabah daha da bir sürü çiçeği var verecek

amin canım :Saruboceq: ya bende çok istiyorum ama bakamam ki sadece sabah güneşi alıyor balkonum ama mayıs sonunda çiçek dikecegim

amin canım :Saruboceq: ya bende çok istiyorum ama bakamam ki sadece sabah güneşi alıyor balkonum ama mayıs sonunda çiçek dikecegim

dik valla neşe kaynağı oluyolar insana ben her sabah çıkıp konuşuyorum onlarla
daha öncelere yine ekerdim ama daha çok çiçeğe ağırlık veririm bu sefer sebze oldu sdaha çok
ama böyle daha bi sservdim apartmanın delisine çıkardılar adımı
diğer balkonadaa birinek bağlayıver tam olsun diyolar:roflol:

Merhabalar ...
Sabah:Klasik kahvaltım (kepek ekmeği,peynir,domates,yumurtadan oluşan.)
Öğlen:1 kase şehriye çorbası yarım dilim ekmek.

ayy zeynep abla alemsin haa :roflol:
hiç gülcem yoktu kaydirigubbakcemile3

kızlar dün akşam tarhana çorbası içecektim tam tabaklara koydukki sanırım yanlışlıkla 2 kere tuz atmışım
zehir gibi olmuş
ee napalım bizde kahvaltılığa talim ettik 1 dilim beyaz ekmekle biraz krempeynir domates salatalık yedim

bu sabah kahvaltım uno lighttan tost
+ 1 dilimde kek (dün akşa eşim istedi diye yapmıştım harika görünüyordu dayanamadım)

öğle yemeğim 1 yumurtadan yapılmış menemen 1 dilim ekmekle

ve 1 bardakta soğan suyumu içtim

kızlar bugün tekrar başladım soğan suyuna yoksa halim harap valla,bu regl dönemi beni mahfetti

kızlar detoks yapıyorum bugün. iki saat arayla çilek kompostosu içiyorum. ender saraçın tarifi. çorbada vardı tarifte ama enginar bulamadım. bulamayacağımı tahmin ediyordum zaten. neyse bakalım işe yarayacak mı? akşam sekize kadar sadece komposto.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…