Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

canım ben yardımcı olmak isterim canım
ama cuma 5 e kadar okuldayım
perşembeden bildirim olursa
seve seve yaparım

maalesef serapcım bildirimi cuma yapmak zorundayız
tüh ya keşke müsait olsaydın
hesaplamaları filanda biliyosun sen ama cuma müsait olan birine teklif edelim o zaman kiben olmadığımda ilgilenmek gerekiyor

Tamam Zeynep ablacım çok teşekkürler a.s.ama yinede yapamazsam sana söylerim sen eklersin artık :smiley-cool:

canım bi dönem bende de olmuştu hatta kaçamak yaptığım zamanlarda oldu sonradan çok pişman oldum ama ne fayda çok canın istiyorsa ye ama sonra dengele yediğini elinin altında meyve bulundur sürekli ve kendine hedefler belirle mesela benim hedefim mayıs 15 de 71 kilo olmaktı ve hedefime çok az kaldı umarım yardımcı olabilmişimdira.s.

canım elimden geldiği kadar sen yokken yardımcı olmaya çalışırım zaten çubuk da var o benden daha bilgili bu konuda eger kimse olmazsa ben yine yardımcı olurum

Çok teşekkür ederim cnm yardımcı olmaz mısın hemde çok yardımcı oldunyerimseniben Dediklerini uygulayacağım cnm senide başarından dolayı çok tebrik ederim, hatta hedefine daha erken bile ulaşmışsın cnm :1hug:
Birşey daha sorucam cnm bir haftada en az ve en fazla kaç kilo verebiliriz?Doğru bu kişiden kişiye beslenme şekline ve spora göre değişir fakat normal düzenli bir şekilde diyet yapılırsa kaç kilo verilebilinir?

herkese merhaba.topkekcim çok iyi düşünmüşsün bende ne yapsam diyte kıvranıyordum.
yarın tatil pazartesi ancak görüşürüz.
kusura bakmayın aslında pc başındayım ama yazamıyorum yoğunluktan.hepinizi öptüm

canım ben hafta da 1 veye 1.5 kilo verilmesinin sağlıklı olduğunu düşünüyorum. ayda 4-6 yani.. hızla verilen kilolar hızla geri alınır. ve sağlık problemi yaratır bence. kilo verdikten sonrada
beslenme alışkanlıklarımızı biraz düzenlersek süper olur :)))

canım bu metabolizmaya baglıdır ilk başladığında çok kilo kaybı oluyo sonra zamanla yavaş yavaş veriyorsun

kızlar ara olarak 1 çorbakaşğı kuru üzüm yedim
akşama yemek düşünüğyorum da pilanlıyamadım henüz

canım bu metabolizmaya baglıdır ilk başladığında çok kilo kaybı oluyo sonra zamanla yavaş yavaş veriyorsun
İkinizede çok teşekkür ederima.s. canlarım verdiğiniz bilgiler için çok saolun. :1hug:

canım ek bilgi
haftada 7000 kalori yakarsan bu 1 kiloya denk geliyormuş.

kızlar akşam için sebze güveç hazırladım yanınada makarna yapacam
ama ben makarna yemiycem tabiki
sadece sebze güveç ve ve yoğurt yerim

9. TAKIM 102. ETAP

topkek (65,5) /
alleysen(68.0) /
fatmasel (81,0) /
serap_21 (71,9) /
zeynepcan21 (105,8) /
gnydn64/ (78)/
tombikim /(63.2)/
aysim-u (59,8) /
pokahontas (60,4) /
...123... (59,0) / *yeni üye*

9.TAKIM TOPLAM KİLO (712,6)

kızlar listemizi koydum yine hatırlatıyorum lütfen öğleye kadar bilirimi yapın çünkü saat 1 den sonra yokum benim yüzümden listelerin gecikmesini istemem
sabah halledemiycek olan kilosunu bu akşam eklesin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…