Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ayy zeynep abla alemsin haa :roflol:
hiç gülcem yoktu kaydirigubbakcemile3
:roflol::roflol:
kızlar dün akşam tarhana çorbası içecektim tam tabaklara koydukki sanırım yanlışlıkla 2 kere tuz atmışım
zehir gibi olmuş
ee napalım bizde kahvaltılığa talim ettik 1 dilim beyaz ekmekle biraz krempeynir domates salatalık yedim

bu sabah kahvaltım uno lighttan tost
+ 1 dilimde kek (dün akşa eşim istedi diye yapmıştım harika görünüyordu dayanamadım)

öğle yemeğim 1 yumurtadan yapılmış menemen 1 dilim ekmekle

ve 1 bardakta soğan suyumu içtim

kızlar bugün tekrar başladım soğan suyuna yoksa halim harap valla,bu regl dönemi beni mahfetti :eek:

hadi hayırlısı canım
sakın 30 u geldi deyip tartılma hemen reglin bittikten 3 gün sonra vücut eşişini tamamen atıyormuş
ondan sonra tartıl
çok merak ediyoruz ya aslında

öğle yemeğim 3 köfte bol yağsız salata
ara şimdi yiyorum bir kase yeşil erik,
bi yandada yeşil çayıkm demleniyor onuniçerkende 2 tane diyet bisküvi yiycem

:roflol::roflol:

hadi hayırlısı canım
sakın 30 u geldi deyip tartılma hemen reglin bittikten 3 gün sonra vücut eşişini tamamen atıyormuş
ondan sonra tartıl
çok merak ediyoruz ya aslında

ayyy ben bu hafta çok fazla çikolata bisküvi kek kaçırdım o yüzden çok korkuyorum yaaaaa :1ninca:

kızlar çok üzgünüm ya çok pişmanım:çok üzgünüm: bütün gün detoks uyguladım, akşam başım ağrıdı dayanamadım yarım tabak bulgur pilavıyla ayran içtim. sabah tartılmıştım aç karnına 59.4 çıktım. net elli dokuz olabilseydim bu hafta iyiydi.

iyi akşamlar arkadaşlarr
kahvaltımı yazmıştım öğlen çeyrek ekmek tavuk döner yedim ve çay içtim kursta olmanın dezevantajı maleseff
arada yeşil çayımla birlikte 3 tane hurma yedim
akşam yemeği olarakta şehriye çorbası, 2 kaşık pilav ve çok az tavuk eti yedim
başkada bişey yemeyeceğim zaten
az öncede eşim istedi diye kadayıf tatlısı yaptım pişiyor ama yemeyeceğim tabiki
bide kurstan sonra yürürüm diye düşünüp spor ayakkabılarımı giymiştim ama malesef eşim geldi almaya yürüyemedim stepper la çalışacağım artık

bu arada aysim cim verdiğin tarif için çok teşekkürler çileğe alerjim olduğu için anca elmayla deneyebilirim

merhaba kızlar
hoşgeldın jale
kızlar paylastıgınız bılgıler ıcın tesekkulerrrr
bugun canım çok sıkkın mısafırlıge gıttıkkk veee çoook uatanıyorum yazmayaaa dıyet namına bısey yapmadımmm offf offff
neyse yazııyımda kızın bana
sabah:1 dılım ekmek yumurta domates cay
ara:cılek
mısafırlıkte:1 tabak kısık 1 kupa yogurt 1 kupa dondurmaa(cıkolatalı ve fıstıklı)
:mymeka:
hoşbuldum canımŞeniz
yüryüşümü yaptım geldim kızlar
80 dakika yürüdüm sonra kaapıyıo açacam açılmıyor
meğer bu seferde eski evin anahtarını almışım dalgınlıkla kapıda kaldım tabi yine çilingire düştük
çilingiri ararken yanlışlıkla talsiyi aramamışmıyım kaydirigubbakcemile3
çilingirmi diye sorduydum aslında he abla dedi
sonuçta çilingir beklerken taksi geldi:roflol:
bide adama laf anlattım sonunda sinir etti beni madem öyle çilingirmi dediğimde he abla dmeseydin dedim döndüm arkamı gittim
neyse sonra çilingiri ardım tekrar geldi ama bayada oğukmuş çok üşüdük

ayy zeynep abla geçmiş olsun
sen anlatmışken aklıma düğün günüm geldi:)
biz salondayken akrabalarım evimi görmek istemişler görümcemde getirmiş ama yarım saat uğraşmışlar kapıyı açamamışlar herkes seferber olmuş o arada ev sahibi çağrılmış o uğraşmış falan ama açılmıyor çilingir çağrılmış beklenirken kardeşim gelmiş napıyorsunuz diye çünkü en son o çıkmıştı evden neyse açıklama yapıyolar almış anahtarı açmış herkes şok tabi kimsenin aklına kapının kilitli olabileceği gelmemiş :roflol:

hoşbuldum canımŞeniz

biz salondayken akrabalarım evimi görmek istemişler görümcemde getirmiş ama yarım saat uğraşmışlar kapıyı açamamışlar herkes seferber olmuş o arada ev sahibi çağrılmış o uğraşmış falan ama açılmıyor çilingir çağrılmış beklenirken kardeşim gelmiş napıyorsunuz diye çünkü en son o çıkmıştı evden neyse açıklama yapıyolar almış anahtarı açmış herkes şok tabi kimsenin aklına kapının kilitli olabileceği gelmemiş :roflol:

biz salondayken akrabalarım evimi görmek istemişler görümcemde getirmiş ama yarım saat uğraşmışlar kapıyı açamamışlar herkes seferber olmuş o arada ev sahibi çağrılmış o uğraşmış falan ama açılmıyor çilingir çağrılmış beklenirken kardeşim gelmiş napıyorsunuz diye çünkü en son o çıkmıştı evden neyse açıklama yapıyolar almış anahtarı açmış herkes şok tabi kimsenin aklına kapının kilitli olabileceği gelmemiş

kızlar çok güldüm ya:roflol::roflol:

bende çok gülmüştüm tatlım
hatta amcamın kızı kardeşim gelmeden yorum yapmış kesin türkan dualarla kapatmıştır bu kapıyı ondan açılmıyor diye :roflol:

kızlar dün unuttum
dün akupunkturum vardı
500 gr verebilmi,şim ancak
77.5 oldum
bu hafta regl oldum ondanmı acep
geçen hafta 1.3 kilo verdiydim canım sıkıldı

günaydın takımcım
güzel bir gün diliyorum
sabah klasik kahvaltımı ettim
bu gün yine hava yağmurlu dışardayürüyüşe gidemi,ycem birazdan işlerimi yoluna kayup bantta yürüycem artık

kızlar
bu hafta listeye alacaklarımızla ilgili konuşmamız lazım
aday durumunda 2 arkadaşımız var guide ve 123 listeye alınmaları hususunda ne düşünüyorsunuz
biliyorsunuz buranın en önemli şartı paylaşım
ve guide arkadaşımızın paylaşım problemi var çok giremiyor
o sebeple şidilik listeye almayalım misair üye olarak bizle yazışmaya devam etsin , evine net aldıüğında listeye alalım diye düşünüyorum
123 elifise henüz deneme süresini doldurmadı haftaya dolduruyor isteye almak için bekleyelim mi haftayı bu hafta ekliyelim mi yoksa ?
zeynepcan arkadaşımız ise bu hafta da bildirim yapmadığı taktıirde maalesef diskalifiye olacak

bide şöyle bir durum söz konusu kızlar
kaptan yardımcısı olan arkadaşımız yeniler bilmnez daha önce takım kaptanıydı ve yoğunluğu sebebiyle bana devretti
daha sonra kaptan yardımcısı arkadaşımızın ayrılmasıyla yardımcılık yine ona kaldı
fakat çok yoğun leylacım ve sık sık giremiyor o sebeple yardımcıyı değişmemiz gerekiyor çünkü bazen ben olmayabiliyorum
özellikle cuma günleri burada bulunabilecek hesaplamaları doğru bilen bir arkadaşımız yardımcım olabilirse çok iyi olur
önerilerinizi bekliyorum veya gönüllü olan var mı?

ay bu da iyiymiş vallla :roflol: benimkinden beter olmuş
akşam eşime anlattım güleyimi ağlayım mı haline çocuklar kafa buırakmadı sende diyor

X