Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bugünki raporumu vereyim
uyandığımda bir bardak limonlu ılık su, bir bardak ılık su ve 2 kayısı yedim
daha sonra 1 tane çeri domates, 1 ad. haşlanmış yumurta , açık çay ve eşimin tostundan bir parça aldım
bugün kursa biraz geç gidip stepper çalışmayı düşünüyorum

hoşgeldin tatlım a.s.
özledik seni

iki gün denedim onu tatlım sabah aç karnına içiyordum ama benim problemim akşamları başlıyor malesef
eşim sağolsun istekleri hiç bitmiyor sürekli bişeyler atıştırma halinde dün gece saat 12 de gitti dondurma aldı

Slm kızlar biliyorum 1 haftadır çok ihmal ettim sizleri ama işler nihayet bitti ama bende bittim sabah 1 pogaça ile kahvaltı yaptım akşamları artık yemek yiyemiyorum tabakla oynayıp kalkıyorum eşimde çok kızıyo tabi temizlik nedeniyle yorgun olduğumdan 1,5 haftadır spora da gidemiyorum ama temizlik spor yerine geçmiştir artık paltolanlarım olmuyo dügmeleri kapalı belimden hatta basenlerimden bile düşüyo yeni kıyafetler almam lazım yaaa özlemişim sizi baksanıza çenem açıldı neyse sizler neler yapıyosunuz yeni katılan arkadaşlar çok azimli görünüyo galiba eski 9 takım geri dönüyo

inşallah serapçım
spor haricinde yaptığın herhangi bişey varmı tatlım ?

CANIM YEME DÜZENİM DEGİŞTİ DİYETTEYİM DİYE YEMEMEZLİK YAPMIYORUM SADECE DAHA SAGLIKLI ŞEYLERİ TERCİH EDİYORUM KENDİMİ DİYET PSİKOLOJİSİNE SOKMUYORUM CANIM NE İSTERSE YİYORUM AMA ABARTMIYORUM DIŞARDAN YEDİĞİMDE YADA MARKETTEN BİŞEY ALDIĞIMDA KALORİ ORANLARINA BAKIYORUM BOL BOL SU İÇİYORUM UMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR

ayy inşallah serapçım
çok sevindim senin adına benimde pantolanlarım öyle sıkmaya başladıki inşallah seninle aynı duyguları yaşayabilirim bende

hımm işte bütün mesele bu tatlım
çünkü diyet psikolojisine girdiğimizde dahada çekici geliyor herşey
kesinlikle yardımcı oldun tatlım kendi eksiklerimide farketmeme neden oldun
bu aralar o kadar az su tüketiyorumki şişliğimin nedeni bu olabilir

BENİM EŞİMDE ÖYLE ÇAYLA BERABER YA BİSKÜVİ TATLI KURUYEMİŞ YER AMA BEN SAKINIYORUM ÇOK ISRAR ETSEDE UCUNDAN Bİ LOKMA ALIP BENİ DÜŞÜNÜYORSAN VE MUTLU OLMAMI İStiyorsan ısrar etme diyorum oda anlıyışlı davranıyor regli oluyorum ve canım çok tatlı şeyler çekiyo sürekli şekerim düşüyo çok az şekerle vişne kompostusu yaptım ben onu yerken eşimde bi güzel baklavaları aşırdı mideye aslında biz istediğimizde herşey olur yeter ki gerçekten isteyelim

çok haklısın canım aslında benim sorunum hayır diyememem ve irademe hakim olamamam sanırım
ama dediğin gibi gerçekten istemek önemli ve ben bu sefer cidden istiyorum rahatsız edici boyuttayım maleseff

Naber kızlar
güneş alerjim var onun için cilt dr gideyim dedim ama koca şehirde bir tgek hasthanede cilt dr var
ve sabah bri uğraşıyorum daha muayineye giremedim eve döndüm sonunda
öğleden sonra tekrar gidecem
bütün günüm heba oldu yürüyüşümü bile yapamadım resmen,
şimdiye kadaryediklerim
uyanınca 2 kayısı ılık su
sabah klasik kahvaltı yapmıştım
ara bi rmeyve yedim
öğle yemeğimi henüz yemedim
ama 2 haşlanmış yumurta ve salata yemeyi planlıyorum inşallah

jalecim hoş geldin canım özlemişiz seni

canım geçmiş olsun siz merkezde degil miydiniz

kızlar sitedeki nazlımmm arkadaşımızn bize tanıttığı CARLA VERDE terliklere baktım
bir model beğenmiştim zaten
siparişimi verdim terlikler inanılmaz güzel ve çok ucuz
piyasa fyatı 40 tl imiş ama 24 tl ya satıyor nazlımm kk üyelerine özel
sizde bakın bence bu modellere
ayy anneler günüde geliyor
şimdi benimki gelsin annemede deneticem eğer beğenirse onada alıcam burdan
zaten annemin hem anneler günü hem doğumgünü
terliğede bayılır annem kaydirigubbakcemile2

linkte vereyim size

http://www.kadinlarkulubu.com/kk-koleksiyon/251668-yeni-sezon-carla-verdeler-sizlerle.html

hoşbuldum zeynep abla bende özledim sizi Şeniz
dayanamadım döndüm yine:)
geçmiş olsun benimde güneşe alerjim var sebamed in güneş koruyucusunu kullanıyorum senelerdir çok şükür sıkıntı yaşamıyorum

canım geçmiş olsun siz merkezde degil miydiniz

sağol canım merkezdeyiz ama bir çok doktor sadece devlet hatahanesinde var o sebeple çok kalabalık oluyor
mesela çocuk göz kadın hastalıkları gibi alanlarda sadece bu alanlar için özel ve çok iyi hastahaneler varen cilt doktorum sadece 2 tanemi ne varmış onlarında özeli yok
hastahanedeki kalabalığın içinden muayene olabilmek zorundayıoz mecburen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…