Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

evet napalım benneyaptımki

senağlama senağlama

sen denilenlere kulak asma canım..hatta sen kimseye sorma kilo vermişmiyim diye..karşındakinin söylemesini bekle..ben öyle yaptım..eşim bana sen kilomu verdin dedii ve çok mutlu olduummm:1closedeyes:

gereğinden fazla spor vücutta kas oluşumuna sebep olduğu ve mevcut kasları şişrdiği için su tutumunada sebep olabiliyormuş bazen

haklısın canım havalar iyice ısınana kadar yüzmeye gitmeyecegim çünkü akşamları çok soğuk oluyo onun yerine hafta da 3 gün kurs geriye kalan günler pilates ve yürüyüş yapacagım

haklısın canım havalar iyice ısınana kadar yüzmeye gitmeyecegim çünkü akşamları çok soğuk oluyo onun yerine hafta da 3 gün kurs geriye kalan günler pilates ve yürüyüş yapacagım

yeterde artar bile
aşırı bir direnme durumu yoksa haftada 5 gün yürüyüş kilo vermede 3 gün ise mevcut kşiloyu korumada yeterlidir deniyor

iyiyim Zeynep ablacım sağol,sen de iyisindir inşallah a.s.

az önce zil çaldı,annem baktı misafir gelmiiişşş..1-2 saat olmayabilirim :S

elhamdulillah canım
bende çıkıyorum şimdi günüm var demiştim ya inşallah salata filan yapmıştır arkadaşım öğle yemeğimi yemeden gidiyorum hiç değilse salata yerim ayuıp olmasın diye

Ya kızlar resmimi degiştiremiyorum ya offfffff

oldu oldu çok hoşgörünüyorsun

haidn ben kaçtım kızlar akşam görüşürüüüz

tşk ederim canım

ya kızlar bılıyorum cok abarttım ben bu mazeret ısını ama, babaneme ınternet baglatma asamasındayım..
evde ınternet olmayınca da benım durum ımkansızlasıyor..
bı de gecen hafta persembe gunu tlf numu caldırdım!
tum numaralar falan kus olup uctu resmen..
hemen tlf umun ıp numarasından ıptal ettırdım, calanlar kullanamasın barı dıyee!
sonra yedek sım kart cıkarttım ama, malesef butun numaralar sım kartıma deıl tlf hafızama kayıtlıymıs..
dolayısıyla kac gundur sudan cıkmıs balık mısalıyım

benım durumuma gelınce, gerı donmek uzere ıkı hafta ızın ıstıyorum sızlerden..
hem o zamana kadar ınternetımı baglatmıs olurum, hem de bıraz toparlanmıs..
mumkun mudur zeynepcım?
bu arada eger sızlerı zor durumda bırakıyorsam
(kı farkındayım bırakıyorum) acımayın sakın bana, dıskalıfıye falan prosedur neyse uygulayın wallaa!

kızlar yarım paket çıbık krakerle 1 bardak ayran içtim daha doğrusu hala içiyorum kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…