Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ayyy ben hergün tartılıyom
yemekten önce sonra giyinik soyunuk ooooo
bi kere bu hafta hiç tartılmıyım dediydim
en çokda o hafta tartıldımkaydirigubbakcemile2

kızlar az önce akşam yemeğimi yedim. ıspanak yiyecektim ama buzdolabından bi çıkardım, berbat haldeler, yapamadım. ayran içtim, 2 kaşık pilav yedim, çok ama çok ufak bir parça tavuk yedim(tavukla aram pek yoktur). o kadar. görüşürüz.

merhaba kızlar ,dilerim güzel bir gün geçirmişsinizdirkaydirigubbakcemile5
zeynepciğim ,Billur yazamadığı için çok mahçup. anneciğim ben yazamıyorum takımda boşuna yer kaplamayayım dedi. bu ara ortak sınavlar, 19 mayıs çalışmaları , evdeki yürüyüşler inan ben bile evin içinde göremiyorum. Size karşıda oldukça mahçup. bir süre ara vermek istiyor. bu hafta kilo vermesi duruncada çok üzüldü. bakalım bu haftaki kontrollerde diyetisyenimiz neler söyleyecek. bu hafta Billuru listeden çıkaralım canım. herşey için teşşekür ederiz. ama ben sizinle olmaya devam edeceğim. :lepi:

Son düzenleme:
kızlar merhaba, bugün deneme haftam, sizlerle beraber 8 kilo vermek istiyorum. bana yardımcı ve destek olacağınızı umuyorum. sabah geç kalktım çünkü kocişin horlamasından uyuyamadım:KK43: sadece yarım domates, bir dilim peynir, çeyrek simit ve dört zeytin yedim. şimdide yemek sonrası aktive plus bitki çayı içiyorum. misafirim vardı. ara öğün yapamadım. akşama altı buçukta eşim gelecek, ıspanak yemeği yapıcam yoğurtla onu yerim, gece de meyve yerim. akşamki ıspanağımı normal yemek şeklinde yapıcam sadece onu yerim yoğurtla, sizce nasıl olur acaba? aslında sabahları sporda yapıyorum, yengem ve kuzenimle ama bu sabah geç kalktığım için yapamadım.

hoş geldin canım..inş kısa zamanda istediğin kiloya inersinde bizim gibi buranın emektarları olmazsın...

günaydınlaaaaaar
takımcım kusuruma bakmadınınız dimi dün kopşuşturmaktan öldüm akşama bile yorgunluktan giremedim
nasılsınız
çubuuk benimde kotum üzerimden şöyle bi çektim çıktı hatta 1 ay önce taşınan bi komşum var dün bu ay çok kilo verdi,n dedi ama tartıda tık yok doğru dürüst valla inşalllah sende öyle olmaz
aysim canım tekrar hoş geldin aramıza sana kendimi tanıtmadım sanırsam
ben zeynep 29 yaşında (30 da sayılabilir:çok üzgünüm:) 2 çocuk annesiyim

inşallah sağlıkla kurtulacaz kilolardan

merhaba kızlar ,dilerim güzel bir gün geçirmişsinizdirkaydirigubbakcemile5
zeynepciğim ,Billur yazamadığı için çok mahçup. anneciğim ben yazamıyorum takımda boşuna yer kaplamayayım dedi. bu ara ortak sınavlar, 19 mayıs çalışmaları , evdeki yürüyüşler inan ben bile evin içinde göremiyorum. Size karşıda oldukça mahçup. bir süre ara vermek istiyor. bu hafta kilo vermesi duruncada çok üzüldü. bakalım bu haftaki kontrollerde diyetisyenimiz neler söyleyecek. bu hafta Billuru listeden çıkaralım canım. herşey için teşşekür ederiz. ama ben sizinle olmaya devam edeceğim. :lepi:

nasıl isterseniniz ablacım
ama öyle haman bozmasın moralini
aslında vakti olsa gelebilse bizim halimizi görünce moral bulurdu
ama lise öğrencileri hep çok meşguller yazık ki
bizim için öp sen onu ablacım
ben geri dönmek üzre ayrıldı derim müsait olunca gelir inşallah

ayyy ben hergün tartılıyom
yemekten önce sonra giyinik soyunuk ooooo
bi kere bu hafta hiç tartılmıyım dediydim
en çokda o hafta tartıldımkaydirigubbakcemile2

bende öyleydim ilk zamanlar ama şimdi bildirim zorunlu olmasa hiç tartılmıycam hatta diyetisyenim bile bazen hiç söylemesin diyorum
oda sana kilonnu söylemek istemiyorum çok moralini bozuyosun ve moralin bozuluuğu hafta daha az veriyosun diyor

bana 2 saat müsade kıslar sabah sporumu bi halledeyim hemmen geliyoruuum

kızlar bide bu gün çok desteğiniz lazım bana
benim 2 gün yaptığım düşük kalori diyeti varya 3 gün yapacam bu hafta bu gün başladım ama dünden beri müthiş iştahım açık
sürekli bişeyler atıştırasım geliyopr ve bu diyeti atıştırmalar bozuyor birebir uygulamak lazım
bana sürekli destek verin tamam mı
bu gün hep burdayım sırf motivasyon için

günaydın kızlar

dün akşam 1 kase mercimek çorbası içtim yanında salatalık ve domates yedim
sonra 1 avuç kabak çekirdeği yedim bağırsakları çalıştırıyormuş diye

bu sabahta 2 dilim uno light ekmeğe pınar beyaz sürdüm,salatalık domates ve 4 zeytin yedim
ha birde 2 tatlı kaşığı nutella yedim :eek:

ya bu uno lightın paketinide küçülttüler
dilimleride incelttiler
normalde 1 dilimi bile yetiyordu
şimdi 2 dilim yetmez oldu kafamçokkarıştı

bana 2 saat müsade kıslar sabah sporumu bi halledeyim hemmen geliyoruuum

kızlar bide bu gün çok desteğiniz lazım bana
benim 2 gün yaptığım düşük kalori diyeti varya 3 gün yapacam bu hafta bu gün başladım ama dünden beri müthiş iştahım açık
sürekli bişeyler atıştırasım geliyopr ve bu diyeti atıştırmalar bozuyor birebir uygulamak lazım
bana sürekli destek verin tamam mı
bu gün hep burdayım sırf motivasyon için

tamam zeynep abla merak etme
neler yiceksin bugün listeni yazsana
bende senin gibi besleneyim bugün hem sana arkadaş olurum

sabah 2 kk peynir bir yumurta 1 uno layt ekmek
ara 1 elma
öple 3 kk köfte kadar et gurubu (ben tavuk yiycam)
ara 1 elma
akşam 6 kaşık yağsız sebze yemeği 1 kase yoğurt salata
sonrasında 1 bardak süt

sabah 2 kk peynir bir yumurta 1 uno layt ekmek
ara 1 elma
öple 3 kk köfte kadar et gurubu (ben tavuk yiycam)
ara 1 elma
akşam 6 kaşık yağsız sebze yemeği 1 kase yoğurt salata
sonrasında 1 bardak süt

hımm güzelmişş
kahvaltımız aynı sayılır ben yumurta yemedim ama fazladan 1 uno light yedim
öğlen sen tavuk yicen ben 1 kase mercimek çorbası içecem,mercimekte ete eşdeğer :jeyyar:
akşamada bakarız
aralarda yemek için elmamda var cokacimcook

günaydın kızlar
sabah
yarım simit ayran
bugün akşam akupunktur kontrolüm var
bu hafta biraz diyeti bozdum bakalım kiloveremedim herhalde
akşam yazarım sonucu

özelli,ği protein ağırlıklı beslenme ve protein kilo direncini kırıyomuş bide vücudu kilo vermeye alıştırıyomuş
karbonhidrat su tutumuna sebep olurken bu suyu attırıyormuş filan işte neysem ben kaçıym canım kızımın çizgi filmi başladı o seyrederken yürüyüşümü yapayım yoksa kaynıycak

X