Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ayyy zeynep abla ne kadar sevindim yaaa
ne mutlu sana bak kırdın direnci
bide şu ödemi attınmı süper olucak delikafadulden
tutmayın zeynep ablayı kaydirigubbakcemile5

he valla tutmayın beniiii haziran 15 te bitecek bu iş iiiiinşallah
çubukcum soğan suyu ödemi attırdımı sende
bende yapayım diyorum ama çok alerjiğim ben bir şeyi sürekli tüketince hemen alerji yapıyor
bide tadı nasıl ki acaba kokar içemem geliyor
ya bu sabah öyle şişmişim ki yine göz kapaklarım bşle şişmiş zor açıyodum
tabi bide bu şişmenin sebebinide bulmak lazım

Günaydın nasılsınız akşam kursum vardı hoca çok yordu1 saat spor yaptım her yerim agrıyo menümü yazayım 4 kaşık yogurtlu mantı arada olarakta 1 portakal 1 avuç yeşil erik yedim
kahvaltı simit ve çay

valla kaptan normalde her gün giriyorum foruma, ama tabiki arada girmediğim günlerde olur. ama cuma günleri asla aksatmam allahın izniyle tabii. fazla kilon yok diyorsun ama 8 kilo daha vermem gerekiyor. göbek aldı başını gidiyor. her sabah 150 mekik çekiyorum ama mekik aletinin yardımıyla:) yarım saat yürüyorum, tabiki yürüyüş bandında:) olsun ama bu da bişey dimi:) rejmde yapıyorum. evliyim yeni evlendim birazda ondan kilo aldım. temmuzda kaynanamlar gelecek onlar gelmeden forma girmem lazım:) 161 boyum var, 28 yaşındayım. ama ben cuma günleri bildirimleri nasıl yapıcam anlatabilir misin bana. buraya mesaj şeklinde mi yazıcam. ben takımlar hakkında yazıyı okudum iyice kafam karıştı.

tamam buyrun takımımıza o zaman ama hemen nher gün paylaşım yapmak yapamadığınızda geçerli mazeretinizi ne kadar süre olamıycanızı belirtmeniz gerekiyor
bu doğrultuda deneme süresine alalım sizi önümüzdeki hafta deneme süreniz sonraki hafta bildiriminizi alırız
deneme süüresini geçinde sonra bildirimi nasıl yapacağınızı anlatırım

Günaydın nasılsınız akşam kursum vardı hoca çok yordu1 saat spor yaptım her yerim agrıyo menümü yazayım 4 kaşık yogurtlu mantı arada olarakta 1 portakal 1 avuç yeşil erik yedim
kahvaltı simit ve çay

erik çıktımıııı bende istiyoooooom hemen birazdan manava gidip bakacam canım çekti valla
hiç dayanamam eriğe
şöyle ekşi ekşi kütür kütür oooooh
ağzımın suları aktı valla

ay kızlaaar durmuş pc başında oturuyorum
biiiir sürü işim var ve saat 12 de komşuma söz verdim pikniğe gidecez diye evimize çok yakın bir spor ve piknik alanı var oraya gidecez
bide daha hazırlıkda yapacam
tabi piknik menümüz haşlanmış patates ve salata hazırklık dediğim o
ama ortalığı bi düzeltiym
bu gün bana müsade kızlar

öpüldünüüüüüüüz

erik çıktımıııı bende istiyoooooom hemen birazdan manava gidip bakacam canım çekti valla
hiç dayanamam eriğe

canım ben her kış tuttururum aşerir gibi canım erik ister eşim sag olsun arayıp bulsun daha her yerde yok ama o bulmuş ben eriği çaglayı çok severim

he valla tutmayın beniiii haziran 15 te bitecek bu iş iiiiinşallah
çubukcum soğan suyu ödemi attırdımı sende
bende yapayım diyorum ama çok alerjiğim ben bir şeyi sürekli tüketince hemen alerji yapıyor
bide tadı nasıl ki acaba kokar içemem geliyor
ya bu sabah öyle şişmişim ki yine göz kapaklarım bşle şişmiş zor açıyodum
tabi bide bu şişmenin sebebinide bulmak lazım

zeynep abla benim ödemimi birazda olsun attı sanki yaa
birde bağırsaklarımı çok çalıştırdı oyüzden çok mutluyum
çünkü kullandığım ilaç aşırı kabız yapıyor söylemesi ayıp
4-5 gün wc ye çıkmadığım oldu
ama soğan suyuna başladım başlayalı harika hissediyorum kendimi
içerkende hiçbir zorluğu yok zeynep abla
yudum yudum içersen işkence oluyor ama bir dikişte içiyorum ben
1 orta boy soğanı 5-6 ya bölüp 2 bardak suyun içinde 5-6 dk kaynatıyorum
sonra ılınınca bardağa alıyorum ve bir dikişte içiyorum
arkasındanda ağzımda soğan tadı kalmasın diye ya peynir atıtorum ağzıma,ya kuru kayısı yada naneli sakız çiğniyorum
günde 2 kez içiyorum böyle

hiç dayanamam eriğe

ayy burdada çıkmış ama ufacık şekli mekli kayık erikler
ve kilosu 100 tl
1 avuç eriğe 8 tl yazmışlar
şeklide bişeye benzemiyo
zeytin büyüklüğündeler

canım ben her kış tuttururum aşerir gibi canım erik ister eşim sag olsun arayıp bulsun daha her yerde yok ama o bulmuş ben eriği çaglayı çok severim

aynen bende bayılırım eriğe
eşim ha bire erik taşır bana
öğrenciykende okula beni almaya elinde 1 kilo erikle gelirdi
bi yere giderdik çantamdan 1 kil eriği çıkarıp yiyiverirdim :roflol:
o yemek yerdi ben erik :roflol:
şöyle yeşil papaz eriği iri ve sulu ohh cokacimcoook

kızlar diyetisyen kontrolünden geldim şimdi
çok şaşırdım
sadece 500 gram vermiş görünüyorum ama yağ ölçümünde 1.5 kilo yağ vermiş çıktım ve ödem oluşmuş su toplamışım
onun için az vermişim
ödem atmam gerekiyormuş bu hafta
sabahları bolca maydanoz filan ye salatayı artır ve ılık limonlu su
bide her öğünden sonra limonlu yeşil çay iç dedi
kilo vermen oldukça hızlanacak bu şekilde direnç kırıldı gibi dedi

ay çok sevindim yaaaa hihoyyyt
bu gazzla ben yürümeye gidiyorum 2 saat yürürüm artıkın

süper bi haber buuuu:lepi:çoook sevindim Zeynep ablacım gözünaydıııınnnn:teytey:

günaydın kızlar

dün akşam işten çıkınca eşimle yürüdük
ona demiştim iş çıkışı gel yürüyüş yapalım diye
yürüyüş yapmak için trafiğin çok olmadığı taraflara gittik hızlı tempo tam 1,5 saat yürüdük
eve geldiğimde bacaklarım kopmuştu
saat 8,30 olmuştu o yüzden o saatte yemek yemek istemedim
bide yürüyüşe çıkmadan önce koca bir bardak ayran içmiştim o da tıkadı beni
eve gelincede 500 ml su içtim iyice şiştim
sonra oturdum eşim çerezlerini yerken bende koca bir kase çilek yedim cokacimcoook
sonrada yemekteyizi seyrederken uyuyup kalmışım
soğan suyumuda içemedim,bugün öğlende yemeğe çıkamayacağım için öğlende içemiycem
akşama büyük bir bardak içerim artık hihoyyyt

çubuğum çok ii ilerliyosun maşallah sana bitanemmmŞeniz:nazar:

zeynep abla benim ödemimi birazda olsun attı sanki yaa
birde bağırsaklarımı çok çalıştırdı oyüzden çok mutluyum
çünkü kullandığım ilaç aşırı kabız yapıyor söylemesi ayıp
4-5 gün wc ye çıkmadığım oldu
ama soğan suyuna başladım başlayalı harika hissediyorum kendimi
içerkende hiçbir zorluğu yok zeynep abla
yudum yudum içersen işkence oluyor ama bir dikişte içiyorum ben
1 orta boy soğanı 5-6 ya bölüp 2 bardak suyun içinde 5-6 dk kaynatıyorum
sonra ılınınca bardağa alıyorum ve bir dikişte içiyorum
arkasındanda ağzımda soğan tadı kalmasın diye ya peynir atıtorum ağzıma,ya kuru kayısı yada naneli sakız çiğniyorum
günde 2 kez içiyorum böyle

2 gün bende içmiştim,tadı pek kötü değil,kokusuda olmuyo içtikten sonra...ama ben yapmayı unutuyorum maleseffflaelaelaelaelaeyemek yedikten sonra aklıma geliyo:bbo:

mrblaaarrr a.s.
sabah uyanınca elma sirkeli suyumu içtim..kahvaltım 2 dilim kepekli ekmek,1 t.k krem peynir,1 dilimde normal yağlı peynir...peynir krizim tuttu :))
yürüyüşümü egzersizlerimi yaptımmm,içim rahat..havada güzeeelll..balkona oturup yeşilçayımı yudumlucaaammm:kahve: varmı isteyeeenn:içelim:

burdayım canım araştırma yapıyordum şu biber hapı var ya kimse şikayetçi olmamış herkes güzel kilo verdiriyo diyor bilgin var mı

biber hapı mı?
o da ne ilk defa duydum
ama ben hap map kullanmaya karşıyım
hayatımda ilk kez çok heves edip bir kutu lahana kapsulü kullandım 1 gr bile verdirmedi
gitti 55 tl çöpe
bende bundan sonra asla kullamıycam

tamam buyrun takımımıza o zaman ama hemen nher gün paylaşım yapmak yapamadığınızda geçerli mazeretinizi ne kadar süre olamıycanızı belirtmeniz gerekiyor
bu doğrultuda deneme süresine alalım sizi önümüzdeki hafta deneme süreniz sonraki hafta bildiriminizi alırız
deneme süüresini geçinde sonra bildirimi nasıl yapacağınızı anlatırım

tamam pazartesi başlıyorum denemeye o zaman

Mrb arkadaŞlar nasılsınız neler yapıyosunuz
bılıyosunuz mezun oldum
Öncelıkle benı takımların takımı 9.takımla tanıŞmamı saĞlayan lacey (nılgÜn ablama) teŞekkÜr ederım ona Çok Şey borÇluyum saĞol ablacıĞım
daha sonra bana destek olan tÜm takım arkadaŞlarım sızlerı Çok sevdım ve sızlerın sayesınde kendıne gÜvenen kendınden emın gÜzel bı bayan oluverdım ınsanların hayretle baktıĞı bırıyım artık herŞey ıÇın Çok teŞekkÜr ederım hoŞÇakalın demıyorum ÇÜnkÜ gıtmıyorum hep burda olacaĞım sadece takımımızı yenı ınsanlarda tanısın ıstedım gÖrÜŞmek Üzere ıyıkı varsınız

Mrb arkadaŞlar nasılsınız neler yapıyosunuz
bİlİyosunuz mezun oldum
Öncelİkle benİ takımların takımı 9.takımla tanıŞmamı saĞlayan lacey (nİlgÜn ablama) teŞekkÜr ederİm ona Çok Şey borÇluyum saĞol ablacıĞım
daha sonra bana destek olan tÜm takım arkadaŞlarım sİzlerİ Çok sevdİm ve sİzlerİn sayesİnde kendİne gÜvenen kendİnden emİn gÜzel bİ bayan oluverdİm İnsanların hayretle baktıĞı bİrİyİm artık herŞey İÇİn Çok teŞekkÜr ederİm hoŞÇakalın demİyorum ÇÜnkÜ gİtmİyorum hep burda olacaĞım sadece takımımızı yenİ İnsanlarda tanısın İstedİm gÖrÜŞmek Üzere İyİkİ varsınız

Esracığım ,yazdıklarını okuyunca çok mutlu oldum Şeniz dilerim hatyatındaki bütün olumsuzluklarıda böyle kolayca uzaklaştırırsın hayatından . Buradan kopmak gerçekten çok zor. paylaşımlara devam:lepi: sağlıcakla kal

merhaba arkadaşlar bugün burası çok tenha görünüyor. kaydirigubbakcemile3 hava o kadar güzelki insanın canı hiç evde durmak istemiyor. kutlarım arkadaşlar bir mezun daha verdiniz. darısı sizlerin başına:içelim:

eveeeettt bugün yedikleriiimmm...
sabah:2 dilim kepekli ekmek ve peynir çeşitleri :)
öğlen:1 kase patates salatası
akşam:4 yk ketçaplı makarna :)

benimde bugün misafirim vardı 7 gibi gittiler
baya yoruldum
bugün birsürü şey hazırladım hepside bol kalorili
abartmadan biraz yedim maalesef

X