Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

arkadaşlar ben bugün çoookk mutluyum....kızım manisanın bir ilçesinde memurdu, tayin olalı birbuçuk yıl oluyor...merkeze tayin istiyordu şükür dün manisaya ataması oldu...10- 15 güne kadar inş. Manisaya gelmiş olacak...o orada yalnız, ben burada yalnız oğlumda izmirde...çok zor oluyordu...şükür hiç değilse kızımla bir arada olabileceğim...

ablacım gözün aydın çok sevindim sen bu moralle kilo felan bırakmazsın

çok sevindim ablacım
seni anlayabiliyorum
benimde kızkardeşim istanbulda yannlız annem çok üzülüyor bu duruma

hayırı osun

9. TAKIM 99. ETAP

topkek ((66,5) / (66,0) / (0,5) / (0,75%)
alleysen (68,5) / (68.0)/(0.5)/(0.73%)
fatmasel (82,0) / (81,6) / (0,4) / (0,49%)
jnaz / geri dönmek üzere ayrıldı (58.9)
serap_21 ( 74,6) / (73,6) / (1,0) / (1,34%)
selcencik (59,5) / (59,0) / (0,5) / (0,84%)
zeynepcan21 (105,8) /
billur (79,0) / (79,0 ) (0,0) /(0,0)
esra_kar (64.5) / (63,7) / (0,8) / (1,24%) (9. takım mezuna doymuyor buyurun bir tane daha)
gnydn64 (80,6) (yeni üye)

9. TAKIM TOPLAM KİLO (681)

günaydın canım takımımma.s.
yarım kg daha vermişim,çok mutluyuummm...
çubuğum senide çok merak ediyorum,soğan suyunu falan hiç aksatmadan içtin..sonuç mükemmel olur inşallah senin için.

Fatma ablacım gözünüzaydın olsuuuunnn ,çoook sevindim çoook a.s.

çubuğum senide çok merak ediyorum,soğan suyunu falan hiç aksatmadan içtin..sonuç mükemmel olur inşallah senin için.

tebrikler leylacım bende aynı yarım kiloya daha veda ettim bu hafta
bu gün dr kontrolüm var yine şaşıracak kadın
sana verdiğim diyetle insanlar 2 kilo veriyolar diyor:1shok:

inşallah canım inşallah
bende çok merak ediyorum sonucu
çok azimliyim bakalım

iyi pazarlar takımcımm
umarım geçen hafta 2. oldunuz, bu hafta 1. olursunuz :enbuyukkk:

zor bu hafta hacercim 4. takım 4 mezun veriyor bu hafta bayada iyi vermişler
bireysel filan silip süpürecekler gibi

kızlar katılmak isteyenler topiğine mesaj yazdım gelenler haberiniz ola
bu arada yeni üyemiz hala bildirim yapmadı biraz daha bekliycem hala gelmezse listeden çıkaracam
zeynepcan hala bekleniyor

tebrikler leylacım bende aynı yarım kiloya daha veda ettim bu hafta
bu gün dr kontrolüm var yine şaşıracak kadın
sana verdiğim diyetle insanlar 2 kilo veriyolar diyor:1shok:

ben de aynıyım ablaaa..hergün yürüyorum egzersizlerimi yapıyorum,yediğime dikkat ediyom ama yarım kg gitmesine seviniyom yaniiiiÇok üzgünüm çoook

inşallah canım inşallah
bende çok merak ediyorum sonucu
çok azimliyim bakalım

2-3 kg vermiş olursun gibime geliyo ama genede 1 kg falan gitmiş olursa moralini bozmaaa bak ben bile ne kadar uğraştığım halde yavaş yavaş gidiyo...alırken jet hızıyla ama verirken...Çok üzgünüm çoook

ben de aynıyım ablaaa..hergün yürüyorum egzersizlerimi yapıyorum,yediğime dikkat ediyom ama yarım kg gitmesine seviniyom yaniiiiÇok üzgünüm çoook

2-3 kg vermiş olursun gibime geliyo ama genede 1 kg falan gitmiş olursa moralini bozmaaa bak ben bile ne kadar uğraştığım halde yavaş yavaş gidiyo...alırken jet hızıyla ama verirken...Çok üzgünüm çoook

spor yapınca aslında kilo da çok kayıp olmuyor malasef ama vücut sıkılaşıyor kaslanıyor

aynen leylacım sinir oluyorum valla
komşumda benle aynı dr geliyor o daha yüksek kalorili diyetle spor bile yapmadan yata yata haftada en az bir kilo veriyor
bide uymuyor listeye atıştırmaları filan da var
oda bana şaşrıyor
nasıl hala azıcık gidiyor diye
eşim desen zaten en az verdiğinde 1.5 verdi
ben delirecem
neyse haziran 15 e kadar süre verdim kendime ne kadar olursa artık
kendimi bu kadar sıkmanında bi anamı yokçünkü yeme düzenim iyice değişti artık doğru besleniyorum
sigarayı bile bıraktım
haziran 15 e kadar işte oldu oldu olmadı böylede mutluyum diycem artık

ya inşallah 2-3 kg veririm leyloşum yaa
varya yeniden doğmuş gibi hissedicem kendimi
kendime birazda olsun güvenim gelicek vallahi
ama bu kararlılıkla sürdürmek istiyorum inşallah

spor yapınca aslında kilo da çok kayıp olmuyor malasef ama vücut sıkılaşıyor kaslanıyor

yok yaa benim popom olduğu yerde duruyo,kaslanma falan yokÇok üzgünüm çoook
karnım sıkılaştı amaa:jeyyar:

aynen leylacım sinir oluyorum valla
komşumda benle aynı dr geliyor o daha yüksek kalorili diyetle spor bile yapmadan yata yata haftada en az bir kilo veriyor
bide uymuyor listeye atıştırmaları filan da var
oda bana şaşrıyor
nasıl hala azıcık gidiyor diye
eşim desen zaten en az verdiğinde 1.5 verdi
ben delirecem
neyse haziran 15 e kadar süre verdim kendime ne kadar olursa artık
kendimi bu kadar sıkmanında bi anamı yokçünkü yeme düzenim iyice değişti artık doğru besleniyorum
sigarayı bile bıraktım
haziran 15 e kadar işte oldu oldu olmadı böylede mutluyum diycem artık

napalım en azından burada yalnız olmadığımızı biliyoz yani kendimiz gibi birilerinin olduğunu...yoksa kafaya takar,nasıl olsa veremiyom derdik...bi de yavaş yavaş verince daha kalıcı olur diyolar ama ben de hiç kalıcı olmuyor..bi öğün fazladan kaçırayım verdiğim yarım kilo 1 kilo olarak bana geri dönüyor:kızgın:

yok yaa benim popom olduğu yerde duruyo,kaslanma falan yokÇok üzgünüm çoook
karnım sıkılaştı amaa:jeyyar:

napalım en azından burada yalnız olmadığımızı biliyoz yani kendimiz gibi birilerinin olduğunu...yoksa kafaya takar,nasıl olsa veremiyom derdik...bi de yavaş yavaş verince daha kalıcı olur diyolar ama ben de hiç kalıcı olmuyor..bi öğün fazladan kaçırayım verdiğim yarım kilo 1 kilo olarak bana geri dönüyor:kızgın:

benim karnımda hala toparlanmadı o kadar mekik çekiyorum bide basen desen sıkılaştı ama hala kocaman
annem hep diyodu ikinci çocuktan sonra zor toparlanıyor diye aynen dediği gibi valla
balon bir şişti indi az fireylede nolsa normale döndüü ama 2 . şişince buruş buruş kaldı:çok üzgünüm:

benim karnımda hala toparlanmadı o kadar mekik çekiyorum bide basen desen sıkılaştı ama hala kocaman
annem hep diyodu ikinci çocuktan sonra zor toparlanıyor diye aynen dediği gibi valla
balon bir şişti indi az fireylede nolsa normale döndüü ama 2 . şişince buruş buruş kaldı:çok üzgünüm:

Zeynep abla bizim bi komşu var burda,3 tane çocuğu var,kendisini görsen genç kız sanarsınbenneyaptımkiben 1 çocukta şiştim kaldım yaaa:çok üzgünüm:

Zeynep abla bizim bi komşu var burda,3 tane çocuğu var,kendisini görsen genç kız sanarsınbenneyaptımkiben 1 çocukta şiştim kaldım yaaa:çok üzgünüm:

benim arkadaşlarımda hep aynılar valla
aralarında bir bemn böyleyim belki o yüzden buı kadar takıyorum
hele bi tanesesi üst üste 2 tane doğurdu hiç öyle diyet spor filanda yapmadığı halde 168 boyunda ve 52 kilo
bide geçen gün aradı beni zeynep sen bilirsin çok kilo aldım bu ara nasıl bi diyet yapayım diye
kaç kilo oldun ki dedim
bizimki 55 kilo olmuş ona kilo diyor
zaten çöp gibiydin daha iyi olmuştur dedim bende

X