Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ayy canım benimde ağrıyor yaa
sabah ağrı kesici içtim ama bu seferde kesti
şimdide ağrıyor ama içmiycem

canım bişey sorcam soğan suyuna başlıycamda ben
sen nasıl içiyorsun
kabuklumu kaynatıyoruz kabuğunu soyupmu
sen memnunmusun faydasını gördünmü
ödem atıyormuş galiba baya

biraz anlatırmısın canım

ben 15 gün içtim 2 kilo verdirdi şişlik yaptı bıraktım sirke suyuna başladım soganın kabuklarını soyup 4 bölüyorsun 1,5 bardak su ekleyip kaynatıyorsun soganların rengi degişip suya çıkınca çay kıvamında biraz limon ekleyip aç karnına içiyorsun ciddi anlamda tok tutuyo inan sporlada müthiş bi etki yapıyo

agrı kesici içmek istemiyorum kesmesinden korkuyorum yarına bişeyim kalmaz akşama kursum var bugün pilates günüm kursdan geldiktn sonra da eşimi kandırabilirsem yürüyüşe gideriz bu arada sogan suyu kürü hamile kalamayanlara kadınsal hastalıkları olanlara iyi geliyo

ayy canım çok sağol valla
bende bu akşam başlıycam bakalım soğan suyuna
çok ödem atıyormuş
tam benlik yani

serap içmeyincede olmuyo be gülüm ya,
benim ahada bugün 3. gün vallah başım kopcak sanki duvardan duvara vurasım var
geçmiş olsun fıstık...

kızlar paylaşım olmayınca motivasyonlar düşüyo dikkat ettim 2 haftadır kimseler ugramıyo bişeyler yapalım artık

ahada şu son mesajda söleiğin oluyo serap takımda paylaşım yok sıkıldım artık kendim devam etcem ilk 20 kiloda olduğu gibi...

zeynep abla bilenler bilir
ben takıma 2-3 gün habersiz uğramayı çıkarıyordum valla
bence yine böyle bir uygulama gerekli
yinede sen bilirsin

ben burdayım serapcım hep
da diğer arkadaşları bi türlü göremiyoruz artıkın
gerçi bende affınıza sığınıyorum havalar ısındı kızım evde durmak istemiyor bide hemen evin önünde park var orda çocuk sesi duyunca ağlamaya başlıyor hadi diye
onu parka götürüyorum sürekli
artık günde kaç kez ben bile şaşırdım valla,
yaz böyle geçecek galiba
ama bi gözüm hep burda

zeynep abla bilenler bilir
ben takıma 2-3 gün habersiz uğramayı çıkarıyordum valla
bence yine böyle bir uygulama gerekli
yinede sen bilirsin

çubuşum bende bazen düşünmüyor değilim bunu ama kıyamıyorumda
napsak nasıl yaniden döndürsek bilemiyorum artık
ama şunu tekrar hatırlatmak istiyorum herkese
her gün menü bildirimi yapmak zorundasınız en azından
ha yani ben onuda yapamam
canım girmek istemiyor sıkıldım diyen arkadaşlar anlayışla karşılarız ama üzülürüz çünkü 9. takımın çok güzel bi ruhu vardı onu geri istiyoruz artık

hah serap aynen öle fıstık artık paylaşım yapcam kasıyım geçti benden sıkıldım gülüm,

takımdan değil sadece fıstılar takıların hepsinde ayrılcam :)...

canım sen paylaşımda bulunuyorsun sabah olmasa akşam yazıyorsun baksana kimse yorum yapmıyor çikolata yedim diyorum kimse kızmıyor asıl şimdi işi sıkı tutmak lazım zaman daraldı 1,5 aya kalmaz havuz keyfi başlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…