Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

herşey bildiğin gibi canım sıkıntıdan patlıyorum iş yok maaşları geç alıyoruz hava çok kötü :nazar:

sıkma canını hayatım bak yaz geliyor :) ya sorma serap kriz çok kötü hissettirmeye başladı.hiç bişiy alamaz oldum yarını düşünmekten Allah yardımcımız olsun

sıkma canını hayatım bak yaz geliyor :) ya sorma serap kriz çok kötü hissettirmeye başladı.hiç bişiy alamaz oldum yarını düşünmekten Allah yardımcımız olsun

hakkımızda hayırlısı canım ama benden sana bi tavsiye çok fazla çeyiz alma benim evimde dantel bulamazsın çalışan bayanın pek bunlar için vakti olmuyo

merhaba arkadaşlarrr
kurstan geldim ve bi ce diyip çıkacağım malesef işlerim var
sabah uyanır uyanmaz 50 mekiğimi çektim 50 de ip atladım
2 tane kayısı , 1 bardak ılık limonlu su ve 1 bardakta normal suyumu içtim
kahvaltı olarak da bir kase müsli yedim
arada 2 tane kayısı
öğlende bir dilim light ekmek biraz peynir ve 3 tanede tuzlu kurabiye yedim
şimdide yeşil çayımı içeceğim

ayy menümü yazmayı unutmuşum
dün akşam etli patates yapayım dedim
annem yapardı hep düdüklü tencerede
biftek patates soğan salça kekik defne yaprağı falan koyup ondan yapayım dedim
ama yağ koymayı unutmuşum aceleden :roflol:
light oldu gayette güzel oldu
ondan yedim bi tabak,2 kaşıkta pilav

bu sabahta 2 dilim uno ekmekle kahvaltı yaptım

ay ne güzel olur çubukcum yarın bende yapayım
yağ önemli değil zaten ben et koyduğum yemeklere artı yağ koymuyorum zaten etteki yağ kafi geliyor lezzetine

sabahtan sonra arada yarım ayva yedim sonra çıkmadan yarım kase yoğurt 2 diyet bisküvi yedimki orda çok acıkıp saldırmıym diye
gündede (tabi acıktım) 1 dilim ısspanaklı börek (oldukça yağsızdı allahtan) 4 tanede sarma yidim o kadar
artık akşam pilavımı yemeyerek karbonhidrat dengesini kurcam inşallah
akşam yemekte 2 buharda pişmiş köfte ve haşlanmış brokoli yiycam sonrasındada meyvem var yine

ıyı geceler kızlarrr...
ben daha ancak eve gırebıldım, arkadaslarımla bulusup catlayana kadar yemek yeme aksamımızdı bugun!:)
tabı arkadaslarım dedıgım kızların en beterı 55 kılo olunca, bu catlama sadece benım aleyhıme oluyo maleseff...

tum gun sadece engınar suyu ıctım (zayıflamak ıcın falan deıl, sadece karacıgere ıyı gelıyomus dıyee), aksam da yarım mılfoyle yapılmıs elmalı bı tatlı ve 5-6 tane yaprak sarması, yogurtlu semızotu, avuc ıcı kadar lavas yedım..
cok azıcık da gobek salata...
2-3 bardak kola ıctım ama, lıght dı dıye bahsetmıyorum bılee!:)

yatarken mekıklerımı cekmeyı unutmayacagım ısllh, ve burcu nun msj ını okudugum ıcın 100 kere de zıplamam gerekıyoo!:)

yarın ısllh daha cok yuruyup, daha az yıyerek bugunku abartmamı telafı edıcem.
su cuma ya kadar 5 kılo verebılsem benden mutlusu olmayacak yaa!:)

ıyı geceler kızlarrr...
ben daha ancak eve gırebıldım, arkadaslarımla bulusup catlayana kadar yemek yeme aksamımızdı bugun!:)
tabı arkadaslarım dedıgım kızların en beterı 55 kılo olunca, bu catlama sadece benım aleyhıme oluyo maleseff...

tum gun sadece engınar suyu ıctım (zayıflamak ıcın falan deıl, sadece karacıgere ıyı gelıyomus dıyee), aksam da yarım mılfoyle yapılmıs elmalı bı tatlı ve 5-6 tane yaprak sarması, yogurtlu semızotu, avuc ıcı kadar lavas yedım..
cok azıcık da gobek salata...
2-3 bardak kola ıctım ama, lıght dı dıye bahsetmıyorum bılee!:)

yatarken mekıklerımı cekmeyı unutmayacagım ısllh, ve burcu nun msj ını okudugum ıcın 100 kere de zıplamam gerekıyoo!:)

yarın ısllh daha cok yuruyup, daha az yıyerek bugunku abartmamı telafı edıcem.
su cuma ya kadar 5 kılo verebılsem benden mutlusu olmayacak yaa!:)

kız ne beş kilosu nasıl olacak bu iş
tabi inşallah verirsinde külkedisinin perisi lazım o işe gibime gelşdi vallakaydirigubbakcemile3

ii geceler kızlara.s.
yarın tıbbi sekreterlik kursumun sınavı vaaarr kafamçokkarıştı çok heyecanlıyım,bir sürü latince kelimeler,hastalık terimleri var...
bugün yediklerim;
tıbbi sekreterlik kursumuzun son günü olduğu için ufak bi parti düzenledik..kahvaltı yapmamıştım..3 tane kuru pasta,yarım bardakta kola içtim..
oradan çıkıp güne gittik =D oradada yarım otlu gözleme,çeyrekte katmer yedim =D akşam 1 bardak ayran..ilerleyen saatlerdede 1 kupa cappucino içtim...

Ayy yavrucuklarım çok tatlısınız yaaa :asigim:

Leyloşum seni hepimiz özlüyoruz.. Kurs-1, Kurs-2, Kurs-3 + ev işleri + Alperenimiz derken paylaşılamayan kadın oldun kuşuuummm Seniz

Bu arada mezun olmak çok kötü bişeymiş yaaa.. Boşluğa düştüm şimdi de iyi mi :roflol:

:1hug: yaa sormaaa..Alperen sabah uyanınca anneme diyokiii "anneanne bu daha gitmiyomu yaaa" :) çocuk beni görmemeye alıştı,o derece dışarılardayım yaniii..ama çok iyi oldu yaaa...

Anaaaam maşşallah pek güzel pek beğendim :asigim:

Üstteki küçük resimde Gülşen'i andırmışsın hafiften (Leyloşluk sırası bende bugün :roflol:)

Bu arada kahküllerin de süpermiş kuzum a.s.

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Çubuğum göz makyajına baktım,süper olmuş valla:lepi:sen bu işi iyi biliyon yerimseniben

Zeynepcanım bana verdiğin öneriyide Zeynep ablamın alıntısında gördümkaydirigubbakcemile3nasıl olduysa dün akşam görmemişim:eek:önerini uygulamayı düşünüyoruuummmyerimseniben

Günaydın şekerler nasılsınız akşam eve gittiğimde biraz spor yaptım 1 ayva yedim ve yarım bardak meyva suyu içtim akşam yemegi yemedim sabah ta sogan suyumu içtim 4 kayısı yedim ılık su içtim 2 dilim ekmek 5 zeytinlede kahvaltı yaptım şimdi yeşil çayımı içiyorum

günaydın kızlar
dün akşam eve git yemek yap derken saat oldu 8
ben yemek yemiycem demiştim ama işten çıktım yemek yaptım koşturdum yoruldum ve acıktım
2 kaşık pilavla 4-5 kaşık bezelye yedim yanındada yeşil salata
ama sonra eşim cips yiyordu patos critos
ay 1 tane daha 1 tane daha derken yarısını yedim benneyaptımki
toplamda 70 gr dı paket yani 35 gr falan yedim bugünde bi kalktım yüzüğümü elime takamıyorum o kadar şişmişim davul gibi senağlama
bu sabahta 1 bardak süt içtim sadece,canım başka bişey istemedi

:lepi::lepi::lepi:günaydınlarrrrr:lepi::lepi::lepi:
hemen sabah kahfaltımı yazayım;yarım simit,domates,lor peynir,salatalık bide 2 tane zeytin.evden hemen çıkmam lazım cancanlar öpüyorummm hepinizi

X