Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ben unutulduğumu biliyodum zatende bu kadarda değil yani:dilcikar:ben İzmirde değilim ya...unutulmuşum ben çoktaaaan unutulmuşum:çok üzgünüm:
kızlar beni de yakın inceltin ayol bıktım artık!bu yaza incecik girmek istiyoruuummmmkaydirigubbakcemile5
sabah kilomu bildirdikten sonra yürüyüşe çıktım,egzersizlerimi yaptım kahvaltımı yaptım..tam oturdum halamlar geldi..onlar Turgutluda oturuyorlar yani bize 1-1,5 saat uzaklıktalar..amcam kalp ameliyatı olmuştu onu ziyarete gelmişler..yemek hazırladım onları ağırladım derken anca yazıyorum..
kahvaltıda 1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynir,2 çatalda salamlı omlet yedim..öğlen yemeği yemedim ama az önce çayın yanında 1 tane milföy börek yedim..
bizim iyice gaza gelmemiz şart oldu,eski benden eser yok valla napsak bilmiyorum:sm_confused:bana yardımcı olun valla ben yolumu şaşırdım,bugün fazla bile çıktım tartıda ama size söylemeye utanıyomsenağlamasenağlama

ben unutulduğumu biliyodum zatende bu kadarda değil yani:dilcikar:ben İzmirde değilim ya...unutulmuşum ben çoktaaaan unutulmuşum:çok üzgünüm:
kızlar beni de yakın inceltin ayol bıktım artık!bu yaza incecik girmek istiyoruuummmmkaydirigubbakcemile5
sabah kilomu bildirdikten sonra yürüyüşe çıktım,egzersizlerimi yaptım kahvaltımı yaptım..tam oturdum halamlar geldi..onlar Turgutluda oturuyorlar yani bize 1-1,5 saat uzaklıktalar..amcam kalp ameliyatı olmuştu onu ziyarete gelmişler..yemek hazırladım onları ağırladım derken anca yazıyorum..
kahvaltıda 1 dilim kepekli ekmek,1 dilim peynir,2 çatalda salamlı omlet yedim..öğlen yemeği yemedim ama az önce çayın yanında 1 tane milföy börek yedim..
bizim iyice gaza gelmemiz şart oldu,eski benden eser yok valla napsak bilmiyorum:sm_confused:bana yardımcı olun valla ben yolumu şaşırdım,bugün fazla bile çıktım tartıda ama size söylemeye utanıyomsenağlamasenağlama

Leyloooş aşkolsun sen de benim triamsınnnn o nasıl laf, seni unutmak mümkün müüüüüü :1hug:
vereceğiz kilolarımızı kızlar, ne var bir süre duraksadıysak, hem kimse çok kilo almadı, sabitiz çok şükür eksilerde değiliz hemen bozmayalım moralleri kaydirigubbakcemile5

ben az önce 2 tane içli köfte yedim :eek:

Leyloooş aşkolsun sen de benim triamsınnnn o nasıl laf, seni unutmak mümkün müüüüüü :1hug:
vereceğiz kilolarımızı kızlar, ne var bir süre duraksadıysak, hem kimse çok kilo almadı, sabitiz çok şükür eksilerde değiliz hemen bozmayalım moralleri kaydirigubbakcemile5

ben az önce 2 tane içli köfte yedim :eek:

teşekkürler canım benim,sen de benim için öylesinŞeniz

oooh buluşum buluşun
çoruma geleniniz yok tabi
napiym bende yakında ankaraya gider nilgün ablamamla buluşur çatlatırım sizii:dilcikar:

menümü vereyim kıslar sabahı yazmıştım ara 2 bisküvi
öğle 5 kaşık sulu köfte 1 dilim ekmek ara yapmadım henüz akşamıda yemmedim canım hiç birşey istemiyor
aslında acıktımda ama ne yesem bilemiyorum
çocuklara makarna yapacam ondan yiyemem kendimiçin bi yemek yapasımda yok
bakalım bişeyler atıştırırım olmadı kellogs yerim artık

herkeslere ii ve hayırla hafta sonları...

sanada canım güzel bir hafta sonu olur inşallah şöyle az kalorili

ben yürümeye gidiyorumkızlar belki biraz kendime gelirim
yemekteyizi izlerken çok iyi oluyor yürüyüş onlar kavga ettikçe zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum ama bitirince çok acıkmış oluyorum bu seferde yinede yorgunluktan yiyemiyorum
atıştorma isteğine kesin çözüm

Valla ben de kaçırmışım muhabbeti :KK43: Beni de alsanıza aranızaaa :1hug:

Ay bi de haberim var sanaaa... Ben staj için İzmir'de bi firmaya başvurcam eğer annemler izin verirse.. Kabul da edilirsem görüşürüz di mi?? Hatta haftasonunda da Emir'i ziyarete gideriz beraber kaydirigubbakcemile3

aaaaaay çok sevindimmm umarım hayırlısıysa olur canımm kaydirigubbakcemile2
görüşürüz tabi, beraber diyet yemekler yeriz kaydirigubbakcemile3
emirciğimi de ziyarete gideriz kaydirigubbakcemile5

ayyy nasıl sevinirim burcu varyaaa :teytey:
inşallah olur kızzzz
gezeer tozarız beraber bodruma falan götürürüm siziiiii:dance:

fıstıklarım öğleye yakın kahvaltı yaptığım için ölen bişi yemedim
akşamada kurufasulye ve pilav yaptım
onlardan yicem birazcık yanındada salata

bu akşam bende kuru fasülye yedimm susuz 1 kepçe ve 2 kaşık bulgur pilvı ve 1 dilim ekmek yedim

kızlar öğlende kuaföre gittim o yüzden yemek yiyemedim

2-3 baharatlı çubuk,1 tanede galeta yedim sonrada 1 elmadan 2 ısırık aldım o kadar

çok hazımsızlık var midemde

iyi akşamlar a.s. akşam yemeğim 1 kase yayla çorbası,1 kepekli galeta...

günaydın canlarım nasılsınız bu akşam misafirim gelecek tam 3 aile izin alabilirsem gidip hazırlık yapacagım ne yapsam acaba çig köfte yapılacak onun yanınada 3 4 çeşit hazırlamam lazım neyse akşam yemegim yarım ekmek arası tavuk döner et yemedim agır olur diye sabah kahvaltımsa sirkeli ballı su yeşil çay ve iki dilim kepek ekmegi

Şu zayıflama ilaçlarıyla ilgili bir araştırma yapıyorum kafayı taktım ben bu haplara uyuz oluyorum ya haksız yere üstümüzden para kazanmalarına. biliyorum bu konuyla ilgili topikler var oraları düzenli olarak inceliyorum ancak benim için önemli olan azda olsa tanıdığım insanların tecrübeleri bilgileri çünkü inandığım insanlardan bir şeyler duymak istiyorum.
sizlerden istediğim şu şayet mümkünse
Hepinizede şimdiye kadar kullandığı piyasada olan ot çöp harici tablet şeklinde satılan reçeteli yada reçetesiz hapların isimleri .sizlere etkisi (olumlu yada olumsuz)
ve hapları kullanım süresindeki yeme durumunuz (diyet yapıp yapmadığınız)
ve geldiğiniz nokta sonuç ne oldu.
Hazırladığım soruları alıntı yapıp aynen cevaplarsanız (kullandığın her ürün için ayrı ayrı cevaplarsanız sevinirim)bana çok yardımcı olursunuz.Bu konuda ciddi bilgi toplamak benim için gerçekten önemli.

Bilgisini ve paylaşımını esirgemeyen arkadaşlara şimdiden çok tşk ediyorum

ZAYIFLAMA DESTEĞİ ÜRÜNLER

Metabolik rahatsızlığınız var mı(troid,diyabet gibi..).................
Hangi ürünü kullandınız:...................................
Ne kadar süre ile bu ürünü kullandınız:..........................
Kullanım süresince diyet yaptınız mı:...........................
Ürünün sizde olumlu etkileri neler oldu:............................
Ürünün sizde olumsuz etkileri neler oldu:...........................
Kullanım süresince kilo verdiniz mi:................................
Kilo verdiyseniz ne kadar sürede kaç kilo:............................
Süreç sonunda ürünü hangi kelime ile tanımlamak istersiniz:...........................

X