Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

merhaba arkadaşlar günlerdir nete giremiyorum dünde bildirim için girip çıkmak zorunda kaldım eşim başımda bekliyodu çünkü. laptopumu götürdü bakıma :) akşamda getirmedi malesef.
öğleden sonra çarşıya çıktığımda işyerine uğrayıp aldım bende.
bugün kahvaltıda bir kase müsli
öğlende bi tabak karnıbahar yedim
akşama ıspanaklı börek yapacağım sadece tadına bakmayı düşünüyorum .
bu arada stepper a da devam ediyorum ama sadece akşamları 20 dk yaptım bu hafta ve bulduğum her fırsatta da yürüdüm ama reglinin azizliğinden sanırım bi türlü kilo veremedim . hatta ilk gün tartıda 61 ide gördüm ama sonrasında şişliğim indi çok şükür.
bi geçmişi okuyayım dönerim yine :)

nayııııırrrrrr nolamaaazzzzzzz
ama bennn
ama bennnnnnnnn
nnnevliyim :roflol:

1276748zogbg6h08r.gif
kalbime gömerim o zamaaaan unutup da silerim o zamaaaan:a015:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Tünaydınlar herkese fıstıklar a.s.

Sabah kahvaltım yarım gözleme, arada da 1 elma 2 dilim de ayva yedim..

Stepperıma da sınavlar yüzünden ara vermiştim, ama bugün 700 adımla başladım. Akşama kadar 2000'e tamamlamayı planlıyorum..

Hacercim, unut sevme onu, bu aşkın sonu, ne yazık ki hicraaaan gözyaşı doooluuuu :roflol:

Leyloş kıııızzzz İzmirlere gelirim de senle ve müstakbel nişanlımla tanışmam mıııı :asigim:

Canlarım bugünkü raporumu şöyle toplu bi şekilde yazayım:

Sabah: yarım gözleme
Ara: 1 elma, 2 dilim ayva
Öğle: 1 kase çorba, 7 tane lahana sarması, yarım tabak kapuska
Ara: 1 küçük armut, 3 tane de çarliston biber..

Öğle yemeğini 4 gibi yedim, o yüzden akşam yemeği yok :) 1 saat sonra filan bi meyve daha yerim belki..

Sporum da dediğim gibi 2000 adım civarı oldu, 3 posta halinde yaptım..

Bugünlük benden bu kadar bacılar, öptüm her birinizi tek tek Şeniz

Tünaydınlar herkese fıstıklar a.s.

Sabah kahvaltım yarım gözleme, arada da 1 elma 2 dilim de ayva yedim..

Stepperıma da sınavlar yüzünden ara vermiştim, ama bugün 700 adımla başladım. Akşama kadar 2000'e tamamlamayı planlıyorum..

Hacercim, unut sevme onu, bu aşkın sonu, ne yazık ki hicraaaan gözyaşı doooluuuu :roflol:

Leyloş kıııızzzz İzmirlere gelirim de senle ve müstakbel nişanlımla tanışmam mıııı :asigim:

inşallah canım inşallah tanışırız Şeniz:asigim:
ben stepperla günde 20 dk çalışıyorum,bazen yürüyüş yapamazsam 40 dk ya kadar cıkıyor ama banamısın demiyo yaaaakafamçokkarıştıbacak kaslarım acayip acıyor hatta yaptıktan sonra bacaklarım titriyo ama aksine kiloda fazla çıkıyorum.spor bana yaramıyo galiba:bbo:

iyi akşamlar hepinize a.s. bugün giremedim çünkü eşim evdeydi ve havada güzel olduğu için birlikte yürüyüş yaptık..Alperen bisikletini sürdü,biz de elele yürüdük :asigim:

bugün yediklerim :
kahvaltım 1 dilim kepekli ekmek,2 dilim peynir..
öğlen yemeğim 1 kupa çabuk çorba ve 2 galeta..
ikindi 1 mandalin,1 ayva..
akşam 2 kepçe kurufasulye,yarım kase yoğurt,1 galeta..
az öncede form çayımı içtim..
bugün çok güzel geçti diyet konusunda,umarım hep böyle devam ederim :nazar:

iyi akşamlar arkadaşlar
bugün evde de yalnızım eşim geç gelecekmiş canım sürekli bişeyler yemek istiyo sıkıntıdan bende nete gireyim dedim.
yediklerime gelince öyle oturupta bişey yemedim ara ara bişeyler atıştırdım . bi parça börek yedim ıspanaklı, kahve içtim, az önce petibör bisküvi yedim 3 tane .
şimdide canım tuzlu bişey istiyo ama engel oluyorum kendime :KK43:

iyi akşamlar arkadaşlar
bugün evde de yalnızım eşim geç gelecekmiş canım sürekli bişeyler yemek istiyo sıkıntıdan bende nete gireyim dedim.
yediklerime gelince öyle oturupta bişey yemedim ara ara bişeyler atıştırdım . bi parça börek yedim ıspanaklı, kahve içtim, az önce petibör bisküvi yedim 3 tane .
şimdide canım tuzlu bişey istiyo ama engel oluyorum kendime :KK43:

canım bu gibi durumlar için kendine kepekli galeta al,ben öyle yapıyorumyerimsenibencanım istediğinde yiyiyorum..özellikle benim oğlum geç uyuduğu için geç vakit acıkmalarımda 1 tane galeta yemeye başladım..2 günüdür böyle yapıyorum..

canım bu gibi durumlar için kendine kepekli galeta al,ben öyle yapıyorumyerimsenibencanım istediğinde yiyiyorum..özellikle benim oğlum geç uyuduğu için geç vakit acıkmalarımda 1 tane galeta yemeye başladım..2 günüdür böyle yapıyorum..

hımm tamam güzelim galetayıda çok severim zaten .aslında aç değilim biliyomusun ve yiyincede rahatsız oluyorum ama sıkıntıdan böyle oldum sanırım :KK43:

hımm tamam güzelim galetayıda çok severim zaten .aslında aç değilim biliyomusun ve yiyincede rahatsız oluyorum ama sıkıntıdan böyle oldum sanırım :KK43:

evet aynen canım:KK43:hatta uyumamak için yiyiyorum desem yeridir:KK43: sıkıntıdan stresten kilo alanlardanım bende :KK43:

X