Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese hayırlı Cumalar :KK68:
Rabbim şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine gönlünüzden geçenlerin çok daha fazlasını nasip etsin....Aminnnnnnnn

Dün gece hiç doğru dürüst uyuyamadım hatta gece 3 gibi ancak uykuya dalmışım baş ağrısından o_O
Anam bu ergen gerileri ömrümüzden ömür alacak belli oldu :KK48:
Neyse canları sağ olsun diyeceğiz mecbur sonuçta evlat atsan atılmaz satsan satılmaz dememişler boşuna büyüklerimiz :KK66:

Hemen inceliyorum bende :KK66:

banucum o parfümü bende kullanıyorum burberry çok güzel yıllardır kullanırım al kız sende ne olacak zaten 1 yıl gidiyo şişesi büyük

Diyorum ya kendime gelince aman o parayla başka bir açık kapanır mantığı oluşuyor bende :KK67: Aslında şeytan diyor ne kocayı ne evladı tınla git ihtiyacın olan ne varsa al sonraki ay oturup peynir ekmekle geçirmek zorunda kalsınlarda ( ki benim herif borca girer yine peynir ekmekle idare edin demez :KK48: yine zararı bana olur yani :KK48: )
anlasınlar diyeceğim ama dediğim gibi yine ucu bana dokunur :KK48:
Bakalım okadar söyledim o parfümle ilgili birşeyler belki odunum akıl ederde bari yeni yıl hediyesi alır :KK48: almazsada sataşmaya bahanem olur :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Şaka bir yana ama işte şu huyuma tüküreyim cidden yapamıyorum, geçen çıktığımızda da kendime bir krem alayım dedim baktım baktım sonrada ay onun parasıyla çocukların şu ihtiyacını alırım diyip yine vazgeçtim o_O

Canım en iyisini yaparsın madem seni dinlemiyor o zaman babası uğraşsın..geçen gün ben de büyük oğluma aynı şeyi yaptım. Ödevi vardı iki gün söyledim uyardım yapmadı. Pazar akşamı oldu sinirlendim madem yapmıyorsun ödevlerinin hepsini sakladım. Git öğretmene açıklamanı kendin yap diye..Yapamadığından değil aşırı uyuşuk yapsam mııı yapmasammıı iki kelime yazıyor iki saat oynuyor..bir cümle yazıyor çizgi film izliyor derken sinirden tepemin tası attı...sonra babasına da bağırdım ben işi sıkı tutmaya çalışıyorum sen rahat davranıp yüz veriyorsun diye ne haliniz varsa görün dedim ve gittim yattım. Babası ödevlerin hepsini yaptırmış güzelce ilgilenmiş yatırmış..olan bize oluyor sinir harbi..

Valla bakalım sabah bana görünmeden okula ve işe kaçtılar :KK53: öğlen cadı nasıl davranacak merak ediyorum ama benim tavrım sırf anlaması için bir kaç gün devam edecek :KK66: dediğin gibi derslerinide tek yapsın birazda tavrımı çeksin ( onun her zaman yaptığı şey sonuçta ) nasıl bir hismiş anlasın :KK66:
Bizimkide öyle cuma okuldan gelir elli kere hatırlatırım kızım varsa dersini yap haftasonu rahat ol diye ama yok ille pazara bırakıp sonrada ay benim dersim var bir yere gitmeyelim, gidersekde erken kalkalım diye gittiğimizede pişman eder sonrada oturur geç saatte kadar ders yapar :KK67:
Eşim her haftasonu bir tek o konuda kızına söylenir ama bazende aman boşver bir kerede yapma canın sağ olsun der tabi ben hemen panter gibi araya atlarım sözünü geri alır :KK48:

Günaydın kızlar.
bu cuma listeye dahilmiyim bilmiyorum ama ben yinede bildirim yapayım dedim.
dün sabah pijamalarımla tartıldığımda 72.4 olan kilom bu sabah çıplak bir şekilde 72.9 çıktı.
Neden böyle oldu bilmiyorum.3 gündür hafif kabızlık sıkıntım var.Aslında bol bol da sebze tüketiyorum ve su içiyorum ama ...
Dün akşam 9 gibi sıcak nesquikli süt içtim 1 bardak.Ondan mı kaynaklandı acaba ??
Ooof bilmiyorum ya...Nasıl bir bünyem var anlamıyorum :KK43:((

Sanki beni anlattın ki ben gece nesquikde içmedim:KK43: ama bende 500 gr fazla çıkıyorum :KK67:
Aynı kabızlık sorunuda var bende o_Osanırım fazla stres yaptık bu hafta yine o_O

Eki Görüntüle 1333449 Gunaydin kizlar bugün kendimi hic iyi hissetmiyorum hemen kilo bildirimini yapayim
Askrhpozitif(78,9/78,9/0/%0) kilim sabit :KK43:
Hayırdır kuzum niye iyi hissetmiyorsun kendini :KK64:

bak canım evde aldım diyodun dikkat edince nasıl da verdin çabucak maşşallah sana kız ikinci hamileliğimde seni örnek alıcam.
cok sagol kuzum benım ıstanbulda 80 e yaklasmıstım baya snırım bozulmustu hatta ama en azından gecen haftakı kıloma donebılmısım eksı gorsem daha super olurdu ama bu bıle benım ıcın super sonucta bebekte devamlı kılo alıyor :))enson 420 gramdı bı hafta once sımdı 500 olmustur herhalde
ınsallah canm ya ole aman aman bısey yapmıyorum , saadece dengelı yemege ve suyu cok ıcmeye calısıyorum sporum yada onun dısında fazla bı hareketım yok ınsallah sende ıkıncı hamılelıgnde kılo verırsın

***8.Takım 391.ETAP***

Ceco34( 113,5/ / /% )
adayaren38 (70,8 /70,8/0/%0 ) kilosu sabit
moni( 101,5/ / /% )
benben (69,2/68,8 /0,4 /%0,58)
melekkız_( 64,8/64,4/0,4 /% 0,62)
sln71(57,8 / 57,3/ 0,5/%0,87 )

yst38(106,0 / / /% )

8. Takım Ortalaması %

Son düzenleme:
SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese hayırlı Cumalar :KK68:
Rabbim şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine gönlünüzden geçenlerin çok daha fazlasını nasip etsin....Aminnnnnnnn

Dün gece hiç doğru dürüst uyuyamadım hatta gece 3 gibi ancak uykuya dalmışım baş ağrısından o_O
Anam bu ergen gerileri ömrümüzden ömür alacak belli oldu :KK48:
Neyse canları sağ olsun diyeceğiz mecbur sonuçta evlat atsan atılmaz satsan satılmaz dememişler boşuna büyüklerimiz :KK66:

Hemen inceliyorum bende :KK66:

Diyorum ya kendime gelince aman o parayla başka bir açık kapanır mantığı oluşuyor bende :KK67: Aslında şeytan diyor ne kocayı ne evladı tınla git ihtiyacın olan ne varsa al sonraki ay oturup peynir ekmekle geçirmek zorunda kalsınlarda ( ki benim herif borca girer yine peynir ekmekle idare edin demez :KK48: yine zararı bana olur yani :KK48: )
anlasınlar diyeceğim ama dediğim gibi yine ucu bana dokunur :KK48:
Bakalım okadar söyledim o parfümle ilgili birşeyler belki odunum akıl ederde bari yeni yıl hediyesi alır :KK48: almazsada sataşmaya bahanem olur :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Şaka bir yana ama işte şu huyuma tüküreyim cidden yapamıyorum, geçen çıktığımızda da kendime bir krem alayım dedim baktım baktım sonrada ay onun parasıyla çocukların şu ihtiyacını alırım diyip yine vazgeçtim o_O

Valla bakalım sabah bana görünmeden okula ve işe kaçtılar :KK53: öğlen cadı nasıl davranacak merak ediyorum ama benim tavrım sırf anlaması için bir kaç gün devam edecek :KK66: dediğin gibi derslerinide tek yapsın birazda tavrımı çeksin ( onun her zaman yaptığı şey sonuçta ) nasıl bir hismiş anlasın :KK66:
Bizimkide öyle cuma okuldan gelir elli kere hatırlatırım kızım varsa dersini yap haftasonu rahat ol diye ama yok ille pazara bırakıp sonrada ay benim dersim var bir yere gitmeyelim, gidersekde erken kalkalım diye gittiğimizede pişman eder sonrada oturur geç saatte kadar ders yapar :KK67:
Eşim her haftasonu bir tek o konuda kızına söylenir ama bazende aman boşver bir kerede yapma canın sağ olsun der tabi ben hemen panter gibi araya atlarım sözünü geri alır :KK48:

Sanki beni anlattın ki ben gece nesquikde içmedim:KK43: ama bende 500 gr fazla çıkıyorum :KK67:
Aynı kabızlık sorunuda var bende o_Osanırım fazla stres yaptık bu hafta yine o_O

Hayırdır kuzum niye iyi hissetmiyorsun kendini :KK64:
kıyamma ben sana canm benım sana ben anne degılım suan belkı senı cok ıyı anlayamıyorum ama bende kardesıme gore sorunlu bı ergendım hatta o sıralar psıkologa falan bıle gıttım annemlerı cok ugrastırdım , o yuzden anne olarak anlayamasamda o durumları yasamıs bırı olarak kendı annemı ve aılemı ne kadar uzdugumu bıldıgım ıcın tahmın edebılıyorum . ne annemın nede babamın hakkını odeyemem, ınsallah gecıcek canm bunlar uzme kendını bu sadece bı surec emınım buyuk cadı bu surecı kolaylıkla atlatacaktır

vucudumda bıraz kırgınlık var canm bırzda moralmen kotu uyandım nedense

kıyamma ben sana canm benım sana ben anne degılım suan belkı senı cok ıyı anlayamıyorum ama bende kardesıme gore sorunlu bı ergendım hatta o sıralar psıkologa falan bıle gıttım annemlerı cok ugrastırdım , o yuzden anne olarak anlayamasamda o durumları yasamıs bırı olarak kendı annemı ve aılemı ne kadar uzdugumu bıldıgım ıcın tahmın edebılıyorum . ne annemın nede babamın hakkını odeyemem, ınsallah gecıcek canm bunlar uzme kendını bu sadece bı surec emınım buyuk cadı bu surecı kolaylıkla atlatacaktır

vucudumda bıraz kırgınlık var canm bırzda moralmen kotu uyandım nedense

İnşallah geçicek canım ama inan o süreç sanki hiç bitmeyecek gibi geliyor bana o_O
Biraz evvelde Annem aradı ne yaptınız dünden beri diye eşime beni şikayet ettiğini söyleyince şaşırdı kadın :KK57: boşver kızım sen alttan al, geçicek buda emin ol bir gün yanlışını fark edecek sen yinede küs durma ki iyice uzaklaşmasın senden dedi :KK64:
İnan artık ben doktorluk kıvama geldim yine :KK53: artık ya ona ya bana bir sakinleştirici şart yoksa alkole başlıyacağım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: şaka şaka genelde kızkardeşim çok daraldığında yakında alkole başlıyacğaım sarhoş olup olanları unutmak için der :KK70::KK70::KK70::KK70:

İnşallah geçicek canım ama inan o süreç sanki hiç bitmeyecek gibi geliyor bana o_O
Biraz evvelde Annem aradı ne yaptınız dünden beri diye eşime beni şikayet ettiğini söyleyince şaşırdı kadın :KK57: boşver kızım sen alttan al, geçicek buda emin ol bir gün yanlışını fark edecek sen yinede küs durma ki iyice uzaklaşmasın senden dedi :KK64:
İnan artık ben doktorluk kıvama geldim yine :KK53: artık ya ona ya bana bir sakinleştirici şart yoksa alkole başlıyacağım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: şaka şaka genelde kızkardeşim çok daraldığında yakında alkole başlıyacğaım sarhoş olup olanları unutmak için der :KK70::KK70::KK70::KK70:
:KK70::KK70::KK70:ılahı canım benm keske kotu seylerı hep hayatımızdan cıkarabılsek ama naparsak yapalım kısa surelıde unutsak aklımızda hep:KK70::KK70:gecıcek canım gecıcek bıraz sancılı oluyor ama gececek , sonra buyuk cadıda keske yapmasaydım dıyecek ama sonrasında daha olgunlasmıs olucak ınsallah:p

oynakbasi34 oynakbasi34 kılo nu 114,0 olarakmı ekleyeyım lısteye yoksa onu dun u gorduno_O

Evet canım maalesef bu sabah o rakamı gördüm :mad:
Valla aldığıma üzülmüyorumda takıma zarar verdiğime üzülüyorum :KK67:

Tabi buraya sabit yazmış olsak sadece kendimi kandırmış olurum o yüzden cezam neyse çekerim :KK66:
Ayşem artık ne ceza verirse razıyım ( hatta bir ceza verin bana cidden bari bir sonraki sefer ceza almamak için dahada dikkatli davranırım belki o_O )

Evet canım maalesef bu sabah o rakamı gördüm :mad:
Valla aldığıma üzülmüyorumda takıma zarar verdiğime üzülüyorum :KK67:

Tabi buraya sabit yazmış olsak sadece kendimi kandırmış olurum o yüzden cezam neyse çekerim :KK66:
Ayşem artık ne ceza verirse razıyım ( hatta bir ceza verin bana cidden bari bir sonraki sefer ceza almamak için dahada dikkatli davranırım belki o_O )
saglık olsun canm kabızlık olunca artı gorunuyor bendede aynı sorun var haftaya daha cok gıder ınsallah canm

***8.Takım 391.ETAP***

Ceco34( 113,5/ 114,0/0,5 /% -0,44)
moni( 101,5/ / /% )
benben (69,2/68,8 /0,4 /%0,58)
sln71(57,8 /57,3 / 0,5/% 0,87)

yst38(106,0 / 106,6/-0,3 /% -0,28)389. etapta ızıne ayrılan uye gerı dondu kılosu 2 ye bolundu

8. Takım Ortalaması %

Son düzenleme:
***8.Takım 391.ETAP***

Ceco34( 113,5/ 114,0/0,5 /% -0,44)
moni( 101,5/ / /% )
benben (69,2/68,8 /0,4 /%)
sln71(57,8 / / /% )

yst38(106,0 / / /% )

8. Takım Ortalaması %

Bende bildirim yaptmmm hani benim kilomo_O