Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Aynen bizimkide evlenmeden evvel kalaylardı şimdi direk küsüyor :KK48: siz daha iyi bilirsiniz der kafayı çevirir bende deli olurum :KK48: hatta daha geçen gün kızıma örnek verdim bak farkındaysan hala ben Annem kırılmasın darılmasın diye birşeyleri ona göre ayarlıyorum diye :KK66:

Ben bugünde dedim Anneme iyikide öyle büyütmüşsün bizi yoksa ben evlendikten en geç 6 ay sonra boşanırdım diye ( sonuçta 2 ay sonra başladı bütün sorunlarımız maddi manevi o_O
Hatta kızımda o an odadaydı ama tabi onun umuru olmadı o an :63:

Valla benim kolay kolay inadım tutmaz ama bundan sonra hanımı ben lale devrinden yükselme devrine geçireyimde görsün neyin ne olduğunu :KK66: Bundan sonra yok öyle 3 kuruşa 5 köfte :KK66: davranışına göre karşılık alacak :KK66: tabi önce bir özür dilemek için tenezzül edip gelsinde oturup ona gereken kuralları sıralıyacağım :63:
Yarın sabah eşimide işe gittikten sonra arayıp onada kuralları sıralıyacağım :KK67: bozduğu andada bütün sorumluluğu ona devredip kesinlikle hiç birşeylerine karışmıyacağım :KK66: bakalım o zaman nasıl olacakmış :KK66:

Canım en iyisini yaparsın madem seni dinlemiyor o zaman babası uğraşsın..geçen gün ben de büyük oğluma aynı şeyi yaptım. Ödevi vardı iki gün söyledim uyardım yapmadı. Pazar akşamı oldu sinirlendim madem yapmıyorsun ödevlerinin hepsini sakladım. Git öğretmene açıklamanı kendin yap diye..Yapamadığından değil aşırı uyuşuk yapsam mııı yapmasammıı iki kelime yazıyor iki saat oynuyor..bir cümle yazıyor çizgi film izliyor derken sinirden tepemin tası attı...sonra babasına da bağırdım ben işi sıkı tutmaya çalışıyorum sen rahat davranıp yüz veriyorsun diye ne haliniz varsa görün dedim ve gittim yattım. Babası ödevlerin hepsini yaptırmış güzelce ilgilenmiş yatırmış..olan bize oluyor sinir harbi..

Gülşencim sen sınıf öğretmenisin değil mi..sana danışayım oğlumun durumunu..Eren sınıfın birincisi..ekim sonunda okumaya çıktı..zaten anaokulunda kendi kendine okumayı sökmüştü ama 1.sınıfta tamamen oturttu ve okul açıldıktan 1 ay sonra ilk okuyan çocuktu..öğıretmeni bayılıyor ona..sınıf içi durumu çok iyi dediğim gibi sınıf birincisi..ama ödev deyince çocuğa bişeyler oluyor.."yine mi ödev, h.sonu ödev verince tatilin ne anlamı kalıyor, her gün ödev mi verilir, niye bu kadar çok" diye söylene söylene yapmaya çalışıyoruz..

banucum evet bende annemden değil ama üniversite 3 teyken babam bacağıma vurmuştu izne geldiğimde bavuluımu toplayıp giderken annem zor durdurmuştu beni.bunların yaşanması çok doğal mervenin de dediği giibi çocuklara anne baba olarak aynı tavrı gösterin.birde şu çok önemli büyük ile küçüğe eşit davranın aslında bu çok zor arada fark baya var devir hergün değişiyo ama kırmızı çizgilerinizi ikisi içinde aynı yapın.yani büüyük evlendiğinde küçük de genç kız olduğunda büyük sana anne kardeşime şuna izin veriyorsunuz ama bana vermediniz demesin dedirtmeyin.çünkü aynı sorun ablam ve bende de oldu.ablam hep der sen küçük olduğun için sana torpil geçtiler her istediğin oldu der kadın 35 yaşında ve bazen hala dile getirir demekki çok önemli bunlar.

Gülşencim sen sınıf öğretmenisin değil mi..sana danışayım oğlumun durumunu..Eren sınıfın birincisi..ekim sonunda okumaya çıktı..zaten anaokulunda kendi kendine okumayı sökmüştü ama 1.sınıfta tamamen oturttu ve okul açıldıktan 1 ay sonra ilk okuyan çocuktu..öğıretmeni bayılıyor ona..sınıf içi durumu çok iyi dediğim gibi sınıf birincisi..ama ödev deyince çocuğa bişeyler oluyor.."yine mi ödev, h.sonu ödev verince tatilin ne anlamı kalıyor, her gün ödev mi verilir, niye bu kadar çok" diye söylene söylene yapmaya çalışıyoruz..
evet canım sınıf öğretmeniyim.okumaya çok erken geçtiği ve arkadaşları hala şu aşamada yeni harfler öğrendiği için öğretmenin verdiği ödevler ona çok basit geliyo ve yapmaya gerek olmadığını düşünüyo.ben o tür öğrenciye özel ödev hazırlardım.öğretmen için biraz meşakkatli olabilir ama bence bi rica edin eren e metin anlama çalışmaları soruları versin zaten 6 hafta kaldı ikinci dönem normal derslere başlayacakları için sıkılmayacak bu sürede o dediğim metin anlama çalışmaları iyi gelecek diye düşünüyorum

Günaydın kızlar.
bu cuma listeye dahilmiyim bilmiyorum ama ben yinede bildirim yapayım dedim.
dün sabah pijamalarımla tartıldığımda 72.4 olan kilom bu sabah çıplak bir şekilde 72.9 çıktı.
Neden böyle oldu bilmiyorum.3 gündür hafif kabızlık sıkıntım var.Aslında bol bol da sebze tüketiyorum ve su içiyorum ama ...
Dün akşam 9 gibi sıcak nesquikli süt içtim 1 bardak.Ondan mı kaynaklandı acaba ??
Ooof bilmiyorum ya...Nasıl bir bünyem var anlamıyorum :KK43:((

IMG_20141212_100119.jpg
Gunaydin kizlar bugün kendimi hic iyi hissetmiyorum hemen kilo bildirimini yapayim
Askrhpozitif(78,9/78,9/0/%0) kil0m sabit :KK43:

Son düzenleme:
***8.Takım 391.ETAP***

Ceco34( 113,5/ / /% )
adayaren38 (70,8 /70,8/0/%0 ) kilosu sabit
moni( 101,5/ / /% )
benben (69,2/68,8 /0,4 /%)
melekkız_( 64,8/64,4/0,4 /% 0,62)
sln71(57,8 / / /% )

yst38(106,0 / / /% )

8. Takım Ortalaması %

Son düzenleme:
evet canım sınıf öğretmeniyim.okumaya çok erken geçtiği ve arkadaşları hala şu aşamada yeni harfler öğrendiği için öğretmenin verdiği ödevler ona çok basit geliyo ve yapmaya gerek olmadığını düşünüyo.ben o tür öğrenciye özel ödev hazırlardım.öğretmen için biraz meşakkatli olabilir ama bence bi rica edin eren e metin anlama çalışmaları soruları versin zaten 6 hafta kaldı ikinci dönem normal derslere başlayacakları için sıkılmayacak bu sürede o dediğim metin anlama çalışmaları iyi gelecek diye düşünüyorum

Teşekkürler Gülşencim..evet hiç ödeve gerek olmadığını düşünüyor..ayın 20 sinde toplantımız var o zaman dile getireyim..

bu arada kilom sabit kızlar :KK43:
Olsun canım + görmedin ya daha iyi bence

Teşekkürler Gülşencim..evet hiç ödeve gerek olmadığını düşünüyor..ayın 20 sinde toplantımız var o zaman dile getireyim..

Olsun canım + görmedin ya daha iyi bence
evet canım dün sabah + 400 düm dün gece de çikolata falan yedim ama etki etmemiş çok şükür arada şaşırtmak lazım.

X