Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Gülşen canım çok geçmiş olsun

strese karşı mücadele yolları
- stres anında yemek yemenin öğrenilmiş bir davranış oldugunu unutmayın.
- bir stresle karşılaştıgınızda kendinizi mutfaktan dışarı atın. yürüyüş yapın, yürüyüş sırasında da mutluluk hormonları salgılanmaktadır.
- kendinize bir ödül verin bu sizi mutlu hissettirecektir.
- bir stres altında ortam degiştirin kendinize zihni meşgul eden başka bir iş bulun bir kitap okuyun

Anamlar geç gidince bu saate kaldım ama yatmadan bir bakayım dedim

Şu Punch işi cidden çok zevkliyimiş ama ilk başta beceremedim diye sinir oldum
Ha bire sökülüyordu hatta annemde aman boşver be kızım olmuyorsa zorlama dedi tabi iş inada bindi
Ben Kvye Punch işi yapacağımı söyledikten sonra hatun gitti benden önce İğne setini aldı normalde kimseyle fesatlık yaşamam ama uyuz oldum ben söyledim o ay kursta yapacağız diyipte aldı ki önceki sohbetlerinde bizim kursta o yok ama seneye olan kursa giderim diyordu ve nasıl olduysa birden kursta punch yapacakları tutmuş

Baya uğraştım ama olayı çözdüm
Bir tek yapıştırıcısını almayı unutmuşum onuda artık yarın bulurum yada eşime sipariş veririm
Yapı Marketlerinde kesin vardır öğle yemeğinde AVMye giderlerse bir zahmet uğrayıp alsın

Şimdilik deneme amaçlı kalp falan yapayım dedim ama elim iyice alışırsa çok daha güzel desenler yapıp kızların çeyizine iyisinden havlu alıp yaparım

Canım çok çok geçmiş olsun
Eminim eşin serum bağlandığını duyunca hemen gelmediği için üzülmüştür ( sen kesin canını okumuşsundur zaten ben olsam öyle yapardım çünkü )
Rabbim acil şifalar versin canım ....Aminnnnnnnnnnnn

Serumada çok takılma belki sende aksi teshir yapar ne biliyorsun
Sen menüne dikkat et yeter 100 grda olsa gider sanırım ( ki Ayşem onada razı )

***8.Takım 391.ETAP***

moni (101,5/ / /% )
Ceco34 ( 113,5/ / /% )
adayaren38 (70,8 / / /% )
benben (60,2/ / /% )
melekkız_(64,8/ / /% )
sln71 (57,8/ / /% )

8. Takım ortalamasi: %

newlife ve turuncu canlarım paylaşım yetersizliğinden bu hafta listede olmayacaksınız ,ama şu üç günde bana ne kadar istekli olduğunuzu gösterirseniz (buda bol paylaşımla olur )o zaman listeye dahil ederim

canım paylaşım için elimden geleni yapacağım ama benim ufaklığım bi an olsun boş bırakmıyor beni.Öğlen uykusuna yatırdığımda daha rahat yazarım.İnan bu mesajı yazarken bile tepemde dolanıyor :))

Günayydınnnnn ben de geldimm
Bugün öğlen arkadaş yemeğe çağırdı arkadaşlarla öğlen yemeğine oraya gideceğiz abartmamaya dikkat ederim akşama da sporumu yaparım. Kendime hedef belirledim p.tesi, çarşamba, cuma, c.tesi yürüyüşümü yapıp diğer günler dinlenmek istiyorum. Perşembe akşamı yapmıycam çünkü kaslar şişiyor artı çıkıyorum hiççç gerek yok..

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Sabah erkenden uyandım ama yine sersem gibiyim
7 gibi kahvaltımı ettim ama 9da dayanamadım bir yarım saatcikte olsa yattım
Bu ara yine bir tuhaflık var bende karataya uyuyorum ama ya bir yerde hata yapıyorum yada bünyem şu son hastalıktan beri sapıttı kendine gelemedi
Doktora tahlillerimi yaptırdığımda adam halsizim dediğim halde sonuçlar güzel demişti ve ben hastalığa bağladım ama dünden beri çok daha kötü oldu şu halsizliklerim bana ne oluyor anlamıyorum ve motivasyonumun düşmesinden korkuyorum vucudumu şaşırtmak için detoks tarzı birşey yapsam acaba işe yararmı

Umarım bir kaç güne yine eski dinç halime dönerim

dün yediklerim.

sabah :
2 dilim kepekli ekmek
1 dilim peynir
5 zeytin
1 yumurta
yeşillik

ara :
1 avuç leblebi
1 kupa yeşil çay

öğlen :
90 gr izgara köfte
salata
1 kase yoğurt
1 tatlı kaşığı pekmez

ara :
200 kcal değerinde gofret (yememem lazımdı)

akşam :
1 porsiyon etsiz ıspanak yemeği
2-3 kaşık yoğurt
1-2 turşu

ara :
2 kayısı
2 badem
2 incir

spor : yok
su : 2 lt

kızlar dün ilk gün olduğu için çok düşük kalorili beslenmek istedim.Hedefim kilo verimi durana kadar en az 1600 kalori almak.Dün kaç kalori aldığımı saymadım,biraz geçmiş olabilirim ama dediğim gibi ilk haftadan düşük kalori ile beslenildiğinde sonra ki haftalarda vucut dirence geçince daha düşük kaloriye geçiş yapmak gerekiyor ki bu da çok sağlıksız.Bakalım cuma günü ne kadar vermiş olacağım...

A.s canm halsizlikte çok kötü oluyo yaa insann oturduğu yerden kalkası gelmiyor valla detosks dedin de bende bugun ayran detoksu yapıcam inşallah güzl bi sonuç alırm

A.s canm halsizlikte çok kötü oluyo yaa insann oturduğu yerden kalkası gelmiyor valla detosks dedin de bende bugun ayran detoksu yapıcam inşallah güzl bi sonuç alırm

İnan aynen öyleyim beynim uyuşmuş gibi üstelik hiç tatlı birşeyde yemedim hani kan şekerim yükselmiş olsun
Bende anlamadım nazaramı geldim ne

kızlar,bahsettiğiniz uyuşukluk,yorgunluk ben de çok uzun süredir var.Erken yatsam dahi sabah kalktığımda uykusuz oluyorum.Canım hiç bir şey yapmak istemiyor.Ayrıca da çoook unutkanım.2-3 kere anahtarı kapı üzerinde unutup kilitlemeden dışarı çıkmışım.Allahtan apartman güvenilir,bir sıkıntı yaşamadık ama her zaman böyle şanslı olmayabilirim.Genelde unutkanlığımdan dolayı ufak notlar almayı tercih ediyorum ama bu durumun neyden kaynaklandığınıda öğrenmem lazım.Kan tahlili yaptırayım dedim,sağlık ocağımızda laboratuvar yokmuş.Bu hafta sağlık ocağımızı değiştirip hem kendim için hem oğlum için bi kan tahlili yaptıracağım.

Canım 2 hafta deneme süresi geldi demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…