Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Canım 2 hafta deneme süresi geldi demi
evet canım yeni üyeler için iki hafta deneme süresi zorunlu oldu.izinli üyeler için geçerli değil tabi bu durum izinden döndüklerinde direk listeye girebilirler.kendi adıma şöyle bir tedbir aldım mecburen izinden dönen üyenin paylaşımı yeterliyse listeye dahil edicem,çünkü gelip paylaşımda bulunmadıklarında listede sıkıntı oluyor kilo bildirmezse sonucu takım ortalamasına yansıyor.

Tunaydin kizlar evdeki net gitti telede yeni paket aldim ama çok idare edeceğini sanmiyorum bu arada sabah tartildigimda cuma günü olan hedefini gördüm çok sukur suyu cogaltinca herşey normale dönüyormuş kiloda su içmenin önemini bi kere daha anladim ne zaman su içmeyi bir akşam sisiyorum hemen

Canim yaza daha var ümitsizliğe kapilma lütfen duraksama dönemini atlatinca eminim çok güzel kilolar gidecek Kadana takip stres yaptigin içinde metabolizmanın seninle zitlasiyor olabilir o yüzden rahat ol

sağlık ocağındaki tahliller bazen net olmuyo devlet hastanesi varsa bulunduğun ilçede oraya git unutkanlığının sebebi B 12 eksikliği olabilir

Canim yaza daha var ümitsizliğe kapilma lütfen duraksama dönemini atlatinca eminim çok güzel kilolar gidecek Kadana takip stres yaptigin içinde metabolizmanın seninle zitlasiyor olabilir o yüzden rahat ol

canım benim bildiğim hamilelikte herkes kendisini şöyle bir bırakır ve tıkanana kadar "çocuk büyütüyorum" mantığı ile yemenin dozunu fazlasıyla abartır.Yani hamilelik dönemi rahat yeme dönemi gibi algılanır.
Senin kilona dikkat etmen gereken bir problem mi var ? Yani doktor kontrolunde mi diyet yapıyorsun acaba ?

gofret olmasaymış kalorin 1400 olacaktı bence süper olurdu.ben seni hatırlıyorum sanki bir ara birlikte yarışmıştık yaklaşık aynı kilolardaydık canım.ben 65 e kadar düşmüştüm geçen yıl ama 2 kere hastanede yatmamla birlikte 74 e çıkmıştım sen neden geri aldın hatırlıyorum 6 lı rakamlara düşmüştün?

sağlık ocağındaki tahliller bazen net olmuyo devlet hastanesi varsa bulunduğun ilçede oraya git unutkanlığının sebebi B 12 eksikliği olabilir

Devlet hastanesi var canım da çocukla gitmek çok zor oluyor.Malum devlette çok sıra bekliyorsun.
5 yıl kadar önce yine böyle aşırı unutkanlıktan sağlık ocağında tahlil yaptırmıştım ve b12 çok düşük çıktı.
Şuan yine ondan şüpheleniyorum ama bakalım

canım ben en son 69ları görmüştüm.Hatta yaz sonu kilom 68 idi ama çok zor bir bünyem var.İpin ucunu azıcık kaçırdığımda haftada 2-3 kilo alıyorum.Son aylarda kan şekerim fena düşüyor.Şeker düşünce hiç doymuyor gibiyim ve sürekli atıştırma halindeyim.Bugün diyetimde 2.ci gün ve fena başım dönüyor,şekerim düşüyor.Güçlü olup kaçamak yapmamak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
kan tahlili yaptırdıktan sonra gerekirse şekerimi dengelemek için bi ilaca başlamak istiyorum.İnsulin direncim olduğu için geçen yıllarda da şeker ilacı kullanmıştım ve çok faydasını görmüştüm.

Yok canm çok sukur bi saglik sorunum yok herşeyim normal ben sadece fazla almamak için biraz dikkat etmeye calisiyorum canim diyet ve spor yapmiyorum ama bebek ve benim için zararli olan şeyleri mümkün oldukça tuketmemeye calisiyorum suyu çok içmeye calisiyorum ve bu şekilde gram gramda olsa gidiyor

Aslında bende de b12 eksikliği çıkmştı 2 sene öncefalan ama iğnelerimi düzenli vurdurmamştmşimdi yine aklıma düştü bak bende bi ara tekrar bakt8rıym

bende de insülin direnci var canım.geçen sene diyetisyene giderken glifor isimli ilaca başlamıştım ve o ilaç sayesınde vermiştim kiloları.şimdi ayın 26 sında endokrinde randevum var herbirşeye baktırmayı düşünüyorum mutlaka gliforu tekrar verecek.kendi başıma da başlama istemiyorum ilaca.

Aahhhh işte en korktuğum şey ideal kiloma düşünce ya geri alırsam çünkü bunda 2 ay önce 57 küsür kiloda diyete ara verdim ve 4 kil hooop geliverdi ama tabi ben abur cubura çok düşmüştüm ondan öyle oldu galiba diyetim bitse bile abur cubur çok nadir yicem bunca emeği çöpe atamam hedefime ulaştğmda tam 22 kilo vermiş olcamDile kolay

Valla ben daha nesini öğreneceğimi bilemedim olmadı tahlil sonucumun çıktısını alıp sağlık ocağındaki doktorada mı göstersem belki o zaman o bana birşeyler yazar yoksa bu sersemlik bana zarar verecek

bugün az ye bolsu iç yarında bırak misafirler yesin sen hizmet et çay iç yaptıklarından küçük küçük parçalrı tabağa koyup ye böylece herşeyden tatmış olursun
Canım 2 kişi gelecek kalabalık olsa arada kaynarımda biz Bize olacağız dediğin gibi kahvaltıyla birleştireceğim. Eşim akşam yemeğinde beni yanında istiyor. O yüzden akşamdan kısamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…