Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

aslında insülin direncini dengeli beslenmek ile dengelemek mümkün,yani en azından çok sık şekerin düşmüyorsa dengeleyebiliyorsun ama benim durumum eskiye göre biraz daha ilerledi.
yani tıka basa doyduğum zamanlarda bile yemeğin üzerinden henüz 1 saat bile geçmemişken değişik bir açlık duygusu ve bir halsizlik başlıyor.Şekerli bir şeyler yediğimde hemen toparlanıyorum ama bu defa tekrar 1 saat sonra o açlık hissi geliyor.Yani tamamen bir kısır döngü...acıktıkca ye,yedikçe acık...
ben de şeker ilacı olarak diaformin 1000lik kullanmıştım ve çok faydasını görmüştüm.Kan tahlilinden sonra bi doktora gidip onun kontrolü ile tekrar başlamayı planlıyorum.

Aynen canm 103 kiloyken doktor babada insulin direncin var ve seker hastasi olma adayiysin demişti hatta metformin diye bi ilaç verdi ama ben kullanmadim hic sadece beslenme seklimi değiştirdirdim çok sukur 1 -1,5 ay gibi Lisa bi surede 13 kilo vermiştim dirence rağmen ve tekrar kontrole gittiğim de bütün değerler normale dusmustu çok sukur

cok sukur net geldı kızlar valla netsız hayat ne sıkıcıymıs evde yanlız olunca hersey pc oluyormuscan sıkıntısından duramıyor ınsan

Aynen canm ya bi ara bizde iptal ettirmiştik valla sıkıntdan napcami şaşırdm :) allahtan geri açtrdk duramadk netsiz bi alıştı mı yapamiyo insan :)

50 dklık leslie yürüyüşü yaptım remix açmışım termal şortta giymiştim çok güzel terletti :) ikinciyi düşünmüştüm ama yapamayacağım herhalde
Bu arada aşırı şekilde canım bişeyler istiyor sanırım regl günüm yaklaşıyor. kafayı bozdum tatlılarla bu ara(yemiyorum iç geçiriyorum, kötüleniyorum )

Aynen canm ya bi ara bizde iptal ettirmiştik valla sıkıntdan napcami şaşırdm :) allahtan geri açtrdk duramadk netsiz bi alıştı mı yapamiyo insan :)
aynen canım tv telefon o kadar aramıyorum ama ınternet herseyım gıbı bısey esımle telde cok konusmayız hep nette gorusuruz en basıtı o yuzden netsız dusunemıyorum kendımı

tarcın tatlı ıstegını azaltıyordu canm bıde vısne dıye bılıyorum ama

şimdi iki mandalina yedim canım evde en masum bunu buldum tartı öncesi yanlış bişey yapmak istemiyorum gözümün önünden çokşeyler geçiyor ama yapmayacağım inşaallah
sorma canım benımde hamılelıgımde normalde agzıma tatlı koymayan ben nadır yıyen ben devamlı tatlı seyler canım ıstıyor :))
Kızlar elbise m geldi sanki azıcık büyük oldu bu bi beden küçüğü daha iyi olurdu
canım yanlıs gormuyorsam ust kısmında var bıraz bolluk ama bel kısmın ıyı olmus gıbı sankı belkı bı kucugunde bel kısmı daha cok oturabılırdı daha sonra kılo verdıgınde uzerıne gore guzelce yaptırırsın yaza lolıta gıbı oldugunda butun kıyafetler tadılat ısteyecek gule gule gıy kırmızı cok yakısmıs

Kızlar elbise m geldi sanki azıcık büyük oldu bu bi beden küçüğü daha iyi olurdu

Çok yakışmış cnm güle güle kullan zayıflama sürecinde olduğun için bir beden küçüğüde olabilirdi.Zayıflayınca terzi halleder detaylı bir elbise değil çünkü yanlardan ikişer cmle halledilir

Canım halsizliğin varsa kansızlığın vardır mutlaka bir ölçtür..

Bugün inşaallah iki defa spor yapmayı düşünüyorum leslie 3 mile yi dün çok istememe rağmen yapamadım bugün birazdan biriciyi akşama doğruda ikiciyi yapacağım

Leslie 3 mile bayılıyorum ben çok rahatlatıyor beni ve enerji veriyor çok da güzel hareket ediyor vücudum fırsat bulsam her gün yaparım da olmuyor işte..

Canim yaza daha var ümitsizliğe kapilma lütfen duraksama dönemini atlatinca eminim çok güzel kilolar gidecek Kadana takip stres yaptigin içinde metabolizmanın seninle zitlasiyor olabilir o yüzden rahat ol

Aynen Merveye katılıyorum ben..duraklama kırılınca ben her hafta bir kilo verdim gülşen biliyorsun tiroidim de var

28 Mart 2012 li cnm iki buçuk yaşını iki ay geçti
Benim küçük oğlum da 8 Mart 2012 doğumlu canım aynılarmış nerdeyse

Şimdilik o kadar bol durmuyor ama kilolar gidince iyice bollaşacak gülşencim sen de daraltırırsın tadilata müsayit bir elbise çünkü güle güle giy..

Kızlar sabah bahsetmiştim öğlen arkadaşıma eve yemeğe davetliydik kalabalıktık da bol bol yedim tıka basa ben misafirlikte yapılanı yemeyince kendimi çok kötü hissediyorum arkadaşım da çok güzel yapmış sağolsun herşeyi yedim de yedim ama akşama telafi edicem sadece yoğurt yeyip üstüne de koşu bandında yürüycem ki artı görmeyeyim cumaya az kaldı..

Bu sıra inşaallah bana öyle sofralar denk gelmez yoksa çok kötü saldırıcaaaam

Yarın trt1 de ayça KAYA kilo aldırmayan tatlı tarifleti verecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…