Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Hele şükür geldimmmm :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Ay felaket yoruldum :KK48: tam 2 saat Annem ve kızkardeşimle Eminönünde yürüdük, bir handan çıkıp bir sonrakine girdik :KK66: İşin garibi çok çabuk yorulan ben nasıl daldıysam hiç yorulmadan dolaştım :KK66: ancak otobüste koltuğa oturduğumda yorulduğumu anladım :KK48:

Hazır Eminönüne gitmişken kendime Punch işi için iğnesinin setini, ipliklerini birde kasnak aldım :KK66: tabi havluda aldım bir tane denemelik :KK48: Sağ olsun Annem yine ısrarla ben ödeyeceğim diye tutturdu bende tamam artık havlu birşeye benzerse inşallah sana hediye edeceğim dedim :KK48:
Tabi Eminönüne gidipte Kahve almadan dönülmeyeceği içinde kahvemide aldım :KK68:
Güzel olursa tabi tekrar havlu ve daha farklı ipler alıp bir kaç tanede kızlarımın çeyizine yaparım hatıra :KK48:

Kızlarda hazır ben evde yokken abla kardeş çok güzel geçinmişler hatta ikisi bir olup birde bisküvi pastası yapmışlar :KK70:hatta dışardayken telefon açıp bana ille Anannemler akşam çaya gelsinler diye tutturdular ( o an anladım zaten birşeyler yaptıklarınıda ben kek diye tahmin etmiştim :KK48: )

Onlar gelmeden bende sizlere bakayım dedim :KK66:

Çok güzel bir paylaşım olmuş ellerine sağlık canım :KK66:

İnşallahhhhhhhhhhhhh hepimiz hedefimizi tutturur hatta fazlasınıda veririz ...Aminnnnnnnnnnnnn

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: Bende bende bayılırım kestaneye :KK48: Valla hele birde soba üzerinde oldumu biri beni durdursun diye bağırasım gelir :KK70::KK70::KK70::KK70: ama geçen sene hiç almadım yememek için :KK61: bu senede almayı düşünmüyorum :KK61: çok seviyorum ama işte azda yiyince kesmiyor bari hiç bulaştırmıyayım diyorum :KK48:

Yaaaaao_O gitme kız ne güzel alıştık birbirimize o_O
Cepten girme şansın yokmu bak bütün telefon şirketleri bir sürü kampanya yapıyor :KK66:
Bizim Dsmart sınırsız internet 70 liraydı adamlar üyeliğin senesi dolunca sırf başka yere geçmeyelim diye yine sınırsız interneti 65 liraya düşürüp birde onun haricinde bütün sinema kanallarınıda açmışlar ( bedavaya ) :KK48::KK48::KK48:
Hani eşin evdeki internete ayrı para vermek istemiyorsa öyle birşeye ikna et hem bir sürü kanal hemde sınırsız internet :KK66:
Yada ne bileyim Avealıysan benim 25 liraya aylık 500 dakika bedava + 5000 sms + 2 gb internetim oluyor ve inan hiç bitiremiyorum bile :KK48:

Bİr çare bulalım canım yaa gitmene gerek kalmasın
:KK66:

Elbise çok çok güzel ama sana XXL büyük gelmezmi canım :KK64: Hani kendini bu kadar iri görme gayet hoş birisin ve hadi taş çatlasın XL alaydın ( ki bence L bile olabilirdi sana )
Umarım üzerinde çok hoş durur elbise :KK66:
YOk canim beden tablosuna baktim ancak xxl oluyo bana hatta kalca 110 yazio benimki 112

Kızlareve geldim hersey iyiydi sonra birden titreme ve mmüthiş kemiklerim ağrıdı ayağa kalkamadim eşimi aradım gel acilen götür diye sağolsun 1 saate gelirim daha isim var dedi bende hemen annemi aradım babamla 10 dakikada geldilerannem ddolayı baktı biz babamla gittik hastaneye maalesef 2 tane serum yedim iyi oldu ağrıyıhemen ggeçirdi ama serum kilo aldırıyor diye biliyorum doğrumu hatice sen bilirsin sonrada muayene oldum aantibiyotik ağrı kesici falan yazdı alıp geldik ilaçlar da kilo aldırır mi ya öf zaten veremiyorum be sanssizim ben ya ama çok şükür şimdi çok iyiyim ağrım hiç yok

Bugünkü menum
Sabah. 1 haslama yumurta peynir zeytin bol çeşit yeşillikler domates salatalık
Ara. Türk Kahvesi
Ogle. 1 tabak kabak yemeği bir bardak ayran
Aksam. Haşlanmış yumurta salatasi domates salatalık 1 dilim kepekli ekmek (yemek yoktu boule yaptım)
Ara. Yarım dilim kek 1 mandalina
2 kupa yesilcay 2 litreye yakin su bugün spor yapamadım belki çocuklar yatınca yaparım

Kızlareve geldim hersey iyiydi sonra birden titreme ve mmüthiş kemiklerim ağrıdı ayağa kalkamadim eşimi aradım gel acilen götür diye sağolsun 1 saate gelirim daha isim var dedi bende hemen annemi aradım babamla 10 dakikada geldilerannem ddolayı baktı biz babamla gittik hastaneye maalesef 2 tane serum yedim iyi oldu ağrıyıhemen ggeçirdi ama serum kilo aldırıyor diye biliyorum doğrumu hatice sen bilirsin sonrada muayene oldum aantibiyotik ağrı kesici falan yazdı alıp geldik ilaçlar da kilo aldırır mi ya öf zaten veremiyorum be sanssizim ben ya ama çok şükür şimdi çok iyiyim ağrım hiç yok
gecmıs olsun canm

İyi Akşamlar kızlar anca yazabiliyorum menümü eşim yattı bende kızı sallıyorum sonra yatarım bende :KK66:
SABAH: 1 tam yumrta 1 yumurta beyazıyla yağsz omlet
15gr süzme peynir
2 siyah zeytin
1 yeşil zeytin
1 buçuk dilim kepekli ekmek
1 dilim salam
yarım dilim kaşar
1 salatalık
1 domates
şekersiz çay
361 kalori
ARA : 1 elma
1 armut
100 ml sütle kahve 2 bardak
249 kalori
ARA : 1 ceviz
33 kalori
AKŞAM: 6 yemek kaşığı pırasa yemeği pirinçsiz
2 kaşık tam yağlı yoğurt
171 kalori
ARA : 1 dolu kaşık tam yağlı yoğurt
yarm limon suyu ve kırmızı biberle karıştrp yedim göbek yağlarını eritiyormuş
36 kalori
Toplamda 850 Kalori aldm
bide eşim pasta yerken bi çatal aldm 50 kaloride tahmini o olsa
900 kalori
süpeeeeer:KK73:

Geçmiş olsun canım üzülme yaa serum tuzlu su tutar sadece
İlaçlar sanmıyorum

Geçmiş olsun canm neden öyle olmuş peki

Mervecim özlem cim teşekkür ederim ateşim yoktu birden feci halde kemiklerim ağrıdı çok şükür geçti ama.

menü
Sabah
1 yumurta
40 gr peynir
Domates
1 dilim ekmek

ara
10 fındık
1 mandalina

öğle
3 köfte
4 kaşık yoğurt
1 dilim ekmek

Ara
1 kase çorba
salata

akşam
serum dan sonra
1 kase kuru fasulye
1 bardak ayran
1 dilim ekmek

ara
1 avuç lleblebi beyaz

su 1,5 oldu maalesef

[QUcanımyst38, post: 38226009, member: 318272"]İdrar Yolu Enfeksiyonu olabilir mi canım[/QUOTE]
Yo canım idrarda yanma var mı dedi Hayır dedim tahlil yapmadı başım ağrıyor deyince röntgen e gönderdi boyun duzlesmen var dedi nöroloji ye git dedi aman birde Bu cikti

Mervecim özlem cim teşekkür ederim ateşim yoktu birden feci halde kemiklerim ağrıdı çok şükür geçti ama.

menü
Sabah
1 yumurta
40 gr peynir
Domates
1 dilim ekmek

ara
10 fındık
1 mandalina

öğle
3 köfte
4 kaşık yoğurt
1 dilim ekmek

Ara
1 kase çorba
salata

akşam
serum dan sonra
1 kase kuru fasulye
1 bardak ayran
1 dilim ekmek

ara
1 avuç lleblebi beyaz

su 1,5 oldu maalesef
dıkkat et kendıne canım benım tekrar gecmıs olsu

[QUcanımyst38, post: 38226009, member: 318272"]İdrar Yolu Enfeksiyonu olabilir mi canım
Yo canım idrarda yanma var mı dedi Hayır dedim tahlil yapmadı başım ağrıyor deyince röntgen e gönderdi boyun duzlesmen var dedi nöroloji ye git dedi aman birde Bu cikti[/QUOTE]
Başını uzun süre aynı pozisyon da tutmaktan olur. Her idrar yolu enfeksiyonunda ağrı yanma olmaz. Karın altında ağrın varmı. Akıntı koku kaşıntı bunlarda enf belirtisi.

Ayca kaya nın nahsettigi bi başlıktan bahsetmek istiyorum
sinirlendikçe stres altında oldugunuzda yemek yiyenlerden misiniz?
aslında insan stres anındayken depresif dönemler de her canlının verdigi cevap anoreksi yani stresli bir durumda karşılaştıgmızda iştahın kesilmesidir. peki insan iştahsız bir durumda nasıl cok yemek yiyor ve kilo alıyor? bir cok araştırmaya göre stres altında aşırı yemek yemek öğrenilmiş bir davranıştır.
yaşanan stresli bir durum karşısında bütün canlılar vucudunda hormonlar dedigimiz kortizol, adrenalin ve noradrenalin gibi hormonlar devreye girer. bu hormonlar kan sekerini yükseltir, kalp hızını arttırır.
insanoglu diger canlılar gibi ilk stres anıyla karşılaştıgında iştahtan kesilirken daha sonra başka cıkış yolları arıyoruz. farkında olmadan yemege yöneliyoruz ve yedigi şeyler karbonhidrat oranı yüksek olan bir gıdaysa mutlu olmaya başlıyoruz. cunku bu karbonhidratlar vucutta serotonin ve endorfin denilen mutluluk hormonlarını yükseltiyor. kişi bunu yavaş yavaş ögrenmeye başlıyor stres altındayken direk şeker oranı yüksek çikolata tatlı gibi şeylere yöneliyor

X