Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Ayran olayına emin olmak için tekrar baktımda serbestmiş saat 4de yemek yiyince ufakdan bir içim kıyıldı Ayranı içtikten sonra kıyılma adına birşey kalmadı çok şükür Yatana kadar artık leptini bol bol üretebileceğim ( yemeğin üzerinden 4.5 saat geçti şükür )

Ceco; canım ben belçika mezunuyum. Türkiyede denkliğimi çıkarttırdım. Şuan istediğim universitede istediğim bölümü okuyabiliyorum diye biliyorum. Ben ilçede oturduğum için üniye başlayamıyorum ama böyle bi avantajımın olduğunu araştırıp öğrenmiştim. Sen de bi araştır istersen

B
Ben de 7 senedir içiyorum glifor hiç kılo vermene faydası olmadı hiç ishal de olmam metformin goya zayıflatıyormus ama bana hiç fayda etmedi şekeri duzenliyordur

Te
kıymalı tencerede pişirebilirsin soğanla koymayı kavurma biraz salça veya yazlık domates yaptıysan ondan ekle karnabaharı dilimle at içine biraz su ve tuz pişsin gitsin

olsun canım yaptığın sporlar onları eritmiştir, yaşın da genç senin yakarsın merak etme

Gülşenciğim menün 10 numara akşamları ekmeği kesmenin çok faydasını göreceksin

İş çıkışı akşam eve gittiğimde telefondan girebiliyorum ondan da çok zor oluyor. Alıntı problem yazmak problem. Hele çocuklar hiç rahat bırakmıyor. Ne güzel siz sohbetler etmişsiniz..
Dünkü Menüm:
Sabah. Tereyağlı yumurta, peynir, zeytin, domates, salatalık, kepekli ekmek, şekersiz çay
Ara: Türk kahvesi
Öğle: 1 kepçe mercimek çorbası, 1 servis kaşığı bulgur pilavı, 2 haşlama baget
Akşam: Ev yapımı çiğköfte, bol ayran, bol yeşillik, turp.
3 kupa yeşilçay, 2 litreye yakın su ve koşubandında 30 dk. 2,6 km tempolu yürüyüş

günaydın millet
sormayın başıma geleni tam ilk tenefüsteydim kahvaltımı yapacaktım ki bahçeye bir araba girdiğini gördüm kesin müfettiş dedim hemen kahvaltıyı kaldırıp onları karşıladım oturdular sınıfın durumunu okulun durumunu nasıl geliş gidiş yaptığımı falan sordular.birde masadaki açık öğretim kitabımı görüp edebiyat okuduğumu öğrenince siz mesleğinizi sevmiyor musunuz dediler seviyorum ama kendimi 40 yaşında hala a yı e yi öğretirken hayal edemiyorum çok yıpratıcı dedim.sonra öğretmenler odasına girdiler dila için aldığım köy yumurtasını görünce yumurta satılıyo mu dediler ben alıyorum dedim tamam bize de söyle süt de olsun tereyağ da olsun peynir olsun dediler.ne deyim tamam varsa sorarım çocuklara dedim çattık ya madem geldiniz teftişinizi yapın gidin.biz sık sık uğrarız demesinler mi birde off birde bunlarla uğraşıcam dedim.bomba giderken oldu müfettişler gelebilir dikkatli olun dediler. bende bunları müfettiş sanmıştım biz teftiş kurulu bilmem ne müdürlüğünden geliyoruz dediler.madem öyle neden geldiğinde söylemiyorsun kardeşim onlar yüzünden kahvaltımı yapamadım daha yeni yaptım metabolizmam üç tane hödük yüüzünden geç çalıştı :) :) :)

akşam ki çiğ köfteden çok yemediysen menün kıvamında canım.evet akşamları ekmeği tamamen kesti. diyetisyen günde 4 dilim verdi ama ben 3 yiyeceğim bakalım bu hafta 100 gramcıkta olsa gitmeli yoksa atılıyorum (

cok sınır bozucu olmus canım :)) neysekı gıtmısler sorgu sual neymıs oyle

canım ben ekmegı sadece sabah yıyorum dıger ogunlerde tuketmemeye calısıyorum ekmek tuketecegıne oglen mesela yedıgın yemegın porsıyonunu cogalt fazla karbonhıdrat almamıs olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…