Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

buda 5. bittiiii
şaka şaka.
bugün sabah 2dilim tam buğday ekmeği
peynir zeytin dereotu
öğlen yok. pasta yaparken kremalardan yaladım.
akşam patates kavurma vardı 2yk ondan tedim.
gün içinde yoğurt atıştırdım 1 kaseye tamamlayacağım.
su daha 1lt
kalori hesabı yapmadım.

Merhaba kızlar kusura bakmayın ancak fırsat buldum bugün sınav vardı söylemiştim çık iyi geçti sonra çarşıya çıkıp dolaştım biraz sonrada arkadaş aradı aksam dize gelucez diye bende kızımı annemden alıp eve geldim pasta falan yapacak vaktim yoktu hazır aldım bende evi toparladim yemek falan derken bu saat oldu birazdan gelirler yatarken menumu yazarım kızlar bu arada bugün diyetisyen e gittim vücudun çok dirençli dedi ama bu şekilde devam edersen o direnç kırılır dedi bu kez de 1300 kalorilik diyet yazdı hadi hayırlısı inşallah veririm kızlar dua edin bana

İyi Akşamlar kizlar yogun bir c.tesi geciyor esim dun nöbetçiydi uyudu pazar market bana kaldi. Yediklerime dikkat ettim ama suyumu az ictim biraz. Biraz sinra menumu yazicam.

Menumu yazayim
Sabah. Ceyrek simit 1 haşlama yumurta peynir zeytin bir tane pankek iki lokma bal 3 catal patates Kızartmasi
Gec kahvaltı oglen yok
Akşam. Firin hamsi roka sogan havuc salatası
Ara.bir avuc yer fıstığı

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Çok şükür misafirlerimide gönderdim ve uzun bir süre misafir kabul etmiyorum
Eşimede hatta dedim 3 gün grevdeyim diye

Tabi misafirlerin bulaşıklarınıda anında makineye dizdim kalanlrınıda yıkadım çok şükür
Şimdide eşimle kuzeni oyun konsolunda kapışırken sizlere bakayım dedim

Çok şükür ikramların hepsine bayıldılar tabi özellikle Annemin yaptığı ıspanaklı böreğe şansada her zaman güzel olur zaten ama bu kez daha bir güzel olmuş ( ufacık bir parça tadımlık yedim tabi )
Millet bu sefer her zamankinden fazla oturdu ve tabi bu durumda benim çay servisim bitmek bilmedi aslında keşke adım sayarımı taksaymışım en azından millet dağıldığında o süre içinde kaç adım attığımı görmüş olurdum

Neyse artık bir kaç ay rahatım ( eşimle cift olark para verdiğimiz için bir daha gelecekler bana ama tabi biraz ara olsun diğerlerinde evine gidilsin öyle geliriz tekrar dediler tabi benimde canıma minnet )

yarın kaynanamda oturma var gelinler ve dünürler olarak. pastayı oraya yaptım.

Ellerine sağlık canım eminim güzel olmuştur
İnşallah çok çok kalabalık olurda sana pasta kalmaz ( iyi niyetli bir temenni )

iyi akşamlar şekerlerim
sabah 8 de evden çıktım az önce eve girdim bugün sabah 1 tane, öğlendede 4 tane sınavım vardıne kafa kaldı ne vücudda direnç ölüyorum şu andaçalışılacak 3 ders var daha ,yarın öğlenden sonra onların sınavına giricem
soruları hangi kitaptan sordular hiç anlamadım ne ders kitaplarında nede yardımcı kitaplarda ,öyle soruyu geçtim konu yoktuAllah'a havale ediyorum soruları hazırlayanlarıtürk dili dersinin sorularında türkçe soru yoktu nerdeyse farsçadan tutun ibraniceye kadar her dili sordularsoruları yapabilmek için önce bi tercüman gerekiyorduayy fena sinirliyimmmmmm

Ay inanmıyorum Ayşem yaaa nasıl böyle bir haksızlık yaparlar sonuçta kitapta olmayan şeyi sormaları dediğğin gibi büyük haksızlık
İNşallah yinede geçerli bir derece alırsın
Rabbim tüm öğrencilere böyle zulmü reva görenleride bildiği gibi yapsın Aminnnnnnnnnnn

İnşallah yarın ki sınavda bari çalıştığın yerlerden deng gelirde oradan kurtarırsın bari

sorma banum ya sinir oldum o kadar yorgunluğa değmedi boşu boşuna

şansa artık attıklarım tutarsa belki bilmiyorum

O zaman inşallah tutar Ayşem

yatayım en iyisi uykusuzluk yorgunluk beterim
hayırlı geceler canlarım

Sanada hayırlı geceler canım
RAbbim rahatlık versin inşallah yarınki sınavın çok çok daha iyi geçer canım Arkadaşım

Valla şimdilik uykum yok benim, eşimle kuzenide hala oyun konsolunun başındalar ama uykum gelirse anında yatarım nasılsa yabancı değil üstelik onlar sabaha kadar oturur kesin eşlik edemem eskisi gibi

hiç gitmemişmi?

yok canım kalabalık değiliz.ama hem kurabiyeler hemde pasta bana kalabilir. küçüğüm sıkıntılı. babannemizin evi sobalı. gidip gitmemekte kararsızım. yarın ola hayrola.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…