Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

iyi akşamlar şekerlerim:KK3:
sabah 8 de evden çıktım az önce eve girdim bugün sabah 1 tane, öğlendede 4 tane sınavım vardı:KK51:ne kafa kaldı ne vücudda direnç ölüyorum şu anda:KK35:çalışılacak 3 ders var daha ,yarın öğlenden sonra onların sınavına giricem:KK51:
soruları hangi kitaptan sordular hiç anlamadım ne ders kitaplarında nede yardımcı kitaplarda ,öyle soruyu geçtim konu yoktu:KK62:Allah'a havale ediyorum soruları hazırlayanları:KK67:türk dili dersinin sorularında türkçe soru yoktu nerdeyse farsçadan tutun ibraniceye kadar her dili sordular:KK47:soruları yapabilmek için önce bi tercüman gerekiyordu:KK67:ayy fena sinirliyimmmmmm:KK62::KK62::mad::mad:
buna geçmiş olsun yarına kolay gelsin

Selam kızlar ben geldim :KK54: önce eşimin dayısına sonra da kaynanamgle gittik anca gelebildim şimdi menümü yaznca geldinde niye bu menüyle geldin diceksiniz o_O

SABAH: 1 yumurta
4 ince dilim sucuk
1 çay kaşığı tereyağı
1 buçuk dilim kepekli ekmek
15 gr süzme peynir
şekersiz çay
az sütlü şekersiz kahve
sabah iyiydi
ARA: 2 buçuk eti form piriç mısır patlağı
1 havuç
yarım küçük salatalk
öğlede iyi
ARA:5 adet çifte kavrulmuş petipör bisküvi
ikindi bozmaya başladm ama idare eder
AKSAM: (dayılardaydk)1 kase kıymalı tarhana çorbası
küçük tabak makarna
az yoğurt
bi iki çatal karnabahar kızartma azck turşu
akşam yemeğide fena değildi
VE ARA: 3 büyük poğaça
1 dilim kek
şekersiz çay
cekirdek
etimek tatlısı 1 dilim
fenaaaao_O
ve midem kaldrmadı hepsini çıkardm:KK43:
çok üzüldm mideme bunu yapmamalydm:KK43:
şuan bolll su içiyorum :KK61:

[QUOTEln71, post: 38173711, member: 599965"]Selam kızlar ben geldim :KK54: önce eşimin dayısına sonra da kaynanamgle gittik anca gelebildim şimdi menümü yaznca geldinde niye bu menüyle geldin diceksiniz o_O

4 ince dilim sucuk
1 çay kaşığı tereyağı
15 gr süzme peynir
şekersiz çay
az sütlü şekersiz kahve
sabah iyiydi
1 havuç
yarım küçük salatalk
öğlede iyi
küçük tabak makarna
az yoğurt
1 dilim kek
şekersiz çay
cekirdek
etimek tatlısı 1 dilim
fenaaaao_O
şuan bolll su içiyorum :KK61:[/QUOTE]
Bende cok yedigimde cikaririm

yok canım kalabalık değiliz.ama hem kurabiyeler hemde pasta bana kalabilir. küçüğüm sıkıntılı. babannemizin evi sobalı. gidip gitmemekte kararsızım. yarın ola hayrola.

Canım yine git istersen gönlü olsun olmadı 1 saat oturur dönersin kızı bahane edip :KK66:
Şimdi gitmesen belki kırılabilir herkes toplanacak bir sen olmayacaksın diye :KK66:

Selam kızlar ben geldim :KK54: önce eşimin dayısına sonra da kaynanamgle gittik anca gelebildim şimdi menümü yaznca geldinde niye bu menüyle geldin diceksiniz o_O

4 ince dilim sucuk
1 çay kaşığı tereyağı
15 gr süzme peynir
şekersiz çay
az sütlü şekersiz kahve
sabah iyiydi
1 havuç
yarım küçük salatalk
öğlede iyi
küçük tabak makarna
az yoğurt
1 dilim kek
şekersiz çay
cekirdek
etimek tatlısı 1 dilim
fenaaaao_O
şuan bolll su içiyorum :KK61:

Geçmiş olsun canım üzülme eminim yarın dengelersin :KK66:

Canım yine git istersen gönlü olsun olmadı 1 saat oturur dönersin kızı bahane edip :KK66:
Şimdi gitmesen belki kırılabilir herkes toplanacak bir sen olmayacaksın diye :KK66:

Geçmiş olsun canım üzülme eminim yarın dengelersin :KK66:
Oğlan yine kustu yine öksürük krizi vick sürdüm. Grip ilacı verdim. Pekmez ısıtıp verdim

Selincim benim de öyle oluyor mide alisti hafif yemeğe tepki veriyor

Sınavı olan arkadaşlar çok geçmiş olsun

Evet canm mide küçüldü istesekte fazla yiyemiyoruz artk keşke hep küçük kalsa aslnda diyetten sonra kilo almamak için :KK66: tabi eğer az yemeyi tadnda bırakmayı yaßam tarzı haline getirirsek olur :KK66:

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Ay dün nasıl yorulduysam bugün geç uyandım ( tabi kuzenlede sohbete dalinca biraz vakit geçti üzerine birde kuzum yine öksürüğe tutulunca onun başında bekledik yine o_O bu sabah sanki hiç birşey yokmuş gibi çocuk rahat :KK57: anam kafayı yiyeceğim bir iyi bir öksürük anlam veremiyoruz :KK57: )

Şu an çok çok iyi hatta bir kere bile öksürmedi uyandığından beri :KK68: ama dün gece o haline okadar canım sıkıldı ki oturup ağladım resmen o_Oİnşallah bir daha hiç öyle öksürük krizine girmez ( yine 4 kere balgam kustu gece )
RAbbim hiç birimizi evladımızla sınamasın....Aminnnnnnnnnnn

Bugün İstanbulda hava güzel hatta eşim bugün için dışarı çıkalım diyor :KK70::KK70::KK70:
O bahaneyle bende en azından biraz yürümüş olurum :KK66: hemde temiz hava kuzumada iyi gelir belki.
Hatta bugün kendime izin veriyorum biraz :KK66: dün okadar dikkat ettiğim halde bugün tartıda artı görünce canım sıkıldı ve o yüzden bugün tatil ilan ettim kendime :KK66: Pazartesi itibarende çok daha sıkı bir şekilde Karataya devam edeceğim ( bugünde pek dışına çıkmayı düşünmüyorum ama o stresi bir üzerimden atmam şart daim olmak için :KK66: )

Banu yada benben kızım hasta oldu şu internetteki doktorun adresini verir misiniz

Canım adresi bulmuşsunda ben yinede buradada olsa yazayım belki bakmak isteyen başka Annelerde deng gelir

http://www.anneoluncaanladim.com/forum/default.asp

Benim kuzuda bir iyi bir kötü anlamadık gitti ama çocukta kuru öksürük var ve sanırım içindeki kalan balgamları vucut dışarı atmaya çalışıyor :KK64:
Dün misafirler gelmeden 2 kere, misafirler varken 1 kere, gecede 4 kere balgam kustu :KK57:
Ama herkes aman içinde kalıp çiğerlerine inmesinden iyidir, işte mikrobu atıyor yok birşey dedi ( haklıda olabilirler ama işte o halini görünce ben fena oluyorum )

Bugün kimseler yok ilk menu benden gelsin
sabah
1 kk peynir
1 yumurta
2 dilim ekmek

ara
1/2 çay bardağı beyaz leblebi
10 fındık

öğle
3 kaşık yoğurt

ara
1 mandalina
1 küçük muz

akşam
2 köfte
1 but haşlama derusiz tavuk
1 dilim ekmek

ara
10 fındık yiyeceğim

Su şimdilik 1,5 lt

Çok güzel menü tatlm afiyet olsun bende birazdan akşam yemeğimi yicem bugün güzel geçti yedikten sonra hemen yazicam :KK66:

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Ay dün nasıl yorulduysam bugün geç uyandım ( tabi kuzenlede sohbete dalinca biraz vakit geçti üzerine birde kuzum yine öksürüğe tutulunca onun başında bekledik yine o_O bu sabah sanki hiç birşey yokmuş gibi çocuk rahat :KK57: anam kafayı yiyeceğim bir iyi bir öksürük anlam veremiyoruz :KK57: )

Şu an çok çok iyi hatta bir kere bile öksürmedi uyandığından beri :KK68: ama dün gece o haline okadar canım sıkıldı ki oturup ağladım resmen o_Oİnşallah bir daha hiç öyle öksürük krizine girmez ( yine 4 kere balgam kustu gece )
RAbbim hiç birimizi evladımızla sınamasın....Aminnnnnnnnnnn

Bugün İstanbulda hava güzel hatta eşim bugün için dışarı çıkalım diyor :KK70::KK70::KK70:
O bahaneyle bende en azından biraz yürümüş olurum :KK66: hemde temiz hava kuzumada iyi gelir belki.
Hatta bugün kendime izin veriyorum biraz :KK66: dün okadar dikkat ettiğim halde bugün tartıda artı görünce canım sıkıldı ve o yüzden bugün tatil ilan ettim kendime :KK66: Pazartesi itibarende çok daha sıkı bir şekilde Karataya devam edeceğim ( bugünde pek dışına çıkmayı düşünmüyorum ama o stresi bir üzerimden atmam şart daim olmak için :KK66: )

Canım adresi bulmuşsunda ben yinede buradada olsa yazayım belki bakmak isteyen başka Annelerde deng gelir

http://www.anneoluncaanladim.com/forum/default.asp

Benim kuzuda bir iyi bir kötü anlamadık gitti ama çocukta kuru öksürük var ve sanırım içindeki kalan balgamları vucut dışarı atmaya çalışıyor :KK64:
Dün misafirler gelmeden 2 kere, misafirler varken 1 kere, gecede 4 kere balgam kustu :KK57:
Ama herkes aman içinde kalıp çiğerlerine inmesinden iyidir, işte mikrobu atıyor yok birşey dedi ( haklıda olabilirler ama işte o halini görünce ben fena oluyorum )
Geçmiş olsun yavruna bizimki şimdilik iyi korkmuştum ama şükür

Yok canim hatta 100 gr gelmiş kadın sende kesin insülin direnci var glifor yada glukifen kullanman gerek dedi bende 26 aralıkta fakültede randevu m var dedim o zaman herseye baktiracagim doktor hangi dozda yazarsa onu kullanacağım
Git bakalım ne diyecek. O gün izinlisin o zaman. Endokrinemi gidiyorsun. Kızına yaş gününde neler yapacaksın. Bende bu sene yapmak istiyorum

X