Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

İyi akşamlar kızlar.Kayınvalide yemeğe çağırdı daha yeni eve geldim.Hatta eşimle oğlum yukardalar daha ben ders çalışma bahanesiyle indim:-)(gerçekten çalışcağım ama) börek sıkma yaptık .Menümüde yazayım
Sabah
1 yumurta
7 zeytin
1dilim ekmek

Ara
2 küçük mandalina

Ara(Öğle yemeği yemedim kahvaltıyı geç yaptığım için)
yarım kase yoğurt

Akşam
1 ıspanaklı börek
1 patatesli sıkma
5 zeytin
şekersiz çay

2 mandalinada orda yedim, bol su içtim 3 olmuştur heralde

E="melekkiz_, post: 38156669, member: 623705"]İyi akşamlar kızlar.Kayınvalide yemeğe çağırdı daha yeni eve geldim.Hatta eşimle oğlum yukardalar daha ben ders çalışma bahanesiyle indim:-)(gerçekten çalışcağım ama) börek sıkma yaptık .Menümüde yazayım
Sabah
1 yumurta
7 zeytin
1dilim ekmek

Ara
2 küçük mandalina

Ara(Öğle yemeği yemedim kahvaltıyı geç yaptığım için)
yarım kase yoğurt

Akşam
1 ıspanaklı börek
1 patatesli sıkma
5 zeytin
şekersiz çay

2 mandalinada orda yedim, bol su içtim 3 olmuştur heralde
[/QUOTE]

CCanım ne güzel menü
Can

Ben de bu günlük menüyü yazayim
Sabah. Tereyağli yumurta 1 dilim ekmek peynir 4 zeytin
Ara.3 ü bir arada neskafe
Oglen. 4 kofte salata light kola bir kutu 1 servis kaşığı kuymak
Aksam. 1 tabak pirasa yemeği 2 kofte 1 çatal makarna iki kaşık yoğurt

Kızlar yorgunluktan geberiyorum resmen o_O

Sabah 11den sonra gelirler ( Öğle namazını kılıp hemen başlanıyor okumaya )
O yüzden sabah 6da uyanıp kısırımıda yapatıktan sonra hazır bekleyeceğim :KK66:

Hemen yatıp uyuyacağım yoksa mümkün değil uyanamam :KK48:
Eşimde sağ olsun güllaçı yapıyor şu anda :KK48:

Size hoş sohbetler ve hayırlı geceler :KK3:
Yarın gece inşallah bütün telaş bitince bol bol sohbet ederiz :KK68::KK68::KK68::KK68:

Selam kızlar yeni geldik kaynanamgilden ilk üçe girememişim hata olmuş ama olsun :)
Bu hafta güzel kilo verdim regl olmama rağmen karabuğday sağolsun:p bende birazdan yatıcam kızı sallarken hemen menümü yazim
SABAH: 2 dilim kepekli ekmek
1 dilim kaşar
3 ince dilim sucuk
şekersiz çay
308 kalori

ÖĞLE : 50 ml sütle şekersiz kahve
2 rulokat
2 bućuk eti form pirinç ve mısır patlağı
139 kalori

ARA: 1 elma
72 kalori
AKŞAM: et sote
1 bardak light kola
1 kaşık yoğurt
yeşillik
1 avuç kadar cerez leblebi fındk yedim genelde
akşamn kalorisini hesaplamadm
519 kalori akşama kadar
spor 30 dk stepper 1 kiloluk ağrlklarla
su 1 buçuk anca içmişimdir bugün :KK15:
iyi geceleeeeerrr

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Bütün hazırlıklarım bitti ( kısır dahil :KK48: ) duşumu aldım giyindim hazır kimse yokken birde buraya bakayım dedim :KK48:
Sanırım bir saat sonra en geç millet gelmeye başlar :KK66:

Küçük kuzum kuzeni gelecek diye dünden beri heycan yaptı :KK48: yatakta bile ay çok heycanlıyım ay çok heycanlıyım diye diye uyudu :KK48: sabahta erkenden benimle birlikte hortladı ve şuanda da elbisesini giydi hazır bekliyor hatta bir saattir Anneciğim Buğrayı arasana nerede kaldılar diyip duruyor :KK70::KK70::KK70::KK70:

Anası kılıklı gezme yada misafir olunca panik yapıyor :KK48:
Bugünüde hayırlısıyla atlatayımda ondan sonra inanılmaz rahatlıyacağım :KK66:

Bu arada dün gece kuzu bizimle yattı ve kapıyı kapatmadığımız halde çocuk havasız kaldı herhalde yine öksürmeye başladı o_O yada kalan balgam falanmı vardı nedir sabah iki kere öksürmekten balgam çıkardı :KK53: neyseki iyi olduğunu biliyorum ve o yüzden pek dert etmedim :KK66: rahatlaması için hava makinesine bağladım yoksa bütün gün öksürmekten oda helak olacak :KK60:

Bütün hazırlıklarım bitti ( kısır dahil :KK48: ) duşumu aldım giyindim hazır kimse yokken birde buraya bakayım dedim :KK48:

Küçük kuzum kuzeni gelecek diye dünden beri heycan yaptı :KK48: yatakta bile ay çok heycanlıyım ay çok heycanlıyım diye diye uyudu :KK48: sabahta erkenden benimle birlikte hortladı ve şuanda da elbisesini giydi hazır bekliyor hatta bir saattir Anneciğim Buğrayı arasana nerede kaldılar diyip duruyor :KK70::KK70::KK70::KK70:

Bu arada dün gece kuzu bizimle yattı ve kapıyı kapatmadığımız halde çocuk havasız kaldı herhalde yine öksürmeye başladı o_O yada kalan balgam falanmı vardı nedir sabah iki kere öksürmekten balgam çıkardı :KK53: neyseki iyi olduğunu biliyorum ve o yüzden pek dert etmedim :KK66: rahatlaması için hava makinesine bağladım yoksa bütün gün öksürmekten oda helak olacak :KK60:

Oohhh canm ev mis gibi sende miss gibi hazr bekliyosun amaaaaa cısslardan uzakkk duurrr haaa gözümüz üstündeee:KK53:

Oohhh canm ev mis gibi sende miss gibi hazr bekliyosun amaaaaa cısslardan uzakkk duurrr haaa gözümüz üstündeee:KK53:

Sağolasın canım :KK66:
Merak etme kısır haricinde yersem ancak 3 adet sarma yerim :KK66: hamurlardan uzak durmayı düşünüyorum Güllaçıda zaten sevmem :KK48:

Günaydın herkese :KK3: oynakbasi34 oynakbasi34 Allah kolaylık versin, hoş sohbetler:KK68:

Sanada Günaydın :KK3:
Sağ ol canım :KK66: Gün bahanesiyle 15de bir akrabalar bir araya gelip evlerde kuran okunuyor diye yapıyoruz :KK66:

geçmiş olsun canım.
misafirlerlede kolay gelsin

günaydın kızlar. gece 4 e kadar küçüğün başını bekledim yine hastalanırsa diye. uykusuzum yaaa
bugün tartıldım geeçen haftaya göre +800 çıkıyorum. ama tahmin ettim bunu. otelde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği vardı sadece. suda çok yoktu.
banyosu yüzmesi emzirmesi derken yemek görünce gözüm dönüyordu. neyse cumaya kadar -800 olup sıfırlamam lazım.
monicim kusura bakma canım

Hayırlı akşamlar.Anlaşılan bugün kimsecikler yok ortada.Bende menümü yazıp ütüye başlayayım ; )
KAHVALTI
1 haşlanmış yumurta
7 zeytin
azıcık köy peyniri
2 dilim ekmek

ARA
fındık aromalı nescafe

ÖĞLE
1 kepçe mercimek çorbası
yarım dilim ekmek
3 parça lays

ARA
1 portakal

AKŞAM
2 kepçe kadar mercimek çorbası
1 tane karnıyarık
yarım kase yoğurt
10 tane Hamsi buğulama

Yediklerim ve yiyeceklerim :) 1100 kalori etti

Şuan karnım zil çalıyor:rolleyes: yemek pişiyor ütüden sonra hemen yiyeceğim
Su 2.5 litre kadar buarada bugün birazcık zumba mezdeke oynadım :KK73:spordan sayılır heralde

Hayırlı akşamlar.Anlaşılan bugün kimsecikler yok ortada.Bende menümü yazıp ütüye başlayayım ; )
KAHVALTI
1 haşlanmış yumurta
7 zeytin
azıcık köy peyniri
2 dilim ekmek

ARA
fındık aromalı nescafe

ÖĞLE
1 kepçe mercimek çorbası
yarım dilim ekmek
3 parça lays

ARA
1 portakal

AKŞAM
2 kepçe kadar mercimek çorbası
1 tane karnıyarık
yarım kase yoğurt
10 tane Hamsi buğulama

Yediklerim ve yiyeceklerim :) 1100 kalori etti

Şuan karnım zil çalıyor:rolleyes: yemek pişiyor ütüden sonra hemen yiyeceğim
Su 2.5 litre kadar buarada bugün birazcık zumba mezdeke oynadım :KK73:spordan sayılır heralde
canım öğlen yediğin çorbada ekmekten sayılıyor.
akşam süper olmuş ama...

X