Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Bende şimdi ütülere girişeceğim yoksa oturmakla iş bitmez :KK48:
Hep gözümde büyütüyorum ama girişince en fazla 2 saatimi alıyor :KK70::KK70::KK70::KK70:

Öğleden sonra Annem gelicek sağ olsun senin işin var ben pazarlığını yapar getiririm kuzuyla çıkma daha yeni iyileşti dedi :KK68: o gelene kadar bitirmiş olayımda sonra tutturur sen yoruldun birak birazda ben ütünü yapayım diye :KK48: kadın ev işi görmesin nasıl bir ruh haliyse hemen sen bırak ben yaparım moduna giriyor :KK70::KK70::KK70::KK70:

Geçenlerde ben gittiğimde kaş göz arasında almış ayakkabılarımın üzerlerini yıkamış ( beyaz ayakkabı vardı ayağımda oda tozlanmış dışarda :KK53: ) Babam hatta diyor ulen bu kadını siz niye yoruyorsunuz çamaşırlarında lekeyi çıkaramayan benim hatuna geliyor diye :KK48: dedim o bizim ailenin Ayşe Teyzesi ( Tek fark çamaşırsuyu yerine Tursil kullanır her şeye :KK70: ) Bir gün bizide çitileyecek diye korkuyorum :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
ilahi banu valla beni bu ruh halimle bile güldürdün ya Allah dilediğini versin sana ne deyim.

Günaydın canım :KK3:

Üzülme be güzelim kazayla insanlar ölüyor :KK66: hem o ıspanaklı börek olmasın pırasanın bir yerinde taş kalma ihtimali çok zor :KK48: Taş eşine deng geldiyse sorun yok çaktırmasaymış ama başkasınada deng geldiyse can sağlığı bir dahakine bir su fazla yıkarsın olur biter :KK60: üzme tatlı canını :KK60:
Yok canm pirasa ya güzelce yyikadim dogradim arkadasimda cikmis ya benle dalga geçiyor gerçi sordum dogru dedi ama aklim almiyor tas nerden geldi pirasaya

hahaha ah bu coraplar nerelere gırıyor bende esımın bazı coraplarının teklerını bulamıyorum bakalım nerelerden cıkıcak cok merak edıyorum ya ayrı ayrı yıkanıyorlar yada bılmıyorum ne durumdalar
ben eşimin çoraplarının tekini bazen bazanın altında buluyorum haftalar sonra :)
heleki bizim çamaşırları bakıcı makienye atıp çamaşırlıktan topladığı için eşleştirmelri o yapıyor.ama geçenlerde ütü yapmamak için salak karı benim gömleği yıkanıp kuruduktan sonra ütülemeden ben görmeyim diye dolabın en arkasına sıkıştırmış.

Gunaydın kızlar işlerin yoğunluğundan ancak fırsat bulabildim hemen dünkü cozutuk menümü paylaşayım

sabah: 7 de bir bardak süt
9 da yine tuzsuz ekmek ve lorla tost
şekersiz çay

ara: nescafe sekersiz

öğle: bir kase çorba
börülce salatası bir kase kadar
5 diyet sarma 4 kaşık yoğurt
bir dilim tuzsuz ekmek

ara: iki küçük mandalina ve bir tane tulumba tatlısı

akşam: tavuklu patates yemeği bir porsyondan az
5 kaşık bulgur pilavı

kızmın okulu için kurabiye hazırlamıştım tadına bakayım derken bir baktım iki tane yemişim :eek::eek::eek:

su :2lt tamamladım

valla canımın sıkıntısından çocuklara bağırıp çağırıyorum bir de psikologa gitmem gerek galiba.

Canım sakin olmaya çalış :KK66: kuzuların günahı yok sonuçta onlarda arada sinirleri zorlasada masumlar sonuçta :KK60:
İhmal etme ve ilk fırsatta git belki çok hafif bir şey verirde rahatlarsın birde bol bol dua et canım emin ol iyi gelecektir :KK66:Bizlerinde dualarındasın :KK68:

Yok canm pirasa ya güzelce yyikadim dogradim arkadasimda cikmis ya benle dalga geçiyor gerçi sordum dogru dedi ama aklim almiyor tas nerden geldi pirasaya

Canın sağ olsun canım hiç üzülme olur öyle şeyler :KK66:

ben eşimin çoraplarının tekini bazen bazanın altında buluyorum haftalar sonra :)
heleki bizim çamaşırları bakıcı makienye atıp çamaşırlıktan topladığı için eşleştirmelri o yapıyor.ama geçenlerde ütü yapmamak için salak karı benim gömleği yıkanıp kuruduktan sonra ütülemeden ben görmeyim diye dolabın en arkasına sıkıştırmış.

Vayyy çakal yardımcı :KK48: alt tarafı bir gömlek fazla ütüleyecek :KK67:
Valla bende dün gece eşleştirdim ve bir sürü çorap çıktı :KK48: en sonunda kalan tekleri de eşim at gitsin dedi çekmecesi dolup taşınca :KK48: adamcağız her defasında tekleri bulunmuyor diyince bir sürü çorap almıştı onlarda olunca diğerlerinin tekini aramaya gerek kalmadı :KK48::KK48::KK48::KK48:

Neyse işime döneyimde bitsin yoksa çok zor :KK48:

Biter bitmez damlarım nasılsa :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Ben dün tok karnına aynı çıktım geçen haftaki tok karnımla. Menüm söyle yanlış birsey yaptıysam uyarin

sabah
5 zeytin
2 dilim çavdar ekmek
1 yumurta
domates

ara
13 badem

öğle
100 gr köfte
6 kaşık yoğurt
2 dilim çavdar ekmek

ara
1 avuç kuru üzüm

akşam
4 kaşık patlıcan yemeği
1 kase mercimek çorbası
Salata
1 dilim çavdar ekmek
1 bardak light kola

canım menülerin gayet güzel göze batan birşey göremiyorum ben

Bende menümü yazayım bari :KK17:
Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
10 zeytin
1.5 dilim beyaz ekmek

Ara
yarım avuç kavrulmamış yer fıstığı

Öğle tam bir fiyasko kvaldenin sohbeti vardı çay ikramı benim tüm günümü mahvetti şu körolasıca boğazda bir dursa ne var:KK62:
3 tane sigara böreği
2dilim havuçlu tarçınlı kek

Ara
1 bardak Greyfurt suyu

Akşam yemeği düşünmüyorum lakin yersem kıymalı pırasa yemeği ve yoğurt olacak inşallah menüm

durmuyor boğazımız valla benımde oyle gördümü yiyesim geliyor akşam yemezsen dengeleybilirsin inşallah

Ben de menümü yazayım
Sabah.bir dilim tam buğday ekmeğine az kasarla tost peynir zeytin bir kurabiye
Oglen. Firinda tavuk but bir tane, 3 kaşık yoğurtlu ıspanak
Ara. Şekersiz turk kahve si
Aksam. 1, 5 kase kella paça çorbası
Ara. 6-7 sari leblebi
Spor yapamadim ama corbaciya kadar yürüdük ve geldik geri 2 litre su 1 bardak yesilcay

Tebrik ederim gayet güzel bir menü bu kadar az yemeyi nasıl beceriyorsunuz banada söylermisiniz aç kurt gibiyim ilaçlar iyice iştahımı açtı doymak bilmiyorum:kk77::kk77::kk77::kk77::kk77:

Evin heryerini talan ettimde esleri yok ya kirli sepetinde hala yikanmadi yada eşleri yoktu bekarken kayboldu:) az utum benimde var bugün üzerindeki tembelliği atarsam utumi yapicam evi süpürüp silicem

gunaydın kızlar umarım keyıfler ıyıdır.ınanın sızlerle olmayı çok ıstıyorum.ama işten nete gırebıldığım ıçın herzaman yazamıyorum.
gecen cuma 75 oaln kılom bugun 75.2 ydı
çok moralımm bozuk
yarında diyetisyen gunum.1 ayda 2,5 kılo anca verebıldım
ahh bu hafta sonları benı yaktı

Canım bak diyetten önce moralini düzelterek işe başlayalım takıntı yaptın sen

valla canımın sıkıntısından çocuklara bağırıp çağırıyorum bir de psikologa gitmem gerek galiba.

Dediğim gibi önce kafanı rahatlar bak göreceksin kilolar patır patır gidecek. Şu an kafan rahat değil vücut kendini korumaya alıyor önlem yani.

canım menülerin gayet güzel göze batan birşey göremiyorum ben

durmuyor boğazımız valla benımde oyle gördümü yiyesim geliyor akşam yemezsen dengeleybilirsin inşallah

Tebrik ederim gayet güzel bir menü bu kadar az yemeyi nasıl beceriyorsunuz banada söylermisiniz aç kurt gibiyim ilaçlar iyice iştahımı açtı doymak bilmiyorum:kk77::kk77::kk77::kk77::kk77:

Canım aslında çok az yemiyorum yani doyuyorum bunlarla..Sadece akşamları porsiyonları küçültmeye çalışıyorum..ve mümkünse 19.00 dan önce yemeye çalışıyorum genelde 18.30 gibi yiyorum..vücudu alıştırınca oluyor canım yavaş yavaş..

Canım sakin olmaya çalış :KK66: kuzuların günahı yok sonuçta onlarda arada sinirleri zorlasada masumlar sonuçta :KK60:
İhmal etme ve ilk fırsatta git belki çok hafif bir şey verirde rahatlarsın birde bol bol dua et canım emin ol iyi gelecektir :KK66:Bizlerinde dualarındasın :KK68:

Canın sağ olsun canım hiç üzülme olur öyle şeyler :KK66:

Vayyy çakal yardımcı :KK48: alt tarafı bir gömlek fazla ütüleyecek :KK67:
Valla bende dün gece eşleştirdim ve bir sürü çorap çıktı :KK48: en sonunda kalan tekleri de eşim at gitsin dedi çekmecesi dolup taşınca :KK48: adamcağız her defasında tekleri bulunmuyor diyince bir sürü çorap almıştı onlarda olunca diğerlerinin tekini aramaya gerek kalmadı :KK48::KK48::KK48::KK48:

Neyse işime döneyimde bitsin yoksa çok zor :KK48:

Biter bitmez damlarım nasılsa :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
Oyle canim sakinilan göze cop batarmis ya aynen öyle oldu eşime dedimki bak güzel olmadi begenmedim diyorsan götürme rezil olmayayim oda gayet güzel olmuş niye goturmeyeyim dedi goturmese tas falanda cikmayacakti

Bu arada günaydın dememişiiimmm..herkeşe günaydın..dün çorbacıya kadar yürüdüm diye bir de çok gribim diye yürüyüş yapmadım..bugün 30dk.lık yürüyüşümü yapmak istiyorum inşallah..

Günaydın Kızlaaaar birgün geç kalktm oku oku bitiremedim sohbet koyuu
Dün gece benim kız pek uyutmadı hala uyyor kendileri şuan bende yeni kalktm uzun zamandr bu kadar geç kalkmamştm iyi oldu aslnda
bu arada dün kaynanamgl bendeydi menümü yazamadım hemen yaziyim :KK66:

SABAH: 1 haşlanmış yumurta
1 domates
3 kaşık karabuğday
2 kaşık tam yağlı yoğurt

ÖĞLE; 3 kaşık karabuğday
1 küçükk elma

ARA: 2 Kaşık karabuğday
1 dilim elma

AKŞAM : 3 kaşık karabuğday
2 kaşık tam yağlı yoğurt
yarım elma

Spor yapamadm
3 litre su

sadece yemeklerin tadına baktm olmuş mu diye
başka bişey yemedim
ve süylaç da yemedim çok güzel olmuş dediler hatta kaynbabam vve eşim 2 ser kase yediler :KK66:
Ve eşim işe goderkende 1 kaseyi löpletti valla:KK48:
kaldı 1 kase onuda kızm yer bana yoooookkk:KK54:

Selam kızlarrrr çookkk mutluyum bu hafta hedefimi tutturamıcam diye korkarken şuan hedef kilomdayım dün 58.9 dum bugün 58.3 üm karabuğday işe yaradı kızlae reglinn ödemini attı bugünde devam ediyorum yarında 300 gr gitse süper olurrrrrr :KK66:

Sıkma canını tatlm menülerin çok güzel eminim vücut direniyor sen diyete devam ettikçe birden inecek bu cumada tartl ve gelecek haftaya kadar hiç tartlma ve diyete devam et takıntı yapmadan eminim taryıda istediğini göreceksin canm inanıyorum:KK15:

Selam kızlarrrr çookkk mutluyum bu hafta hedefimi tutturamıcam diye korkarken şuan hedef kilomdayım dün 58.9 dum bugün 58.3 üm karabuğday işe yaradı kızlae reglinn ödemini attı bugünde devam ediyorum yarında 300 gr gitse süper olurrrrrr :KK66:
karabuğdayı nasıl yaptın tarif eder misin birde tadı nasıl normal bugday giibi mi

karabuğdayı nasıl yaptın tarif eder misin birde tadı nasıl normal bugday giibi mi

Gece yatmadan sıcak suyla ıslattm canm sabaha yenilecek kadar yumuşuyor sonrada az bişey kavurup yoğurtla falan yedim ama ne yazıkki tadı çok kötü en iyi yoğurtlayp boll nane dökünce bi nevi yeniliyor ve çok tok tutuyor :)

Gece yatmadan sıcak suyla ıslattm canm sabaha yenilecek kadar yumuşuyor sonrada az bişey kavurup yoğurtla falan yedim ama ne yazıkki tadı çok kötü en iyi yoğurtlayp boll nane dökünce bi nevi yeniliyor ve çok tok tutuyor :)
hmm tadı kötüyse yiyemem canım ama dukan da öneriyor karabuğdayı

Gunaydın kızlar işlerin yoğunluğundan ancak fırsat bulabildim hemen dünkü cozutuk menümü paylaşayım

sabah: 7 de bir bardak süt
9 da yine tuzsuz ekmek ve lorla tost
şekersiz çay

ara: nescafe sekersiz

öğle: bir kase çorba
börülce salatası bir kase kadar
5 diyet sarma 4 kaşık yoğurt
bir dilim tuzsuz ekmek

ara: iki küçük mandalina ve bir tane tulumba tatlısı

akşam: tavuklu patates yemeği bir porsyondan az
5 kaşık bulgur pilavı

kızmın okulu için kurabiye hazırlamıştım tadına bakayım derken bir baktım iki tane yemişim :eek::eek::eek:

su :2lt tamamladım
2 KURABİYE VE 1 TULUMBA TATLISI OLMASAYMIŞ İYİYMİŞ TATLIM.

X