Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

2.mesajım

8.TAKIM 390. ETAP İÇİN HAFTALIK HEDEFLER
Ceco34 ...................>113,5kg <...................................>
Berkuras ................> 97,8 kg <...................................>
yst38.......................> 106,0 kg <...................................>
adayaren38 ............> 70,8 kg <...................................>70,3
moni........................> 101,8 kg <...................................>101,5
benben.....................> 70,4 <...................................>70.0
melekkız_................> 65,1kg <...................................>
sln71 ........................> 59,0 <..................................>58,3
askrhpozitif.............> 78,0 kg <...................................>

benim hedefim 70 kg olsun hanımlar

tamam kaptanım cezamı uyguladım diğer takımlara gidip aşağıdaki yazıyı yazdım

selam kızlar ben 8.takım üyesiyim maalesef geçtiğimiz hafta hiç kilo veremedim kilom sabit.verememe sebebim ise yeni diyetisyene başaldım ve geçen hafta regl haftamdı yoksa diyetisyen ölçtüğünde kilo verememe rağmen 1 kg yağlardan gitmiş dedi bu hafta daha dikkat edip en az 500 gr vereceğim.

3.mesaj
selam kızlar sabah kahvemi içippp kahvaltımı yaptm :kk77:
yeni bir haftaya başladık hadi bismillah inşallah boolll eksili bir hafta olur hepimiz içi
n

ayyy hepimiz 1 er kilo versek ne güzelll oluurrrr:KK19:

3.mesaj
yeni bir haftaya başladık hadi bismillah inşallah boolll eksili bir hafta olur hepimiz içi
n

selam canım 1 kilo değil 500 gr bile versem göbek atıcam güya kızımın doğum gününe (28 aralık )geçen seneki kiloma ulaşacaktım .65 tim ozaman.yani hala 5.5 kilo var zor ama imkansız değil.

3.mesaj
n

3.msj

inşallah canım keşke verebilsek 1 kg zor ama imkansız değil sanırım benim vücut durakladı

selam canım 1 kilo değil 500 gr bile versem göbek atıcam güya kızımın doğum gününe (28 aralık )geçen seneki kiloma ulaşacaktım .65 tim ozaman.yani hala 5.5 kilo var zor ama imkansız değil.

4.mesaj
Nerdeyse 1 ay var canmm dediğin gibi çok zor ama imkansz değil ama çokta şartlanmamak lazım sağlığmzdan da olmayalm zayflıcaz diye az gitsin yağdan gitsin bi daha da gelmesin inşallahh amiiiiiiiin :)

3.msj

inşallah canım keşke verebilsek 1 kg zor ama imkansız değil sanırım benim vücut durakladı

5.mesaj
Aslnda duraklamaya girildiğinde vücudu şasırtmak lazım diyorlar ceco detoks yapıcağndan bahsetmiş çarşamba perşembe acaba bizde mi ona katılsak belki takmca vücudu şaşırtmamz iyi olur:KK64:

8.TAKIM 390. ETAP İÇİN HAFTALIK HEDEFLER
Ceco34 ...................>113,5kg <...................................>
Berkuras ................> 97,8 kg <...................................>
yst38.......................> 106,0 kg <...................................>
adayaren38 ............> 70,8 kg <...................................>70,3
moni........................> 101,8 kg <...................................>101,5
benben.....................> 70,4 <...................................>
melekkız_................> 65,1kg <...................................>
sln71 ........................> 59,0 <..................................>58,3
askrhpozitif.............> 78,0 kg <...................................>
Bu hafta hedefim yok. 200gr .
Hiç değilse artı olmasın

5.mesaj
Aslnda duraklamaya girildiğinde vücudu şasırtmak lazım diyorlar ceco detoks yapıcağndan bahsetmiş çarşamba perşembe acaba bizde mi ona katılsak belki takmca vücudu şaşırtmamz iyi olur:KK64:
4.msj

Canım inşallah ne yapsam acaba ayran detoksu mantıklı geldi bi de seviyorum içindeki malzemeleri denesek mi ben dukan ağırlıklı diyet yapıyorum tamamen ters tepmesin çok nadir bakliyat yiyorum

Gunaydin kizlar hafta sonu pek giremedim gorumcemlerdeydik evin sonunda kaba isleri bitti mutfak dolaplari ,laminent,kapilar ve catinin lambiri kaldi onlarida seçtim beğendim çok şükür bi ustanin gelip yapmasi kaldi

Bogazim fena halde hafiften ateşin var bakalim bugün nasil geçecek bi dünya is var evde

Son düzenleme:
selam canım 1 kilo değil 500 gr bile versem göbek atıcam güya kızımın doğum gününe (28 aralık )geçen seneki kiloma ulaşacaktım .65 tim ozaman.yani hala 5.5 kilo var zor ama imkansız değil.​
Gülşencim benim büyük oğlumda 28aralık doğumlu. Biz ikimiz nisan doğumlu eşin hangi ay doğumlu :)

kızlar ya ben 2 günde 2.5 kilo almış görünüyorum. mantıksız ama sinir oldum. 2 kilo yağ yesem yine o kadar çıkmam

Gülşencim benim büyük oğlumda 28aralık doğumlu. Biz ikimiz nisan doğumlu eşin hangi ay doğumlu :)
canım eşim 15 mayıs

Gunaydin kizlar hafta sonu pek giremedim gorumcemlerdeydik evin sonunda kaba isleri bitti mutfak dolaplari ,laminent,kapilar ve catinin lambiri kaldi onlarida seçtim beğendim çok şükür bi ustanin gelip yapmasi kaldi

Bogazim fena halde hafiften ateşin var bakalim bugün nasil geçecek bi dünya is var evde
geçmiş olsun canım dikkat et kendine ilaç da kullanamazsın bol bol ballı limonlu sıcak su iç

kaptanım keşke bu uygulamayı bu hafta yapmasaydık. insanlar ceza aldığımız için kızları cezalandırıyoruz gibi algılamış çok üzüldüm. öyle bişey yok biliyorsunuz demi kızlar. bu hafta dereceye girenler 2-3 kilo vermiş kişiler kendi adıma böyle düşünüyorum en azından.

X