Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Günaydın kızlar
moralim bozuk benim dünden beri.gwcenlerde söylemiştim yeni ev aldık yaza taşınacagiz kaynana da dün bana bir gümüş saat almış milletin önünde gösteriş yapar gibi verdi ve dediki bu hem öğretmen günü hediyesi hem doğum günü hediyesi hemde yeni evinizin hediyesi dedi şok oldum benim babam 15 milyar para veriyorlar evin perdelerini diktiriyo kadın 200 tl lik saate ogretmen günü doğumgünü ve ev Hediyesi diyo cildiricam ya.vw durumları da çok da iyi.
Ha ha ha iyiymiş

Bugun neden kimsecikler yok
menum
Sabah
peynir 30 gr
domates salatalık
10 tane patates kız.
3 zeytin

Ara
2 ceviz

ikindi
100 gr kiyma kavurması
2 dilim ekmek
salata
1 kase yogurt

aksam üzeri
3 tane meyve yiyecegim

Toplam kalori 1180
Su simdilik 1 lt

Ben bugün menumu yazayim
Sabah. Sucuklu yumurta peynir zeytin kırmızı biber bir simit iki lokma helva
Ara
3-4 kuru erik 1 kuru kayisi
Akşam. Hamsi tava roka soğan salatası
Ara. 5-6 yer fıstığı 2 kuru erik
1.5 litre falan su 25 dk 2 km yürüdüm bantta

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK24::KK24::KK24:
Hele şükür gelebildim :KK25:

Eşim dün gece iyice hasta oldu ve sabaha kadar uyumadı tabi bende baya geç yattım onunla ilgilenirken o_O
Sabah geç uyandık ve kahvaltı ettikten sonra direk hazırlanmaya başladım Amcamlara gideceğimiz için :KK66:
Saat 1 gibi yola çıktık ve 1 saat yol sürdü zaten trafikte olunca :KK53:
Aslında eşimde gelecekti hesapta ama kendini kötü hissettiği için evde kaldı :KK43:
Son anda iptal etmek olmayıca bizde onsuz gittik tabi aklım evde kaldı ve sık sık arayıp halini sordum :KK66:
SAğ olsun Amcamlar eşimin gelmediğini görünce çok üzüldüler :KK48: meğer duvar kağıdı almışlar ve eşime yaptırmaya niyetleri varmış :KK53: baktık yengem hayal kırıklığına uğradı Annemde hadi biz yapalım kağıdı dedi ( zaten bekarken bütün evi hep Annem ve ben yapardık Babam kaytarmak için Annemi kızdırıp her defasında Camiye kaçtığı için :KK48: ) Kızkardeşim, eşi, Annem ve ben yaptık ama tek duvarda olsa yorgunluktan geberdik :KK57:
İki saatte bitirdik ama dördümüzde baya yorulduk :KK53: tabi Yengem ve Amcam çok memnun oldular ( her nekadar işin ucundan tutmasalarda :63: )

Kuzen yine maşallah 26 yaşında olduğu halde kazeyi büyüttü hiç birşeyin ucundan tutmadan :63:
Neyseki bu faslıda atlattık ve erkenden kaçtık ( saat 8i az geçiyordu )
YOl açık olunca 40 dakikada döndük evimize :KK66:

Eşim yarın işe gitmeyi düşünmüyordu ama bugün baya bir dinlenince toparlanmış biraz ve işe giderim diyor :KK66:
Eeee Cumarteside Akraba günü bende olduğu için bende Temizlik operasyona başlıyacağım :KK53:
Cumaya kadar bitirmem lazımki Cuma günüde oturup ertesi gün için Sarma ve poğçamı rahat rahat yapayım :KK70::KK70::KK70::KK70:

30/11/2014 itibari ile sarı kartlar

benben
389. Etap =>kilo aldı => 1.sarı kart

berkuras
389. Etap =>kilosu sabit => 1.sarı kart

adayaren38
389. Etap =>kilosu sabit => 1.sarı kart

* 3 Hafta arka arkaya kilo veremeyen takımdan çıkarılır...

>>> 1.sarı kart,2.sarı kart ve kırmızı kart ile diskalifiye...

sarı kartların silinmesi>>> genel bireyselde ilk 3 dereceye girenlerin sarı kartları silinir.her kilo verdiği hafta,bir önceki sarı kartı silinir...!

*her üye haftalık hedef belirlemeli ve hedefine ulaşmalıdır...%30 performans uygulamasında takımımızın ceza almaması için bu gerekli ve zorunludur...

*cuma kilo bildiriminden sonra kilo veremeyen üye yada üyeler,ceza olarak diğer takımlara gidip,o hafta kilo veremediklerini,bundan pişman olduklarını belirteceklerdir.. özetle,kendilerini ifşa edeceklerdir.

şekerlerim bu uygulamanın açıklaması şöyle:
etap bitimlerinde takımda kilo alan arkadaşlara yönelik ceza sistemi :diğer takım topiklerine gidip bu hafta kilo aldıklarını ve pişmanlıklarını yazmalarını istiyorum,baya etkili oluyor tecrübeyle sabit:KK48:
gözünüz korkmasın gerçekten çok şirin oluyor:KK70:

Tüm kuralları kabul ettim ve üzerime düşen neyse yapacağım ( inşallah sarı kart görmem ama görürsemde mecbur gereğini yapacağım :KK15:

8.TAKIM 389. ETAP İÇİN HAFTALIK HEDEFLERE ULAŞMA
Ceco34 ...................>114,2 kg <...................................>113,7 kg>113,5>:nazar::KK68:
Berkuras ................> 97,8 kg <...................................>97,0 kg>97,8:KK62::KK4:
yst38.......................> 106,6 kg <...................................>105,0 kg>106:KK62:
adayaren38 ............> 70,8 kg <...................................> 70,3 >70,8:KK62::KK4:
moni........................> 102,2 kg <...................................>101,9>101,8:nazar::KK68:
benben.....................> 69,7 kg <...................................>69,0 kg>70,4:KK62::KK4:
melekkız_................> 65,4 kg <...................................>64,8 kg>65,1:KK62:
sln71 ........................> 60,3 kg <..................................>59,0 kg>59:nazar::KK68:
askrhpozitif.............> 78,0 kg <...................................> 77,5 kg>78,9:anneadayı::emir_bebek::nazar:

Ellerine ve emeğine sağlık canım :KK15:
İnşallah bir sonraki hafta hepimiz hedeflerimizi tuttururuz :KK66:

8.TAKIM 390. ETAP İÇİN HAFTALIK HEDEFLER
Ceco34 ...................>113,5kg <...................................>
Berkuras ................> 97,8 kg <...................................>
yst38.......................> 106,0 kg <...................................>
adayaren38 ............> 70,8 kg <...................................>
moni........................> 101,8 kg <...................................>101,5
benben.....................> 70,4 <...................................>
melekkız_................> 65,1kg <...................................>
sln71 ........................> 59,0 <..................................>
askrhpozitif.............> 78,0 kg <...................................>

Hmmm bir sonraki hedefim kaç olsa acaba diye deminden beri düşünüyorum :KK64:
Evet geçen hafta hedefi tutturdum regl olmama rağmen ama bu haftada belki az belirtmiş olacağım ama hedefimi tutturmak adına 500 gr diyorum ( Gün hazırlıkları varken yürüyüş yapma şansım çok çok az )
Takıma belki çok katkı olacak bir rakam değildir ama hedefimi tutturup fazlasını verirsemde benim için çok güzel bir motivasyon olacaktır :KK66:

Bu arada baştan söyliyeyim bugün kendimi çok şiş hissediyorum (fazla kaçırmadım şükür akşam yemeğinde, reglmde bitti gibi ama nedense o duygu var şu an ) ve o yüzden çarşamba ve perşembe günü ayran detoksunu yapmak istiyorum ( hem takıma hemde motivasyonuma fayda olsun diye )

Günaydın kızlar
moralim bozuk benim dünden beri.gwcenlerde söylemiştim yeni ev aldık yaza taşınacagiz kaynana da dün bana bir gümüş saat almış milletin önünde gösteriş yapar gibi verdi ve dediki bu hem öğretmen günü hediyesi hem doğum günü hediyesi hemde yeni evinizin hediyesi dedi şok oldum benim babam 15 milyar para veriyorlar evin perdelerini diktiriyo kadın 200 tl lik saate ogretmen günü doğumgünü ve ev Hediyesi diyo cildiricam ya.vw durumları da çok da iyi.

Canım hiç çıldırma sonuçta bazı insanlar sadece çocuk doğurur ( Annelik bambaşka bir duygu )
Hem okadarcık hediyeyi 3 olayda birleştiren insan sana ev için destek olursa yarın öbür günde sayemde ev sahibi oldunuz bile der :KK48:
Boşver belki biraz sıkıntı çekersiniz ama neticede KVnin ağzına laf vermemiş olursun :KK66:

Siz ce ne demeliyim kadına kızlar dün teşekkür edip oturdum koltuğa salak gibi

Hiççç birşey deme hatta eşine bile deme bence ama ilk fırsatta ona yılbaşı hediyesi alıp verirken hem doğumgünü hediyen hem yılbaşı hediyen diye ver :KK70: kalkıp emin ol ağzını açamaz heee olurda birşey derse aaa Anneciğim biliyorsun kendi çabalarımızla ev sahibi olmaya çalışıyoruz üstelik sen bana 3 günü bir edip hediye alırken ben hiç bozulmadım sen niye bozuluyorsun ki dersin ve anında ağzı kapanır :KK66:

Aradada muhabbet evden açılınca Allah razı olsun Babacığım yok haliyle bize maddi destek oldu dersende emin ol eninde sonunda sinir olur :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48: sırf o lafı duymamak için maddi destek çıkar :KK48::KK48::KK48::KK48:

Yine dua et para vermemekle kalmış o_O enim rahmetli KP nişanlıyken benim ailem bana ev alırken tapu işlemi olduktan sonra annemle beni eve göndermişti para teslimini biz erkek erkeğe hallederiz diye ( müthahit ve yer sahibide yanımızdaydı )
Sonradan oturup bir yerde çay içerken parayı teslim edeceği sırada tamamını benim babamın ödediği ev parasından 10 000 Mark ( 50 000 mark'a deng geliyordu evin parası ) almış ve yer sahibinle mütehayite aramızda kalsın paraya ihtiyacım var kalan parayı ( içinden aldığı ) ben taksitle ödeyeceğim demiş ( daire mütehayitindi ve yer sahibide şahit olarak gelmişti ) tabi ödememiş ve ortada evrak olmadığı için adam o zamanlar sırf benim ve ailemin bu durumu öğrendiğimizde yıkılacağımızı düşündüğü için söylememiş o_O
Adamın eşiyle aynı apartmanda oturunca bir gün çok üzülüp kadına ağlayarak dert anlattığım sırada kocası evdeymiş ve olanları duyunca çok sinirlendi ulen senin şeref yoksunu KP ev alınırken parayı bile sizden habersiz eksik verdi demişti :KK57: inan dünya başıma yıkıldı o an :KK57:
Benim babam o paraları biriktirene kadar gece gündüz çalışmış ama adam gizlice el koymuş üstelik mütehayitede o eksik olan parayı ödememiş o_O adam yer sahibide şahit evlatlarımın ölsünü göreyim yalanım varsa dedi hatta yüzleştir bizi dedi o_O isteseydim mahkemeye verir evi elinizden alırdım ama ben Allahtan korkarım Babanın o kadar emeğini hiçe sayamazdım, senin üzülmeni yuvanı dağıtmanı istemedim o yüzden lanet olsun dedim ve zararı sineye çektim demişti o_Oo_O
KPye bunu söylediğimizde ( ki eşimde şok oldu ) inkar etti ama yüzleşin diyince boşver gerek yok dedi o_O
Bana iftira atmış olsa ben boşver demem şahsen demekki doğruymuş ki yer sahibinin baldızı benim can ciğer komşu ablam o bile seneler evvel bu olayı duymuş ( eniştesi okadar şok olmuş ki eve gidince anlatmış adam daha evlendirmede oğlunu ev sahibi yapan dünürünü kazıkladı diye :KK57:

Böyle birşey olacağına hiç vermesin daha iyi :KK53:
Şimdi hep diyorum öldü gitti Allaha ne hesap verecek ki Babamda olayı duyduğundan beri halada diyor asla hakkımı helal etmiyorum para için değil sana çektirdikleri için diye o_O

Hayırlı geceler şekerlerim
hedef kilolarımızı belirtmeyi ve hedeflerimize ulaşmamız gerektiğini unutmayalım.

mesajlarda numaralandırılacak:KK56:

2.mesaj

günaydın hayırlı sabahlar:KK25:
gece kapıları kapatmıştım sabah yine ben açıyorum:KK16:
kızlar hadi bakalım yeni bir hafta ..bol bol su ,hareket ve yediklerimize dikkat erme zamanı:KK49:
bu hafta yoğun ders çalışmalıyım hafta sonu sınavlarım var,kızlar nolur dua edin de hayırlısıyla bitsin şu okul:KK69:

2.mesaj

günaydın hayırlı sabahlar:KK25:
gece kapıları kapatmıştım sabah yine ben açıyorum:KK16:
kızlar hadi bakalım yeni bir hafta ..bol bol su ,hareket ve yediklerimize dikkat erme zamanı:KK49:
bu hafta yoğun ders çalışmalıyım hafta sonu sınavlarım var,kızlar nolur dua edin de hayırlısıyla bitsin şu okul:KK69:
ayşe abla benim de tek dersten sınavım var alttan alıyorum bir tane.senin bölümün neydi benim ki edebiyat.

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK24::KK24::KK24:
Hele şükür gelebildim :KK25:

Eşim dün gece iyice hasta oldu ve sabaha kadar uyumadı tabi bende baya geç yattım onunla ilgilenirken o_O
Sabah geç uyandık ve kahvaltı ettikten sonra direk hazırlanmaya başladım Amcamlara gideceğimiz için :KK66:
Saat 1 gibi yola çıktık ve 1 saat yol sürdü zaten trafikte olunca :KK53:
Aslında eşimde gelecekti hesapta ama kendini kötü hissettiği için evde kaldı :KK43:
Son anda iptal etmek olmayıca bizde onsuz gittik tabi aklım evde kaldı ve sık sık arayıp halini sordum :KK66:
SAğ olsun Amcamlar eşimin gelmediğini görünce çok üzüldüler :KK48: meğer duvar kağıdı almışlar ve eşime yaptırmaya niyetleri varmış :KK53: baktık yengem hayal kırıklığına uğradı Annemde hadi biz yapalım kağıdı dedi ( zaten bekarken bütün evi hep Annem ve ben yapardık Babam kaytarmak için Annemi kızdırıp her defasında Camiye kaçtığı için :KK48: ) Kızkardeşim, eşi, Annem ve ben yaptık ama tek duvarda olsa yorgunluktan geberdik :KK57:
İki saatte bitirdik ama dördümüzde baya yorulduk :KK53: tabi Yengem ve Amcam çok memnun oldular ( her nekadar işin ucundan tutmasalarda :63: )

Kuzen yine maşallah 26 yaşında olduğu halde kazeyi büyüttü hiç birşeyin ucundan tutmadan :63:
Neyseki bu faslıda atlattık ve erkenden kaçtık ( saat 8i az geçiyordu )
YOl açık olunca 40 dakikada döndük evimize :KK66:

Eşim yarın işe gitmeyi düşünmüyordu ama bugün baya bir dinlenince toparlanmış biraz ve işe giderim diyor :KK66:
Eeee Cumarteside Akraba günü bende olduğu için bende Temizlik operasyona başlıyacağım :KK53:
Cumaya kadar bitirmem lazımki Cuma günüde oturup ertesi gün için Sarma ve poğçamı rahat rahat yapayım :KK70::KK70::KK70::KK70:

Tüm kuralları kabul ettim ve üzerime düşen neyse yapacağım ( inşallah sarı kart görmem ama görürsemde mecbur gereğini yapacağım :KK15:

Ellerine ve emeğine sağlık canım :KK15:
İnşallah bir sonraki hafta hepimiz hedeflerimizi tuttururuz :KK66:

Hmmm bir sonraki hedefim kaç olsa acaba diye deminden beri düşünüyorum :KK64:
Evet geçen hafta hedefi tutturdum regl olmama rağmen ama bu haftada belki az belirtmiş olacağım ama hedefimi tutturmak adına 500 gr diyorum ( Gün hazırlıkları varken yürüyüş yapma şansım çok çok az )
Takıma belki çok katkı olacak bir rakam değildir ama hedefimi tutturup fazlasını verirsemde benim için çok güzel bir motivasyon olacaktır :KK66:

Bu arada baştan söyliyeyim bugün kendimi çok şiş hissediyorum (fazla kaçırmadım şükür akşam yemeğinde, reglmde bitti gibi ama nedense o duygu var şu an ) ve o yüzden çarşamba ve perşembe günü ayran detoksunu yapmak istiyorum ( hem takıma hemde motivasyonuma fayda olsun diye )

Canım hiç çıldırma sonuçta bazı insanlar sadece çocuk doğurur ( Annelik bambaşka bir duygu )
Hem okadarcık hediyeyi 3 olayda birleştiren insan sana ev için destek olursa yarın öbür günde sayemde ev sahibi oldunuz bile der :KK48:
Boşver belki biraz sıkıntı çekersiniz ama neticede KVnin ağzına laf vermemiş olursun :KK66:

Hiççç birşey deme hatta eşine bile deme bence ama ilk fırsatta ona yılbaşı hediyesi alıp verirken hem doğumgünü hediyen hem yılbaşı hediyen diye ver :KK70: kalkıp emin ol ağzını açamaz heee olurda birşey derse aaa Anneciğim biliyorsun kendi çabalarımızla ev sahibi olmaya çalışıyoruz üstelik sen bana 3 günü bir edip hediye alırken ben hiç bozulmadım sen niye bozuluyorsun ki dersin ve anında ağzı kapanır :KK66:

Aradada muhabbet evden açılınca Allah razı olsun Babacığım yok haliyle bize maddi destek oldu dersende emin ol eninde sonunda sinir olur :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48: sırf o lafı duymamak için maddi destek çıkar :KK48::KK48::KK48::KK48:

Yine dua et para vermemekle kalmış o_O enim rahmetli KP nişanlıyken benim ailem bana ev alırken tapu işlemi olduktan sonra annemle beni eve göndermişti para teslimini biz erkek erkeğe hallederiz diye ( müthahit ve yer sahibide yanımızdaydı )
Sonradan oturup bir yerde çay içerken parayı teslim edeceği sırada tamamını benim babamın ödediği ev parasından 10 000 Mark ( 50 000 mark'a deng geliyordu evin parası ) almış ve yer sahibinle mütehayite aramızda kalsın paraya ihtiyacım var kalan parayı ( içinden aldığı ) ben taksitle ödeyeceğim demiş ( daire mütehayitindi ve yer sahibide şahit olarak gelmişti ) tabi ödememiş ve ortada evrak olmadığı için adam o zamanlar sırf benim ve ailemin bu durumu öğrendiğimizde yıkılacağımızı düşündüğü için söylememiş o_O
Adamın eşiyle aynı apartmanda oturunca bir gün çok üzülüp kadına ağlayarak dert anlattığım sırada kocası evdeymiş ve olanları duyunca çok sinirlendi ulen senin şeref yoksunu KP ev alınırken parayı bile sizden habersiz eksik verdi demişti :KK57: inan dünya başıma yıkıldı o an :KK57:
Benim babam o paraları biriktirene kadar gece gündüz çalışmış ama adam gizlice el koymuş üstelik mütehayitede o eksik olan parayı ödememiş o_O adam yer sahibide şahit evlatlarımın ölsünü göreyim yalanım varsa dedi hatta yüzleştir bizi dedi o_O isteseydim mahkemeye verir evi elinizden alırdım ama ben Allahtan korkarım Babanın o kadar emeğini hiçe sayamazdım, senin üzülmeni yuvanı dağıtmanı istemedim o yüzden lanet olsun dedim ve zararı sineye çektim demişti o_Oo_O
KPye bunu söylediğimizde ( ki eşimde şok oldu ) inkar etti ama yüzleşin diyince boşver gerek yok dedi o_O
Bana iftira atmış olsa ben boşver demem şahsen demekki doğruymuş ki yer sahibinin baldızı benim can ciğer komşu ablam o bile seneler evvel bu olayı duymuş ( eniştesi okadar şok olmuş ki eve gidince anlatmış adam daha evlendirmede oğlunu ev sahibi yapan dünürünü kazıkladı diye :KK57:

Böyle birşey olacağına hiç vermesin daha iyi :KK53:
Şimdi hep diyorum öldü gitti Allaha ne hesap verecek ki Babamda olayı duyduğundan beri halada diyor asla hakkımı helal etmiyorum para için değil sana çektirdikleri için diye o_O
senin kayın peder de maaşallah ya nasıl bir yüzsüzlük o.hem yardım etmiyo hem senin babanın parasına göz koyuyo yuhh yaaa.

1. Mesajm
Günaydın Kızlaaaar :KK70:
Dün annemgilden geldik ama annemlerle beraber öğleden sonra akşama kadar oturduk yemek yedik sohbet ettik tabi ben fazla kaçırmadm ama dün onlar gidincede çok yorgundum buraya uğrayamadan uyudum dünkü menümü de yazamadm hemen yaziyim şimdi :KK66:
KAHVALTIM : 2 pişi 2 lokma katmer az peynir azck recel bal birer lokma şekersiz çah
ÖĞLE : 4 5 kaşık bulgur pilavı 1 bardak ayran turşu
ARA: 1 kare bitter çikolata 1 minik ayıck jelibon( kızım ısrar edince attm ağzma bi tanr )
AKŞAM : domatesli biberli fırında et 2 lokma ekmek yedim etten de doyana kadar yedim 1 bardak sarı kola :KK66:
Birazdan tartılıp hedef kilomuda yazcam kızlar:)

8.TAKIM 390. ETAP İÇİN HAFTALIK HEDEFLER
Ceco34 ...................>113,5kg <...................................>
Berkuras ................> 97,8 kg <...................................>
yst38.......................> 106,0 kg <...................................>
adayaren38 ............> 70,8 kg <...................................>70,3
moni........................> 101,8 kg <...................................>101,5
benben.....................> 70,4 <...................................>
melekkız_................> 65,1kg <...................................>
sln71 ........................> 59,0 <..................................>58,3
askrhpozitif.............> 78,0 kg <...................................>

Günaydın bayanlar..
Ben 8.takımdan benben
cuma zayıflama listelerinde anlamadığım bir şekilde +700 gr kilo alarak hedefi tutturamadığım gibi cezalı konumuna düştüm. Cezamsa çekerim sefamsa sürerim diye düşünerek kendimi aleni ifşa ediyorum..
Neden artı gördüm kilo aldım inanın ben de bilemiyorum sporumu diyetimi yapıyorum. Sanırım hormonal bir durum diyelim sebebi çok da önemli değil aslında..Sevgiler güzel bayanlar..

X