Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

katılıyorum. burayı aktifleştirmek için arkadaşlarda önerilerde bulunsun. ben bugünden itibaren msj saymaya başlıyorum. bahanesi olmadan msj yazmayana bir uygulamamız olsun.
Daha önce mesaj sayim işlemini yapiyorduk güzelde oluyordu haftalık 35 mesajimiz var en az sonrasında mesaj tablosu olusturuyorduk ve en az aktif kişiyi buluyorduk ama hic ceza uyygulanmadi

valla o vitrinlerde gördüklerimizi üstümüzde görmeyi ne kadar istiyorsak bunuda isteriz diye düşünüyorum.
canım sen yorgunsan yat lütfen. kilo ile işin olmadığı halde burdasın. hadi bebişede yazık.
bende şu haftanın birincileri neler yapmış sıfırdan okuyorum. bişeyler bulursam paylaşırım

katılıyorum. burayı aktifleştirmek için arkadaşlarda önerilerde bulunsun. ben bugünden itibaren msj saymaya başlıyorum. bahanesi olmadan msj yazmayana bir uygulamamız olsun. eskiden biz ödev verirdik birbirimize.
örn. yarınki ödevimiz 10 yarım mekik gibi. ip atlama vs. tüm takımın yapabileceği şeyler
ya cidden kimse yazmıyor burda kendi kendimle konuşur gibi hissediyorum:)böyle cezaya can kurban göbek yağları erir canım:):)

valla o vitrinlerde gördüklerimizi üstümüzde görmeyi ne kadar istiyorsak bunuda isteriz diye düşünüyorum.
canım sen yorgunsan yat lütfen. kilo ile işin olmadığı halde burdasın. hadi bebişede yazık.
bende şu haftanın birincileri neler yapmış sıfırdan okuyorum. bişeyler bulursam paylaşırım
Yaticam canm beyin olarak yorgunluk var biraz paylaş mutlaka canim çok güzel azim hikayeleri var orada iyi geceler bitanem Allah rahatlik versin

ya cidden kimse yazmıyor burda kendi kendimle konuşur gibi hissediyorum:)böyle cezaya can kurban göbek yağları erir canım:):)
Ozdencim seninle tanisamadik bile su siralar fazla yogunum kusura bakma kisaca kendimi tanitayim ve kacayim inşallah ilerleyen günlerde çok güzel sohbetler ederiz
Adim merve yasim 24 takimin kaptan yardimcisiyim şuan hamile olduğum için listede yer almiyorum ama takimi distan takip ediyorum bu arada üniversite son sinif ogrencisiyim ve şuan vize haftamdayim 103.2 kiloyla basladim 1.5 sene önce şuan 78.3 kiloyum yarismaci arkadaşlara basarilar ve iyi geceler diliyorum :)))

Ozdencim seninle tanisamadik bile su siralar fazla yogunum kusura bakma kisaca kendimi tanitayim ve kacayim inşallah ilerleyen günlerde çok güzel sohbetler ederiz
Adim merve yasim 24 takimin kaptan yardimcisiyim şuan hamile olduğum için listede yer almiyorum ama takimi distan takip ediyorum bu arada üniversite son sinif ogrencisiyim ve şuan vize haftamdayim 103.2 kiloyla basladim 1.5 sene önce şuan 78.3 kiloyum yarismaci arkadaşlara basarilar ve iyi geceler diliyorum :)))
bende 8 nisan doğumluyum azcık erken gelirse aynı gün doğarız :)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Hala hasta Ceco geldiiii :KK1:
Anam ne geçmez gripmiş deli oldum tam 4 gündür ne halim var nede birşey yiyebiliyorum o_O
Zoraki az çorba içiyorum zaten normal yemek yediğimde anında lavaboyu boyluyorum hatta eşim dün ufaklık sorunca neden annem böyle oldu diye şakasına git sor bakalım anan hamilemi demiş :KK70::KK70::KK70:
TAbi alışık değil benim gripken istifrağ etmeme :KK48:
Ufaklıkta gelmiş Anneciğim yoksa sen hamilemisin diyor :KK70: dedim bir gidin başımdan benim canım burnumda siz dalga geçiyorsunuz o_O

Dün malum annem torununa koşturmaktan ana uğramadı :KK53: benim işime geldi tabi o ayrı ama muzurluğuna ulen öldüm haberin yok dedim :KK70: kızım valla kaça bölüneceğimi şaşırdım oradayken aklımda sizdeydi ama akşam geç gelince uğrayamadım artık yarı uğrarım dedi :KK48:
Sabah bende mutfağımı topladım hemen size bakayım dedim Anam gelene kadar :KK66:
Öğlene doğru bir Tarhana çorbası yaparım bizlere :KK66: artık akşamlıkta Allah kerim birşey uydururum :KK66: ben iki gündür kafayı kaldıramayınca yemek işide iyice şaşdı o_O büyük gündüz idare ediyor ama akşam eşim gelice hep hazır şeyler yiyorlar ( köfte falan tabi ekmeksiz yanına salatayla )

Bİr an önce toparlanayımda yine eski düzenimize dönelim ailecek :KK68:

Bu arada benben gülşen ve banu dışında pek kimseyi görmüyorum. Hani 1 sayfayı okuyup kabul edenler. Bundan sonra ertesi gün mesaj sayımı yapıcam. Gece 12 son mesaj kabulu 12den sonra 1diye sayıcam. Cuma bildirimi için gelmiyoruzki buraya

Kız valla hasta olduğum halde uğramaya çalışıyorum o_O
İnan şu an bile kafamı yastığa koysam gözler kaykılacak vaziyette ama direniyorum hem yattıkca insan uyuşuklaşıyor hemde aklım burada kalıyor :KK48:
Bencede buraya biraz daha katı kurallar koymalıyız :KK66: Mesaj sayımıyla başlayalım dediği gibi ( Üyelerin olduğu bir liste yapıp her gün kaç mesaj yazdığını not edersin olmadı )
Gönüllü olduğun için çoook teşekkür ederiz :KK60::KK60::KK60::KK60:

katılıyorum. burayı aktifleştirmek için arkadaşlarda önerilerde bulunsun. ben bugünden itibaren msj saymaya başlıyorum. bahanesi olmadan msj yazmayana bir uygulamamız olsun. eskiden biz ödev verirdik birbirimize.
örn. yarınki ödevimiz 10 yarım mekik gibi. ip atlama vs. tüm takımın yapabileceği şeyler

Cezada eksik yada kötü menü bildirimi için olabilir ne dersiniz ( hem o bahaneyle spor yapmayanlar başta ben ya spor yapmış oluruz yada yediklerimize daha da dikkat etmiş oluruz )

Aslinda spor cezalari güzel oluyor hatta biz bunu 80-90 kilo topiginde yenilen yasaklardada yapiyorduk tabi bunları arkadaslarin cani gönülden istemesi lazim yani

Ben kesinlikle her kurala seve seve uyarım canım :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Sonuçta hem ortalamamız yükselir hemde hedeflerimize daha çabuk ulaşırız :KK66:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Hala hasta Ceco geldiiii :KK1:
Anam ne geçmez gripmiş deli oldum tam 4 gündür ne halim var nede birşey yiyebiliyorum o_O
Zoraki az çorba içiyorum zaten normal yemek yediğimde anında lavaboyu boyluyorum hatta eşim dün ufaklık sorunca neden annem böyle oldu diye şakasına git sor bakalım anan hamilemi demiş :KK70::KK70::KK70:
TAbi alışık değil benim gripken istifrağ etmeme :KK48:
Ufaklıkta gelmiş Anneciğim yoksa sen hamilemisin diyor :KK70: dedim bir gidin başımdan benim canım burnumda siz dalga geçiyorsunuz o_O

Dün malum annem torununa koşturmaktan ana uğramadı :KK53: benim işime geldi tabi o ayrı ama muzurluğuna ulen öldüm haberin yok dedim :KK70: kızım valla kaça bölüneceğimi şaşırdım oradayken aklımda sizdeydi ama akşam geç gelince uğrayamadım artık yarı uğrarım dedi :KK48:
Sabah bende mutfağımı topladım hemen size bakayım dedim Anam gelene kadar :KK66:
Öğlene doğru bir Tarhana çorbası yaparım bizlere :KK66: artık akşamlıkta Allah kerim birşey uydururum :KK66: ben iki gündür kafayı kaldıramayınca yemek işide iyice şaşdı o_O büyük gündüz idare ediyor ama akşam eşim gelice hep hazır şeyler yiyorlar ( köfte falan tabi ekmeksiz yanına salatayla )

Bİr an önce toparlanayımda yine eski düzenimize dönelim ailecek :KK68:

Kız valla hasta olduğum halde uğramaya çalışıyorum o_O
İnan şu an bile kafamı yastığa koysam gözler kaykılacak vaziyette ama direniyorum hem yattıkca insan uyuşuklaşıyor hemde aklım burada kalıyor :KK48:
Bencede buraya biraz daha katı kurallar koymalıyız :KK66: Mesaj sayımıyla başlayalım dediği gibi ( Üyelerin olduğu bir liste yapıp her gün kaç mesaj yazdığını not edersin olmadı )
Gönüllü olduğun için çoook teşekkür ederiz :KK60::KK60::KK60::KK60:

Cezada eksik yada kötü menü bildirimi için olabilir ne dersiniz ( hem o bahaneyle spor yapmayanlar başta ben ya spor yapmış oluruz yada yediklerimize daha da dikkat etmiş oluruz )

Ben kesinlikle her kurala seve seve uyarım canım :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Sonuçta hem ortalamamız yükselir hemde hedeflerimize daha çabuk ulaşırız :KK66:
Cecom çok geçmiş olsun canm ya kiyamam atamadin bi turlu hastaligi
Dun gece biraz konuştuktan aynen bazi kuralları tekrar geri getirmek çok güzel olucak bunlardan ilki mesajlarimiza numara vermek olabilir bir ikincisinde yasak yenilenlere spor verebiliriz ve haftalık bi hedef belirleyip kendimize bunun altında kaldigimizda yine spor cezamiz olabilir

umarım canım kilo gitsin ama bir dahada gelmesin yeter ya ömrüm diyetle geçti:KK43: şöyle kilo derdi olmadan birşey yiyemeyecekmiyim ben:):)

Aynen hep aynı şeyi düşünüyorum ömrüm diyetle mi geçecek yahu..hep hesap kitap offff:63::63::63::63:

Eksik olan şey sanirim sohbet muhabbet buda motivasyonu ve girdi etkiliyor gibime geliyor tatil rekabetler isine görmüyoruz ayni şeye benziyor bi insanin meslegini sevmeden ise gelmesi gibi bi durum var o yüzdende guzel sonuçlar alamıyoruz verim olmuyor

Canım ben de girip sık sık bakıyorum ama sohbet edecek kimse yok aslında gündüzleri işyerinde çok müsayit oluyorum ben akşamları evde çocuklar rahat bırakmıyor ama gündüzleri bol bol girerim yani

Aynen hep aynı şeyi düşünüyorum ömrüm diyetle mi geçecek yahu..hep hesap kitap offff:63::63::63::63:

Canım ben de girip sık sık bakıyorum ama sohbet edecek kimse yok aslında gündüzleri işyerinde çok müsayit oluyorum ben akşamları evde çocuklar rahat bırakmıyor ama gündüzleri bol bol girerim yani
bundan sonra ınsallah daha cok sohbet ımkanımız olucak canım dedıgın gıbı topık bos kalmayacak ınsallah tatlım

Benim spor yapmam çok zor oluyor kızlar spor cezasını yapamayabilirim bana başka ceza verirsiniz hakedersem çünkü akşam eve gidince iki çocuk büyüğün dersi ödevi küçük zaten hiç rahat bırakmıyor "anne geeel" "anne geeeell" dakika başı çağırıyor abisini beni rahat bırakmıyor ama gündüz buradayım

1-Günlük en az 5 mesaj yazılıp ve mesajlarımızı numaralandırma
2-Menü bildirimlerimize su ve sporlarımızı ekleyerek bıldırım yapılması(ara ogunlerınız varsa onlarıda ekleyebılırsınız)
KAHVALTI

ÖGLE

AKSAM

SPOR(yapılan sporun adı ve suresı)

SU

3-Menulerimizdeki cıslara:kk77: ıse her cıs:KK72: basına spor cezalarımız olması(100 kere ıp atlama, 20 mekık vs ):KK62:
4-Haftalık kılo bıldırımı ıse su sekılde olmalı.:KK22:
baslangıc kılo:
kilo yuzdesi:[(gecen hafta- bu hafta)/gecen hafta]x100
haftalık spor saati:
haftalık içilen su:
5-her hafta takım içinde kilo takıbı tablomuz,menu takıbı tablomuz ,mesaj, spor ,su takıbı tablomuz yapılıp birinciler belirlenmesi.:KK70:
6-her cuma gunu bır daha tartı gunune kadar herkes bı hedef belırlemelı ve bu hedefe ulasamaya daha buyuk bır spor cezası verılmesı:KK6::KK6:
7- yukarıdakı maddelere ek onerılerı olan arkadaslarındaonerılerı lısteye eklenıp kabul edıldıgı taktırde 21.11.2014 ıtıbarıyle baslayacaktır:KK52:

X