Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Teşekkür ederim hoşbulduk.
Okudum kuralları bazılarını biliyordum zaten.
Ama mesaj sayısı yeni eklenmiş sanırım her mesajı numaralandıracak mıyız?
suan ıcın numaralandırma yapmıyoruz cnm ama gunluk 5 mesajı gecmeye calısıyoruz yanı aktıf olabıldıgımız kadar aktıf olmaya cabalıyoruz takımda

34 yaşındayım, adım özlem, 2 oğlum var büyüğü bir kaç ay sonra 7 küçüğü de yine bir kaç ay sonra 3 yaşında olacak inşallah. Memurum ve artık yaza kadar zayıflamak istiyorum..
memnun oldum canım benım rabbım yavrularını sıze bagıslasın ınsallah en yakın zamanda hedefıne ulasırsın
bu arada kılon ve hedefın nedır canm

memnun oldum canım benım rabbım yavrularını sıze bagıslasın ınsallah en yakın zamanda hedefıne ulasırsın
bu arada kılon ve hedefın nedır canm

Amin cümleminizin evladını Rabbim bağışlasın inşallah siz de sağa salim kucağınıza alırsınız inşallah..Anne olmak öncesi ve sonrası iki farklı hayat..aslında yeniden başlıyorsunuz yaşamaya..
Ben 60 kg ile evlendim. 2 doğum yaptım. 2.de çok kg aldım çok şiştim. Şimdi kendi çapımda diyetler yaparak 70 e kadar düştüm. Aslında 70 kg yum ama bir kaç gündür ödemliyim 71 kg çıkıyorum. Hedefim 58-60 kg arası olabilmek hayal gibi...

Amin cümleminizin evladını Rabbim bağışlasın inşallah siz de sağa salim kucağınıza alırsınız inşallah..Anne olmak öncesi ve sonrası iki farklı hayat..aslında yeniden başlıyorsunuz yaşamaya..
Ben 60 kg ile evlendim. 2 doğum yaptım. 2.de çok kg aldım çok şiştim. Şimdi kendi çapımda diyetler yaparak 70 e kadar düştüm. Aslında 70 kg yum ama bir kaç gündür ödemliyim 71 kg çıkıyorum. Hedefim 58-60 kg arası olabilmek hayal gibi...
amin canım inşallah ilk cocugum bakalım rabbım nasıp ederse annelıgı tadıcam ıns inşallah en yakın zamanda hedefıne ulasırsın canm benım

34 yaşındayım, adım özlem, 2 oğlum var büyüğü bir kaç ay sonra 7 küçüğü de yine bir kaç ay sonra 3 yaşında olacak inşallah. Memurum ve artık yaza kadar zayıflamak istiyorum..
aramıza hoşgeldin özlem .bende gülşen 28 yaşındayım öğretmenim. kilon ve boyun kaçtı canım hedefin nedir? ben 71 kiloda 158 boyundayım :)

Kızlar trt1 de her çarşamba hatim duası yapılıyor. İlinizin plakası neyse o cüzü okuyorsunuz ay çok heves ettim Allahım böyle güzelliklere heveslendirsin Rabbim bizi

pardon canım yeni gördüm mesajını aynı kilolardayız bende 1 çocuk annesiyim.

Okulda öğle yemeğim

Eklentiler

• 20141105_122540.jpg
    20141105_122540.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 82
aramıza hoşgeldin özlem .bende gülşen 28 yaşındayım öğretmenim. kilon ve boyun kaçtı canım hedefin nedir? ben 71 kiloda 158 boyundayım :)

Teşekkür ederim gülşen hoşbulduk evet aynı kilolardayız.
Genel olarak takımın bir beslenme şekli var mı yoksa herkes kendine uyanı mı yapıyor

X